Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Reda się rozwija

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Urzędnicy są bardzo leniwi i czują się bezkarni nie ponoszą konsekwencji za opieszałość swych działań.
kaś
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Bo u nas z urzędnikami jest podobnie jak z politykami... Zanim nimi zostaną, mają mnóstwo pomysłów na ulepszenie wszystkiego... A kiedy już nimi zostają, to nagle zapadają na amnezję... A ponad to mają wtedy na wszystko tyle czasu, ile nigdy dotąd nie mieli...
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Nigd nie było funduszy,a po wypadku się znalazły-p.Dyrektor wykazała się dobrym refleksem i ,,dzięki'' nieszczęśliwemu wypadkowi dał sie przyspieszyc prace
mirek
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

...jakby popracowali trochę bardziej nad oczkiem wodnym, to byłby tam całkiem niczego sobie park.
Mirek
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

mirek pisze:...jakby popracowali trochę bardziej nad oczkiem wodnym, to byłby tam całkiem niczego sobie park.
już w zeszłym roku mieli zacząć tworzenie parku i udało się wyłożyć chodniki z kostki zamiast płyt i wyremontować kładkę zwaną mostkiem:)

miał byc amfiteatr, ten tor dla rowerzystów, skatepark i chodnik wzdłuż rzeki do ul Obwodowej... sporo się u nas zmienia, ale dlaczego tam nagle sprawa ucichła?
Michał
Prawie Lider
917 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

dzisiaj zauwarzyłem jak budowali koło przedszkola od strony bloków i placu zabaw kostkę brukową :)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

To wygląda na drogę
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

dokładnie, szerokie jak na chodnik, jesli to jest droga, to zamiast parku i spokoju, bedzie hałas i zwiększone niebezpieczeństwo. Przedszkole bedzie miało drogę na około, no i w zime górka dla małych dzieci dla sanek poszła w las.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Może to ma być coś w formie "deptaku", dlatego takie szerokie? Jakoś ciężko mi wyobrazić sobie, żeby miały tam jeździć samochody...
Michał
Prawie Lider
917 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Teraz chyba każdy może potwierdzić moją opinie że Reda się rozwija z roku na rok . Wystarczy chociażby spojrzeć na to że powstanie nowy park miejski oraz zagospodarowanie terenów miasta jest dosyć duże .
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Michał pisze:Teraz chyba każdy może potwierdzić moją opinie że Reda się rozwija z roku na rok . Wystarczy chociażby spojrzeć na to że powstanie nowy park miejski oraz zagospodarowanie terenów miasta jest dosyć duże .
Warto też zobaczyć z jakimi długami miasto zostanie po tej kadencji samorządowców.
Pozdrawiam Ziomali
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Patrzenie na długi nie ma żadnego sensu - Każdy (również zwykli ludzie) korzystają z kredytowania ważne aby to robić z głową. Mieliśmy przyklad z poprzednich kadencji, co z tego że miasto nie miało długów jak praktycznie się nic nie działo. Aby budować i rozwijać miasto, aby otrzymać dotacje, dofinansowania to niestety trzeba sie zadłużać.
bbmmog
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Michał pisze:Czy poprzecie mnie w tym że Reda się rozwija i nadal będzie się rozwijać oby na dobre ?
Nigdy z tą opinią się nie zgodzę! Reda to najgorsza wiocha w jakiej byłem i mam nadzieję, że szybko się z niej wyprowadzę! Tutaj totalnie nic się nie dzieje, a jeżeli jest już jakieś wydarzenie to organizacja pozostawia wiele do życzenia! Brudno, wszędzie do okoła namelane, nacharchane, naplute na chodnikach... I wieje nudą, nudą, aż do bulu!

Włodarze są mizerni, zarabiają najwięcej, robią najmniej w skali ogólnokrajowej! Wystarczy popatrzeć na sąsiędnią Rumię jaka jest zaradna... Mają McDonald'a, KFC i także Redzie wyrwali z rąk Port Rumia z Empikiem i Vobisem na czele!!!

A co jest w Redzie? Biedronka, nawet dwie. Polo, gdzie zbierają się wszyscy menele i przejść się nie da nawet koło tego marketu - tak cuchnie! Kościół i poczta! No i oczywiście, największa atrakcja miasta - zaniedbany dworzec z cuchnącym tunelem dla bydła, a nie ludzi!

Reda.
bbmmog
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Acha... jest jeszcze wielkie centrum handlowe w samym centrum (?!) Redy, gdzie na 30 boxów zagospodarowanych jest może z ... 5. Tak dynamicznie rozwija się Reda! Idealne miasto do ominięcia. Do zamieszkania wole pobliskie Wejherowo!
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

A śio przemądrzały człowieku .
ODPOWIEDZ