Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Park Miejski w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja również czekam na śmietniki w parku i roślinki :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Co prawda śmietników i nowych roślinek jeszcze nie ma,ale dziś bardzo przyjemnie w parku.Żabki powychodziły na chodniki,kaczuchy wygrzewają się na trawce i bociek przyleciał :))
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

szkoda, że w procesie tworzenia nowego parku, nie pomyslono o podniesieniu gruntu, o wykonanie chociaż mini wałów i lekkiego pogłębienia dna.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

szkoda,ale o tym już pisaliśmy wcześniej.Może po tym doświadczeniu jakim było wylanie rzeki da się jeszcze coś poprawić np.pogłębienie dna.
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

chyba tylko wchodzi w grę pogłębienie koryta, bo jak się zrobi nawet mini wały to cała woda przy następnej powodzi pójdzie na Ciechocino.

a tak a propos czy ktoś z użytkowników forum przesłał propozycję na nazwę parku, jeśli tak to jaką, bo chciałbym wiedzieć jak propozycja ewentualnie odpadła.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ja nie zaproponowałam żadnej nazwy,bo wydaje mi się, że Park miejski wystarczy :)
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Wiosna krasi swym urokiem,przyroda sama od siebie jest piękna,lecz trudno nie winić władz miasta za zaniedbanie w oczyszczeniu terenu przyrzecznego ze śmieci i innych naniesionych przez powódż cudów.Poza tym mnóstwo szkieł z pobitych butelek i niestety bagienka na trawnikach.Spacer można uskuteczniać tylko alejkami a i te są wypłukane z piasku,który zalega na "trawnikach"Drzewka dalej nie naprostowane,korzenie wystają i w końcu zmarnieją.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

równie bardzo mnie to wkurza, przecież to można byłoby naprawić naprawdę szybko, a w ten sposób, tylko czekamy na to, aż drzewka będą do wyrzucenia, krzaczków nigdy nikt nie dojrzy... to chyba nie jest trudne dokonać paru poprawek naprawdę kosmetycznych
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

bo im szkoda tak robic bez niczego, a tak moze nastepny przetarg bedzie, a przy przetargach ktos zarobi, ot tak po Polsku :)
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Na stronie urzędu www.reda.pl w prawym panelu zamieszczono sondę z 3 propozycjami nazw dla naszego parku, zachęcam do głosowania;)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jak na razie Park Rodzinny prowadzi :)
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jaka by nie była nazwa parku,to jego estetyka pozostawia wiele do życzenia,tych śmieci na krzakach chyba nikt już nie sprzątnie,a rowy pełne gnijącego"dobra "zaczynają już śmierdzieć,co będzie jak się zrobi cieplej-fetor!
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

W parku wkurza mnie to,że te piaskowe ścieżki można pokonywać tylko w obuwiu sportowym.Szpileczki czy sandałki odpadają,grzężnie się , a chciało by się po kościółku na mały spacerek,wózek z dzieckiem też sie zapada,piach jest miękki i mało spacerowy,bardziej nadaje się na plażę a nie na alejki.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

też odnoszę wrażenie jakby nikt o niego nie dbał... bo do tego chyba przetargu nie potrzeba.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Alejki z piachu faktycznie nie trafione.Natomiast, jeśli chodzi o sprzątanie,myślę że posprzątają w końcu śmieci i wkopią te biedne drzewka ,które leżą przewrócone z korzeniami na wierzchu.Wczoraj sprzątali park przy brzegu rzeki,trochę czasu na to potrzeba żeby wszystko wysprzątać i naprawić po zimie.
ODPOWIEDZ