Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Połączenie drogowe Leśna-Cegielniana

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
mikispace
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

icc2009 wczoraj TTM transmitowało Sesję Rady Miasta Redy i poruszona została kwestia miejsc parkingowych od strony ul.Leśnej niestety w projekcie nie zostały przewidziane istnieje możliwość że wykonawca obniży krawężniki aby można było wjechać na dotychczasowe miejsca ale nie wykona nowej nawierzchni parkingów oraz liczba miejsc parkingowych również nie ulegnie zmianie.
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

W końcu jakiś konkret, dzięki mikispace
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Również dzięki materiałowi z Sesji Rady Miasta możemy dowiedzieć się że pod nowymi wiaduktami kolejowymi przejedziemy 1.IV.2012, i ponoć to nie żart Prima aprilis owy. Pożyjemy zobaczymy, na razie wiecznie rozkopane chodniki na ul. Gniewowskiej sprawiają że nawet najwięksi zwolennicy tej inwestycji są lekko zmęczeni, ale o tym też było na Sesji RM.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Reda odzyska część środków przeznaczonych na ta inwestycje, bowiem Urząd Marszałkowski zwiększył dofinansowanie dla tego projektu.
Urząd zwiększył dofinansowanie o 5 mln, 2 z tych milionów będzie trzeba wydać na dodatkowe prace związane z inwestycją, a pozostałe 3 podzielne mają zostać proporcjonalnie do wkładu miedzy Rumię a Redę. Jeśli dobrze liczę będzie to milion 200 tysięcy złotych

http://reda.naszemiasto.pl/artykul/1155 ... 146d,1,3,2
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

to kwota dobra dobra do wykorzystania np. na nasz park, czy jakieś inne tereny zielone, np. wzdłuż Obwodowej
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Na fatalne drogi w Ciechocinie.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Miejmy nadzieje że to starczy na uzupełnienie fatalnego projektu ulicy Leśnej-Cegielnianej lub na pokrycie obiecanek które nasz burmistrz ludziom naobiecywał :P
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

kowalski pisze:Na fatalne drogi w Ciechocinie.
jak Wisniowa
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Poprzeczna ,Lipowa,Brzozowa i wiele innych .
per
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Biuro Budowy SKANSKA S.A. pisze:Szanowni Mieszkańcy,

Informujemy, że okres zamknięcia przejazdu kolejowego w ciągu ul. Zbychowskiej w Rumi ulegnie wydłużeniu do 23.10.2011 r.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności spowodowane prowadzonymi pracami budowlanymi.
Dzisiaj jest 13.11 2011 i przejazd nadal jest zamkniety .Czy w skanskiej precuje ktos kompetentny i napisze cos sensownego . czy może pracuja tam tacy sami "fachowcy" jak ci od stawiania płotów ciągle pojani .Jak by tego było malo nadzór to toleruje.
jeszcze jedna sprawa ,po co na skrzyzowaniach cegielniana -gniewowska i cegielniana -lesna stoja znaki nakazu skretu w prawo czy to alkochol je tam postawił
per
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

jesli chodzi o kradzierze krat sciekowych to chyba skanska nie liczy na patrole społeczne ,puki co skanska jest za to odpowiedzialna niech wynajma sobie ciecia kyóry bedzie im tego pilnowal
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

per, o tych znakach mówisz o Rumi bo w Redzie takich skrzyżowań nie ma, racja?
per
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

oczywiscie huherko mówie o rumi
A znaki stoja nadal :?:
Biuro Budowy SKANSKA S.A.
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Szanowni Państwo,

Informujemy że w dniach od 18.11.2011 r. do 20.11.2011 r. zamknięty dla ruchu kołowego będzie odcinek ul. Cegielnianej od posesji nr 61 do nr 79.
Serdecznie przepraszamy za wszelkie utrudnienia i jedncześnie prosimy mieszkańców o korzystanie z alternatywnych tras dojazdu do drogi krajowej nr 6 od strony ul. Zbychowskiej w Rumi i ul. Gniewowskiej w Redzie.

Biuro Budowy SKANSKA S.A
Biuro Budowy SKANSKA
Biuro Budowy SKANSKA S.A.
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Szanowni Państwo,

Informujemy że roboty zaplanowane w dniach od 18.11.2011 r. do 20.11.2011 r. oraz związane z tym zamknięcie dla ruchu kołowego odcineka ul. Cegielnianej od posesji nr 61 do nr 79 zostało przesunięte na okres od 21.11.2011 r. do 22.11.2011 r.
Serdecznie przepraszamy za wszelkie utrudnienia i jedncześnie prosimy mieszkańców o korzystanie z alternatywnych tras dojazdu do drogi krajowej nr 6 od strony ul. Zbychowskiej w Rumi i ul. Gniewowskiej w Redzie.
Ostatnio zmieniony |18 Lis 2011|, o 07:36 przez Biuro Budowy SKANSKA S.A., łącznie zmieniany 1 raz.
Biuro Budowy SKANSKA
ODPOWIEDZ