Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Połączenie drogowe Leśna-Cegielniana

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:Temat o ścieżkach rowerowych jest stworzony, ale akurat niektórzy użytkownicy ;) mogliby pisać ciągle tylko o ścieżkach rowerowych i to w każdym temacie się ciągle do tego sprowadza. A ja powiem szczerze, że temat dróg i ścieżek rowerowych mi się już stanowczo przejadł.
OFFTOP na tym forum to normalka, ArturB w każdym temacie wtrąci swoje super wnioski na temat rowerów, jeżdżenia na rowerze, ścieżek rowerowych, problemów użytkowników rowerów...
per
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

skanska wynajela marna firme jako podwykonawców na odcinku cegielnianej zaczeli kopac pod gazociag efektem czego sa pozrywane rury kanalizaryjne i pozrywane przewody telekomunikacji
firma podwykonawca jest INTERWIT z chwaszczyna
Pytanie do wykonawcy, czy wy macie jakas kontrole nad tym co robia firemki ktorym zleciliscie czesc precy?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dzisiejsza TTM donosi iż w budżecie powiatu wejherowskiego na 2011 rok ujęto drogę Leśna - Cegielniana

http://telewizjattm.pl/index.php/odtworz,2010-12-28,01
Miki
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Maximreality pisze:
Dorma pisze:Temat o ścieżkach rowerowych jest stworzony, ale akurat niektórzy użytkownicy ;) mogliby pisać ciągle tylko o ścieżkach rowerowych i to w każdym temacie się ciągle do tego sprowadza. A ja powiem szczerze, że temat dróg i ścieżek rowerowych mi się już stanowczo przejadł.
OFFTOP na tym forum to normalka, ArturB w każdym temacie wtrąci swoje super wnioski na temat rowerów, jeżdżenia na rowerze, ścieżek rowerowych, problemów użytkowników rowerów...
OFFTOP na rolkach też nie ma gdzie jeździć :)
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Na stronie UM REDA znalazłem plan inwestycji: http://www.reda.pl/miasto/files/pliki/Mapka1.jpg
PiotrJan
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

DORMA napisał:
>> Niektórzy nazywają to oszczędnością ;). Takie opinie tez słyszałam, że ludzi po prostu nie stać, więc palą czym popadnie <<

Ciekawe, czy jak ich nie bedzie stac na jedzenie to ukradną, a może napadną tego co go stać i zbiora mu kasę ? Ciekawe tłumaczenie bezprawia !!
PiotrJan
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dziś panowie ostro pracowali jak jechałem koło 8 SKM.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

PiotrJan pisze:DORMA napisał:
>> Niektórzy nazywają to oszczędnością ;). Takie opinie tez słyszałam, że ludzi po prostu nie stać, więc palą czym popadnie <<

Ciekawe, czy jak ich nie bedzie stac na jedzenie to ukradną, a może napadną tego co go stać i zbiora mu kasę ? Ciekawe tłumaczenie bezprawia !!
Nie tłumacze.. Poprostu mówię co słyszałam.. To poprostu wynika czesto z biedy
PiotrJan
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:
PiotrJan pisze:DORMA napisał:
>> Niektórzy nazywają to oszczędnością ;). Takie opinie tez słyszałam, że ludzi po prostu nie stać, więc palą czym popadnie <<

Ciekawe, czy jak ich nie bedzie stac na jedzenie to ukradną, a może napadną tego co go stać i zbiora mu kasę ? Ciekawe tłumaczenie bezprawia !!
Nie tłumacze.. Poprostu mówię co słyszałam.. To poprostu wynika czesto z biedy
Może jest tak jak piszesz, ale tolerowanie takich zachowań (obojetnie na uzasadnienie) powoduje, że w Polsce Prawo NIEISTNIEJE ! I to jest smutne....
PiotrJan
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Chciałbym zwrócić wątek na dobry tor i prosić o zaprzestanie offtopowania :D
raider
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Chciałbym zwrócić uwagę, że pracownicy pracujący przy budowie w rejonie przejazdu kolejowego na gniewowskiej zaczęli sobie palić jakieś ognisko z którego wydobywa się czarny dym. Cokolwiek by tam nie palili na pewno nie jest to zgodne z prawem, więc jeśli sytuacja się powtórzy, zwyczajnie poinformuje odpowiednie służby, które mogłyby być tym zainteresowane. Myślę, że jeśli będę miał tego dnia zły humor i trochę wolnego czasu to i filmik o tym jak SKANSKA radzi sobie z odpadami na platformie tvn24 się znajdzie ;)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

raider, może najpierw zgłoś to do kogoś ze Skanski, podejdź do tego bardziej dyplomatycznie a nie od razu z grubej rury :P Bo widzę, że jak masz zły humor to gotów jesteś petycję do samego prezydenta pisać :D
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Najlepiej do kogoś w białym kasku na budowie, to zwykle kierownicy.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

akurat tych odradzam :P tym zwykle bardziej na głowie dotrzymywanie terminów i organizacja załogi, niż patrzenie na jak to pewnie określi "jakieś bzdury".
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Mam takie pytanko, czy może ktoś widział plany „leśnej” chodzi mi o fragment przy dworcu PKP a ściślej oto czy nowa ulica uwzględnia tam może większą ilość miejsc parkingowych, bo w obecnej chwili zaparkowanie tam samochodu np. po godz.8,00 graniczy z cudem.
ODPOWIEDZ