Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Burger King w Redzie - budowa

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Wszystko jest dla ludzi,każdy powinien wiedzieć co mu służy,a co nie.Ja nie jadam takich rzeczy ,bo mam problemy z wątrobą,nie mogę,choć czasami mnie ciągnie na coś"niezdrowego" :wink:
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

co do samego BK coś więcej wiadomo bo na w ofertach pracy na stroni BK nie ma już tej oferty z Redy
SuperDidii
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Salamandra pisze:
SuperDidii pisze:Hej wiem, że będzie w Redzie Burger:)
Podziel się więc informacją, w którym to będzie miejscu :)
Dokładnie to wam nie powiem bo jeszcze nie wiem:) Ale wiem, że ma być na 100% bo firma Oltrans wygrała przetarg na beton na Burgera w Redzie:)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Że będzie to juz wiemy dawno, bo szukają pracowników, nie wiemy tylko gdzie
Lagerfeld

13 lat temu

Nie wiem czy już to ktoś pisał, rozmawiałem w Słupsku z managerem BK, informacja była taka: 1 BK powstanie w Galerii Bałtyckiej, Reda ze względu na plan zagospodarowania przestrzennego będzie opóźniona o hmm może 2 lata. W redzie nie mogą postawić takiego pyllonu jak ma McDonalds, wysoki na chyba 10 m świecący .....Muszą przeprojektować już istniejącą dokumentację, Zatem BK w Redzie jeszcze długo będzie legendą.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

To po jakiego grzyba ogłoszenia o prace już dają?!! Powinni się najpierw upewnić czy jest możliwość w ogóle otwarcia a potem szukać pracowników do Redy. To już nie pierwszy raz się takie coś słyszy. Co za mózgi tam siedzą?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:Co za mózgi tam siedzą?
Odp: zatłuszczone 8-)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Lagerfeld pisze:Nie wiem czy już to ktoś pisał, rozmawiałem w Słupsku z managerem BK, informacja była taka: 1 BK powstanie w Galerii Bałtyckiej, Reda ze względu na plan zagospodarowania przestrzennego będzie opóźniona o hmm może 2 lata. W redzie nie mogą postawić takiego pyllonu jak ma McDonalds, wysoki na chyba 10 m świecący .....Muszą przeprojektować już istniejącą dokumentację, Zatem BK w Redzie jeszcze długo będzie legendą.
Dziwne bo Lidl ma własnie taka reklame swietlna na wysokim slupie?!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

no, ale kraj idzie nprzód a i możliwości ustanawiania planów przestrzennych poszerzyły się ostatnio. To i łatwiej o ład przestrzenny dbać...
Lagerfeld

12 lat temu

redziaczki! Taką informację dostałem od pracownika BK w Słupsku. Zatem coś jest w temacie, chyba że to taka zasłona by nie otwierać za szybko .
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Lagerfeld pisze:redziaczki! Taką informację dostałem od pracownika BK w Słupsku. Zatem coś jest w temacie, chyba że to taka zasłona by nie otwierać za szybko .
A ten pracownik BK to z działu inwestycji czy bardziej od smażenia burgerów? ;-)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Albo od sprzatania stolikow :D
Lagerfeld

12 lat temu

regionalny kierownik poza tym co to Was obchodzi kim on jest ?? Kolejny powód do gadania o głupotach ?? Bo to forum to powinno się śmietnik nazywać !
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Nie przesadzaj, w porównaniu do innych lokalnych forum to jest naprawdę niezłe, a to że się gada o głupotach to jak w życiu prywatnym również, Sam przyznaj że częśto się gada o głupotach...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Lagerfeld pisze:regionalny kierownik poza tym co to Was obchodzi kim on jest ??
Stanowisko wskazuje na wiarygodność informacji - jestem przekonany, że tylko o to chodziło forumowiczom... W sprawie BK wiele już było plotek, więc ostrożność jak najbardziej zrozumiała.
ODPOWIEDZ