Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa Aquaparku w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Marekk
Forumowicz
43 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

..
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pytanie i mam nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie mi odpowiedzieć. Co to za żelbetowa konstrukcja, (na tym zdjęciu zaraz za flagami semeko) wyglądająca jak bunkier przeciwatomowy albo fragment Wału Pomorskiego, powstająca miedzy ulicą a pierwszym budynkiem osiedla?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

cli1 pisze:Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pytanie i mam nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie mi odpowiedzieć. Co to za żelbetowa konstrukcja, (na tym zdjęciu zaraz za flagami semeko) wyglądająca jak bunkier przeciwatomowy albo fragment Wału Pomorskiego, powstająca miedzy ulicą a pierwszym budynkiem osiedla?
Dzięki cli za przypomnienie, bo miałam się dokładnie o to samo zapytać. Śmiejemy się, że to jakieś schrony przeciwlotnicze dla nowych mieszkańców ;-)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

cli1 pisze:...Co to za żelbetowa konstrukcja, (na tym zdjęciu zaraz za flagami semeko) wyglądająca jak bunkier przeciwatomowy...
na forum Aquasfery wyczytać można, że to "zbiornik retencyjny na deszczówkę"

co do jego wyglądu... to ciężko się dzisiaj wypowiadać :)
zobaczymy jak będzie wyglądał w marcu 2012...kiedy ten budynek ma być oddany do użytku :)
Ostatnio zmieniony |29 Gru 2011|, o 22:08 przez Wicek, łącznie zmieniany 1 raz.
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

hymm .. ciekawe, przez głowę przeleciała mi cała masa argumentów przeciw stawianiu takiej konstrukcji akurat w tym miejscu i ... ponad ziemią, ale zobaczymy dzięki za info :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

cli1 pisze:hymm .. ciekawe, przez głowę przeleciała mi cała masa argumentów przeciw stawianiu takiej konstrukcji akurat w tym miejscu i ... ponad ziemią, ale zobaczymy dzięki za info :)
Trochę to wygląda jak fragment podpory wiaduktu ale na pewno nie ma czegoś takiego w planach. Jako zbiornik retencyjny też mi to nie bardzo pasuje w tym miejscu i w takiej wielkości.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

...śmietnik?.....
...Special Edition?
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

obok tego betonowego "bloku" wykopana jest pasującej wielkości dziura w ziemi, wiec moze rzeczywiscie to zbiornik, tylko dziwna lokalizacja i troche maly
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Prawdopodobnie po przeprowadzeniu odwodnień przy Biedronce nastąpiło naruszenie naturalnych cieków wodnych.Tereny po stronie aguaparku po ostatnich opadach zrobiły się bardziej podmokłe.Ale to są tylko moje obserwacje i przypuszczenia .
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Uważam, że ta konstrukcja jest tzw "studnią chłonną" o dużej wydajności przystosowanej wchłonięcia do dużej ilości wody z planowanej budowy (czy też modernizacji) tego odcinka ul Obwodowej.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Może to szambo?
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

może to ten cały basen xD
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

basen będzie z tyłu - żeby ludzi bogactwo w oczy nie....
To będzie pomieszczenie dla "ochrony obiektu" czyli dyżurka "szlabaniarza" :-)
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ja mam ciągle nadzieje sie tam przeprowadzic za ok 2-3 lata i wtedy prawie żonie nie będe mógł gadac ze niechce mi sie jechac na basen bo bedzie prawie w domu
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Huherko pisze:może to ten cały basen xD
hehe, założę się, że masz rację :)
ODPOWIEDZ