Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Park Miejski w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Newsy z Parku

Dziś ostro ruszyły prace nad terenem usytuowanym po lewej stronie parku. 3 ciezarowki non stop woziły piasek a spycharka rownala teren.

Wczoraj oczyszczono z glonów i innej zielonej mazi mniejszy staw, wygląda nieźle. Szkoda tylko, że wszystko leży na zboczach stawu i nie wyglada to za ciekawie :/

Kiedys poruszany byl w tym watku temat długości wszystkich ścieżek w parku, jak pamietam ktos napisal ze Burmistrz powiedział ze maja one łączną dlugosc 5km?!

Dziś sprawdziłem to za pomoca GPS Tracker i wynosi ona 2,5km +/- 200m

Obrazek
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:jak pamietam ktos napisal ze Burmistrz powiedział ze maja one łączną dlugosc 5km?!
Dziś sprawdziłem to za pomoca GPS Tracker i wynosi ona 2,5km +/- 200m
Z tego co ja pamiętam, to burmistrz powiedział "kilka kilometrów"...
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

np. w expressie powiatu - z dnia 3 czerwca ..."na ponad 5 hektarach urządziliśmy miejsce rekreacji, ..." , ..."Kilka kilometrów alejek..."
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Po wczorajszym ulewnym deszczu w parku przybylo nam stawow :D
Cala silownia wyglada jak basen, jest calkowicie zalana. W okolicy silowni pojawily sie jeszcze 3 nowe stawy, z czego jeden sporych rozmiarow. Przy grillu tez wieksza kaluza w ktorej stoi pare stolikow :/
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:Po wczorajszym ulewnym deszczu w parku przybylo nam stawow :D
Cala silownia wyglada jak basen, jest calkowicie zalana. W okolicy silowni pojawily sie jeszcze 3 nowe stawy, z czego jeden sporych rozmiarow. Przy grillu tez wieksza kaluza w ktorej stoi pare stolikow :/
nie wszystkiego można uniknąć, zwłaszcza w przypadku tak gwałtownych ulew..., ale... fakt tej "siłowni" jest moim zdaniem do rozwiązania przez zarządcę parku, czyli miasto. Poza tym ten urywający się tam chodnik...... po co i dlaczego
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Iwa77 pisze:np. w expressie powiatu - z dnia 3 czerwca ..."na ponad 5 hektarach urządziliśmy miejsce rekreacji, ..." , ..."Kilka kilometrów alejek..."
Kilka kilometrów to nie 2,3- raczej kilka to jest do Gdyni albo Wejherowa. :wink:
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Kilka kilometrów to nie 2,3- raczej kilka to jest do Gdyni albo Wejherowa. :wink:[/quote]

Czepiasz się :wink:
reda29
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Jest już druga kamera zainstalowana?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

jeszcze nie
Marcin
Prawie Lider
522 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dziś byliśmy z dzieciakami chyba z 3 godziny w parku w Wejherowie... Nic, tylko pozazdrościć :) Wpompowali tam gruba kasę i efekt jest bardzo pozytywny...
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A ja dziś byłam 3 godz w parku dinozaurów w Łebie, też wpakowano tam kupę kasy i też zazdrośćmy hahaha.Ludzie cieszmy się tym co mamy,jest fajny park, gdzie można wyjść na spacerek i nie ma co dużo porównywać.
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

"cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie". Kazdy park jest inny jeden lepszy , drugi mniej ,ale jest.Lubie nasz park i ciesze sie ,ze jest.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Ja też lubie nasz park :) I mam nadzieję, że z biegiem lat będą o niego dbali i w miare możliwości modernizowali.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

prośby zostały wysłuchane, pojemniki na psie kupki porozstawiane po całym parku, nawet w pobliżu plazy
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

redziaczki - udostepnilbys(labys) slad gps ? Uzupelnilbym w OpenStreetMap to co wprowadzilem czesciowo kiedys.
ODPOWIEDZ