Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa Aquaparku w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Gierek pisze:P.Mierzejewski,to jest raczej "strona" w tej dyskusji,a nie obiektywna osoba,jako pracownik semeko,przecież nie będzie wypowiadał się na szkodę firmy.
No ba, bo z kolei okłamując swoich potencjalnych klientów na pewno działa na korzyść tej firmy. To zapewne jakaś nowa strategia marketingowa :)
Zawsze mnie dziwiło dlaczego ludzie uwielbiają wierzyć w niesprawdzone plotki i spiskową teorię dziejów a nie w informacje źródłowe.
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

No cóż, każdy mierzy swoją miarą ;)
Awatar użytkownika
Gierek
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:
Gierek pisze:P.Mierzejewski,to jest raczej "strona" w tej dyskusji,a nie obiektywna osoba,jako pracownik semeko,przecież nie będzie wypowiadał się na szkodę firmy.
No ba, bo z kolei okłamując swoich potencjalnych klientów na pewno działa na korzyść tej firmy. To zapewne jakaś nowa strategia marketingowa :)
Zawsze mnie dziwiło dlaczego ludzie uwielbiają wierzyć w niesprawdzone plotki i spiskową teorię dziejów a nie w informacje źródłowe.
A Ty co masz z tymi źródłami informacji..były SB-ek jesteś,buhahaha.Nikt Ci kobieto,nie karze wierzyć przecież.Do każdego czepiasz się o źródła informacji,a co to Ciebie obchodzi,nie chcesz.nie wierz...a nie wymądrzasz się...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Gierek pisze: A Ty co masz z tymi źródłami informacji..były SB-ek jesteś,buhahaha.Nikt Ci kobieto,nie karze wierzyć przecież.Do każdego czepiasz się o źródła informacji,a co to Ciebie obchodzi,nie chcesz.nie wierz...a nie wymądrzasz się...
Jesteś może bliskim krewnym pewnego Marka, który się tu jakiś czas temu popisywał swoją wątpliwą elokwencją, a potem zniknął niepostrzeżenie? Tak tylko pytam z ciekawości, bo masz identyczny jak on styl "dyskutowania". Zero argumentów ad meritum, za to mnóstwo ad personam.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Gierek to chyba normalne, że Salamandra pyta o źródła... jak ktoś pisze jakieś plotki, które wpływają na samopoczucie dużej grupy osób to powinien podać źródło takich informacji...
W innym przypadku można napisać wszystko i dyskusja będzie o (za przeproszeniem) pupie Maryni

ale coś z Tobą jest chyba nie tak jak "źródła" kojarzą Ci się z SB :)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:jak ktoś pisze jakieś plotki, które wpływają na samopoczucie dużej grupy osób
Samopoczucie? Raczej powiedziałbym działania na szkodę dewelopera (jakikolwiek by on nie był) To nie jest kwestia rozmowy o klepie metalowym, gdzie napiszesz "słyszałem, że gwoździe które sprzedają są krzywe", to jest kwestia kupienia tam mieszkania za grube pieniądze. Kilku klientów którzy nie kupią niby krzywych gwoździ to strata kilku-kilkunastu złotych, a kilku klientów którzy przeczytają Twojego posta i uwierzą to strata kilku milionów złotych.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Marcin
Prawie Lider
522 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:a ja ze swoich źródeł wiem, że w 2020 roku będą igrzyska olimpjskie w Redzie... narazie w fazie planowania jest stadion olimpjski i wioska olimpijska :)
Niestety nie - sprawdziłem, nawet kurcze nie aplikujemy... A już mi nadzieję zrobiłeś... :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Trochę aktualności, choć w sumie nic specjalnie nowego.
AQUASFERA

BTW Dziwne, że "druga.strona.lustra" zniknęła tak bez słowa ;-)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:Trochę aktualności, choć w sumie nic specjalnie nowego...
Niestety, żadnych konkretów. Co najwyżej sugestie, że nie należy przywiązywać się do terminu oddania kompleksu do użytku.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Nie uspokaja mnie też fakt, że blokowisko semeko po stronie Biedronki rośnie w oczach, a po stronie "Aquaparku" jakoś tak niemrawo. Według mnie to widoczny priorytet - na maksa mieszkań, dopóki jest jeszcze na nie jakiś rynek i trzeba korzystać.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ale zwróć uwagę, że jeden budynek Aquasfery ma kilka razy więcej mieszkań niż osiedle między Biedronką, a Lammexem... nie bez znaczenia jest też fakt, że w blokach obok Biedry mieszkania są (chyba) poniżej 4000 zł za m2, a w Aquasferze powyżej 5000 zł za m2
Poza tym nie widzę jakoś większego tempa prac na osiedlu tuż przy młynie (pierwszy budynek ma być oddany w październiku 2012, a drugi w marcu 2013... Aquasfera ma być oddana -pierwszy budynek w przyszłym miesiącu, drugi w październiku 2013)...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

ceny mieszkań w Aguasferze są śmieszne, płacić krocie i mieszkać w mrówkowcu?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ryszard pisze:ceny mieszkań w Aguasferze są śmieszne, płacić krocie i mieszkać w mrówkowcu?

Blok to blok. Czy ma 4 pietra czy 8 nie ma ma wiekszego znaczenia. nie chciałbym mieszkać ani w jednym, ani w drugim. no, a ta cena w "mrówkowcu" pewnie z czegos wynika. może trzeba zapłacic za widok/ :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Romek pisze:
Ryszard pisze:ceny mieszkań w Aguasferze są śmieszne, płacić krocie i mieszkać w mrówkowcu?

Blok to blok. Czy ma 4 pietra czy 8 nie ma ma wiekszego znaczenia
Ma znaczenie.. Im wyższy blok tym drożej :). wystarczy popatrzeć na blok 8 piętrowy jedyny na osiedlu przy Młynie. Mam tam znajomych, mieszkania jak każde inne, ale tam ceny były dużo wyższe niż w "normalnych" blokach. Widać luksus wzrasta wraz z ilością pieter ;)
Dla mnie to jest absurd, no ale takie są u nas realia
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ciekawe za co płacą ci, którzy kupili mieszkania na niskich piętrach od strony kolejnego bloku. Chyba za totalny brak słońca.
ODPOWIEDZ