Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Inwestycje w Redzie - dyskusja ogólna

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Coś się dzieje wzdłuż ulicy Kazimierskiej. Chyba chodnik układają albo robią ścieżkę rowerową....?
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Sciezkę rowerową.
joyavenue

14 lat temu

Tak, boisko jest przy Brzechwy / Ceynowy, aczkolwiek obecnie nieczynne (dziwne). Ciekawe tylko, jak zostanie zagospodarowana pozostała tam wolna przestrzeń, bo jak na razie to jest miejsce często zajmowane przez ludzi z psami. Myślę, że dużo zależy od tego czy przy SP2 powstanie nowa sala gimnastyczna, choć kto to wie... Miło byłoby jednak, gdyby całą tą inwestycję przeprowadzono już do końca, bo czas leci, dzieci rosną i potem będzie po ptakach...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Tam ma być jeszcze boisko do kosza. Zreszt niby tak jak na tym ich obrazku na tablicy ionformującej. A boisko nie jest jeszcze konczone wiec nie może być otwarte. Szczerze to myślałam, że te boiska juz otworza na to lato co było, no ale ponoć nie ma pieniedzy
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

jak zwykle - Semeko coś obieca, aby pozwolili im budować - a potem się bujają.. :/ Z resztą tam nie będzie tak dokładnie jak na obrazku, bo już z jednej strony zrobili miejsca parkingowe, których tam(na obrazku) bodajże nie ma..
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Michał pisze:nie za bardzo rozumiem , o co z tym chodzi ?
Kiedyś Semeko obiecało basen "Przy Młynie". Potem basen zmienił się w kolejny blok, a basen ewoluował w aquapark. Jak wieść gminna niesie powstał nawet projekt architektoniczny i budowlany. Ma to być wielkie, aquapark a nad nim 650 mieszkań czy jakoś tak, a zlokalizowane po drugiej stronie Obwodowej w okolicach ogródków działkowych/firmy handlującej roślinkami.

Podobno mieli to w planach już 2 lata temu i może wreszcie się zdecydowali. Raczej nie chodzi o akwarium, bo z akwarium raczej nie robili by takiego szumu.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Nic z tego aquaparku chyba nie będzie, nie maja kasy na takie cudo i tyle.
Ciekawe czy w Rumi nad Galerią powstanie kino, byłoby w końcu blisko.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

HarrY pisze:Nic z tego aquaparku chyba nie będzie, nie maja kasy na takie cudo i tyle.
Ciekawe czy w Rumi nad Galerią powstanie kino, byłoby w końcu blisko.
Kino będzie na bank. Informacje na ten temat w innym wątku: http://e-reda.pl/viewtopic.php?t=1028
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

dzięki zrazik za odpowiedz :)
joyavenue

14 lat temu

Dorma pisze:A boisko nie jest jeszcze konczone wiec nie może być otwarte. Szczerze to myślałam, że te boiska juz otworza na to lato co było, no ale ponoć nie ma pieniedzy
Jak to nieskończone? Nawierzchnia jest, bramki są... Zaplecza raczej tam żadnego nie stworzą, bo wiąże się to z zatrudnieniem trenera środowiskowego lub osoby pilnującej obiektu. No chyba, że doprowadzą nowy system oświetlenia, aczkolwiek na to powinna być chyba zgoda mieszkańców bloku przy ulicy Ceynowy? Tak więc, chyba pozostaje nam poczekać tylko na to, aby ktoś z Naszych Władz przyjechał przeciąć wstęgę...
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

niedługo wybory samorządowe to akurat czas kiedy ładnie będzie wyglądało jak radni i miejska elita polityczna otworzy wszystko co da się otworzyć
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

A ja mam pytanie, czy coś zostanie zrobione z tymi barakami na obwodowej (niedokończonym blokiem, pustostanem) oraz czy teren za blokiem 31A zostanie zagospodarowany (jest dużo przestrzeni) ?
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Zapewne myślisz o stojącej od lat i niedokończonej budowie LAMMEXU? - Ciekawe czy coś się mogło zmienić w ostatnim czasie. Zauważyłem ostatnio będąc na osiedlu SEMEKo, że ta niedkończona część wygląda coraz gorzej... Może któryś z mieszkańców jest w stanie napisać kilka słów w tej sprawie. A ciekawe czy miasto, władze coś próbowały wykonać w tym temacie?
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Tak chodzi mi o ten slams... powiem szczerze, że stoi i straszy i nic się nie zmienia od dłuższego czasu w tej sprawie, jestem, sąsiadem tego czegoś, często widzę jak tam odbywają się rytuały picia piwka, wódeczki i innych akcji nocnych. Mam nadzieję, że ktoś to zmieni w najbliższym czasie i to "coś" zamieni się w budynek mieszkalny, albo zniknie.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Niezbyt dobrze, pomijając już sprawy mieszkańców, że taki niedokończony rozgrzebany i niszczejący budynek stoi na wlocie do miasta Redy . To trochę taka pseudo wizytówka miasta.
ODPOWIEDZ