Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Inwestycje w Redzie - dyskusja ogólna

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Piękna reklama SEMEKO! Ciekawe ile wzięli aktorzy tej pięknej produkcji :wink:

Plany jak w bajce. Czekam na rezultaty. Tablica przy ul. Ceynowy stoi już jakiś czas, a żadnych prac nie widać. Ten plac św. Antoniego to będzie raczej placyk. Wiele tam miejsca nie będzie, ale dobre i to.

Natomiast z Aquaparkiem (czyli "magnezem", jak to powiedziała lektorka)to dziwna sprawa. Rok temu Burmistrz podpisał porozumienie z SEMEKO w sprawie wykonania i sfinansowania inwestycji „Nova Reda Park”, w tym Aquaparku. Na początku lipca przyjęto mpzp i ogłoszono, że dzieki niemu powstanie przedłużenie Kosynierów i Aquapark. Teraz mówi się o jakimś nowym terenie, jego odrolnieniu i przyjmowaniu nowego mpzp. Wszystko wskazuje na to, że brak przedłużenia Kosynierów pokrzyżował UM i SEMEKO plany, i szuka się nowego terenu.
A co z poprzednim terenem? Czy tam powstanie już tylko osiedle?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Aktorów nie było. Ten pan co występował i to wszystko opowiadał jest pracownikiem Semeko.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

heh mnie tez ten magnez rozbawił:D
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Gajos, naprawdę??? :lol:
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

darus pisze: Tablica przy ul. Ceynowy stoi już jakiś czas, a żadnych prac nie widać.
Podobno niedługo mają ruszyć prace przy budowie boisk. Sponsorem i wykonawcą jest Semeko i mieli jakieś powody, że do tej pory nie rozpoczęli. W najbliższym biuletynie miejskim mają pisać o tej inwestycji. Jednak na razie ma być nawierzchnia asfaltowa, stopniowo w ramach dostępnych środków wymieniana na sztuczną trawę. (oby)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

a wystarczyłoby postarac sie o boisko tuskowe... miasto finansuje tylko 1/3, a jego projekt wyglada imponujaco. koszt ok 1 mln zł, czyli ok 330 tys zł na miasta, drugie tyle marszałek i kolejna 1/3 od donalda:)
choc dobra i opcja z semeka, jesli jest za darmo
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dobrze, dobrze, planujcie, rysujcie, projektujcie ... dla mnie będzie praca :D
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Tak. Na prawdę.
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

adam pisze: Podobno niedługo mają ruszyć prace przy budowie boisk. Sponsorem i wykonawcą jest Semeko i mieli jakieś powody, że do tej pory nie rozpoczęli. W najbliższym biuletynie miejskim mają pisać o tej inwestycji. Jednak na razie ma być nawierzchnia asfaltowa, stopniowo w ramach dostępnych środków wymieniana na sztuczną trawę. (oby)
O tej informacji w biuletynie słyszę już dawno. Jak coś będzie, to poczytamy.
Ciekawe, że na tablicy informacyjnej nie pokazano boiska asfaltowego. Po drugie, kto teraz buduje asfaltowe boiska? Pieniądze wydawane w błoto.
No i kto miałby wymieniać na tę sztuczną trawę - Urząd Miasta? Bo nie sądzę, aby SEMEKO nie miało dostępnych środków. Jeśli stać ich na podkład i położenie asfaltu, to sztuczna murawa nie jest tu wielkim kosztem.
Coś mi tu nie gra.

Gajos, tego pana znają chyba wszyscy mieszkańcy osiedla. :)
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Czyżby ruszyła budowa boiska ?
Widziałem dzisiaj, że zniknęła górka saneczkowa.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Glider pisze:Czyżby ruszyła budowa boiska ?
Widziałem dzisiaj, że zniknęła górka saneczkowa.
Ja właśnie obserwuję przez okno co oni tam kombinują.Ogrodzili kawalek terenu, ale mam dziwne wrazenie, że to znów coś ze szkołą. Mam nadzieję, że już zaczynają to boisko i przedewszystkim, że zrobią ten kawalek drogi odchodzącej od ul. Wojciecha i kończącej się przy Brzechwy, bo juz jest lato i wszystko jest zakopcone tym piachem.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Teraz kopią. Coś mi się wydaje, że będzie zrobiona droga od szkoły do połączenia zul. Brzechwy
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

...czyli budowa boisk ruszyła. Szkoda tylko, że mają być asfaltowe, bo na sztuczną trawę niby na razie nie ma kasy.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

już od dawna robią asfaltowe. A jeśli chodzi o budowe to nie byłabym tka pewna że zaczynają. Może narazie robia tylko drogę do szkoły
ODPOWIEDZ