Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Reklama browaru na bloku Łąkowa 30

Sprawy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w Redzie
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Od wczoraj na bocznej części bloku Łąkowa 30 powstaje wielka reklama piwa, sądząc po pojawiającym się napisie od góry.... nie wiem kto wyraził na to zgodę.... ale chyba słabo to będzie wyglądać

Mi to wygląda na reklamę Special - Legendy Północy
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

a mi się wydaje, że może wyglądać fajnie
Nie widzę w tym nic złego... ściana będzie wyglądać ładnie, w formie komiksu.
Dla mnie ok
Takie zdania jak w artykule "w pobliżu przystanku autobusowego, z którego korzystają uczniowie powstaje ogromna reklama alkoholu" zawsze mnie śmieszą
I co w tym złego?
Na pewno te biedne grzeczne dzieci nigdy nie wiedziały o istnieniu piwa i teraz po tej strasznej reklamie strasznie się rozpiją hehe
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

Dla mnie spoko. Podobne zdanie mam jak Wicek, uczniowie którzy korzystają z przystanku obok na pewno wiedzą co to jest piwo i wg mojej opinii nie będzie to jakimś epicentrum patologi
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

To skrzyżowanie to miejsce super uczęszczane, ludzie chodzą tamtędy na zakupy, do szkoły, kościoła, znajomych, fryzjera, lekarza... Wokół toczy się takie nasze codzienne życie. Sama swojego czasu chodziłam tam dzień w dzień z wózkiem na spacer. Teraz częściej przejeżdżam samochodem w drodze do żłobka i pracy, w sobotę na zakupy. Nie chcę przez następne kilka lat patrzeć na ten kufel piwa, pewnie coraz bardziej wyblakły, pomazany sprejem i odpychający. Doceniam pomysłowość marki i żałuję, że miasto samo nie wpadło na to, żeby wykorzystać przestrzeń z potencjałem na autopromocję. Szkoda, będziemy musieli na to patrzeć, pewnie i kolejne powstaną, żeby nam psuć ładniejsze części miasta. No ale czego się nie robi dla pieniędzy, ktoś w końcu na tym zarobi. Browar na pewno najwięcej. W moich oczach stracił, zawłaszczając sobie kawałek mojego miasta. Jakby mi wchodził do domu z brudnymi buciorami
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Widać jak wiele ludzie są gotowi zrobić dla kasy. Nawet oszpecić sporą część miasta. Gratulacje, browar będzie kluczową wizytówką miasta Mam nadzieję, że ta reklama bardziej zaszkodzi temu browarowi, niż pomoże. A przynajmniej chciałbym doczekać takich czasów, kiedy tego typu reklamy będą tak oddziaływać i w końcu pozbędziemy się wszystkich bannerów, billboardów, itp. Jedno jest pewne, piwa SPECJAL już nigdy nie kupię!
rozwoj
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 7 lat temu

6 lat temu

Jest cos takiego jak ustawa krajobrazowa...wieksze gminy (w formie uchwaly) biora sie za czyszczenie miast z reklam...a Reda...daleko w polu nie tylko w tym temacie
MIASTO to MIESZKANCY
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

To prawda, przydałaby się. W Redzie jest słabo, ale jak się przejeżdża przez Rumię, to dopiero dramat ;(
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

Jejciu ludzie, zluzujcie gumkę w majtkach ... odnoszę wrażenie, że alanis będzie pijana od samego patrzenia się na tę reklamę ... jak Ci tą reklamą włażą w butach do domu, to kup sobie ten blok i zamaluj reklamę ....

Tak jak ktoś napisał w komentarzu artykułu - lepsza ciekawa reklama niż kolejne nudne i natarczywe "weź kredyt u nas za 10 zł", "tabletki na swędzącą pochwę" i inne tego typu rzeczy od których się rzygać chce.

A czy będzie wyblakły i odpychający? ... proponuję wyjść do tunelu PKP SKM, tam jest dopiero odpychająco - tam wam nie radzę chodzić ..

Odnoszę wrażenie, że niektórzy mają reakcję tak jak na malowanie transformatorów w Sopocie ...
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Huherko, każda tego typu reklama szpeciłaby tak samo. Ale fakt, są osoby które mają określony stosunek do alkoholu. Zetknęły się być może w życiu z alkoholem bardziej, niż by tego chciały. Nie wszyscy akceptują powszechną reklamę tego trunku i ja się do tych osób zaliczam. "Tabletki na swędzącą pochwę" nikomu nie szkodzą, choć nie wyobrażam sobie, by ktoś mógł się zgodzić na taką reklamę. No, ale nie wyobrażałem sobie także, że ktoś się może zgodzić na coś takiego. Wrrr.
rozwoj
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 7 lat temu

6 lat temu

Jak chce sobie poogladac reklamy to ide do kina lub wlaczam telewizor (hehe)
MIASTO to MIESZKANCY
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Huherko, chyba się za bardzo podekscytowałeś moim wpisem... Nie napisałam przecież, że wolałabym inną reklamę w tym miejscu, co najwyżej fajny mural związany z 50-leciem Redy. Ta mi się nie podoba i nie chcę na nią patrzeć, ale nikt mi nie daje wyboru, kiedy umieszcza się reklamę takiej wielkości w samym centrum miasta.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

Pretensje i reklamacje składajcie do spółdzielni mieszkaniowej do której należy blok.no ale cudowny pan prezes pewnie wymyśli jaki genialny ruch finansowy to był.

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka
rozwoj
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 7 lat temu

6 lat temu

Pan Prezes Spoldzielni dziala by byl dodatkowy dochod co w teorii moze przelozyc sie na nizsze koszty utrzymania budynkow (byc moze reklamy pojawia sie tez na innych budynkach)...poki nie ma uchwaly krajobrazowej regulujacej miedzy innymi temat reklam w miescie to beda sie pojawiac takie "kwiatki" estetyczne
MIASTO to MIESZKANCY
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Jestem ciekawy jaki stosunek do tej reklamy ma UM. Przecież przez Łąkową przechodzą wszystkie ważniejsze pochody z redzkich imprez... zapewne w czerwcu na dni Redy też będzie przemarsz do kościoła ze stadionu.... wszelkie drogi krzyżowe itp itd.... Ja tam akurat nie mam nic do tej reklamy.... fajnie, że nie jest to typowa reklama a forma muralu czy komiksu nawiązująca do historii tego regionu ale muszę się zgodzić z @alanis że mural na temat 50lecia miasta byłby strzałem w dziesiątkę
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ