Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Inwestycje w Redzie - dyskusja ogólna

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze: ja jestem pełen podziwu dla handlowców którzy tak długo utrzymują się na kiepskim Redzkim rynku,
A ja powiem szczerze, że szlag mnie trafia jak idę do takiego warzywniaka przy/w dawnym FudżiPub kupuję kalafiorka, ziemniaczki, marchewkę... - a w domu okazuje się, że ziemniaki zgniłe, kalafior z pleśnią... marchewki pomarszczone..
To tak wygląda Redzki rynek? Wcisnąć komuś kto się spieszy i nie zajrzy do siatki stare warzywa - pewnie przeznaczone do śmieci?!
Kiedyś jeździłem na rynek w Chyloni - byłem zachwycony - jakością i ceną!
Teraz chciałem dać szansę lokalnemu sprzedawcy - i co?
Na szczęście przy "Dominiku mięsnym" jest stragan, gdzie zawsze mają świeże warzywka!
Przynajmniej jeszcze się nie naciąłem! a może ktoś ma jeszcze miejsce godne polecenia?

PS: Powiem szczerze, że chciałbym aby w Redzie powstał ryneczek, gdzie można by kupić i warzywka i rybkę itp.. Wtedy taki mądrala z Fudżi musiałby postawić na jakość!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Nigdy nie kupuję w sklepie gdzie nie mam wglądu na zakupiony towar. Chodź teraz to już prawie standard, że samemu sobie wybierasz co chcesz.
Ja w Redzie polecam jeszcze stoisko, które rozkłada się na skrzyżowaniu na Łąkowej... jeśli chodzi o rynek to najbliższy jest w Rumi.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ja też kupuję naprzeciwko Dominika albo przy Gniewowskiej w warzywniaku koło kiosku-zawsze wszystko w najlepszym porządku
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Tak rzeczywiście @Redziaczki -tam przy Łąkowej też kupowałem i było wszystko ok!
Ostatnio ogórki, koper itd - zrobiłem małosolne - były przepyszne!
No i @Binka - potwierdza stragan przy Dominiku..
Dziękuję!
A ten stragano-sklep przy lub czasem w dawnym Fudżi na Mickiewicza - zdecydowanie odradzam!
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Budki na Jana Pawła już nie ma.
Wczoraj przyjechali panowie budkę przesuneli 0,5 metra a dziś przyjechali i ja zabrali, ciekawe o co chodzi, może to jakaś samowolka była?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ta przy zabce tez wczoraj przedstawili o 3m w stronę pepco
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Czy może ktoś zrobić fotkę tego "cudactwa" i wrzucić tutaj? Nie bywam w centrum Redy, a chciałbym wiedzieć, o czym tak dyskutujecie
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Przykladowe foto
Obrazek
Obrazek

Fachowo to się nazywa: szczeka handlowa
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

W takich szczękach sprzedawano na hali targowej w Gdyni od strony ul. 3 Maja gdzie jest zamknięte i zrobiono tam parking , może ktoś po prostu chciał coś sprzedawać lub chce sprzedać szczękę .
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

@sad1 poczytaj parę postów wyżej co jest napisane... takie budki są rozstawione w kilku miejscach w Redzie i najprawdopodobniej będą sprzedawane tam owoce sezonowe - truskawki.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Z tego co wiem to gość poszedł na żywioł i postawiła bez zezwolenia, szarady z przestawianiem były związane z właścicielami terenu którzy go kolejno przeganiali a dziś spółdzielnia go wyrzuciła.
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

On stawia nowe "szczęki" czy takie stare, paskudne, jak te ze zdjęć? Zresztą tak czy owak - faktycznie koszmarek.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Zdjęcie było tylko poglądowe. Te co stoją da pomalowane i wyglądają schludnie.
Dziwne żeby ktoś poszedł na taka samowolkę i stawiał tam gdzie mu się podoba, przecież wiadomo ze bez zezwoleń ani róż.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Zdjęcie było tylko poglądowe. Te co stoją da pomalowane i wyglądają schludnie.
Dziwne żeby ktoś poszedł na taka samowolkę i stawiał tam gdzie mu się podoba, przecież wiadomo ze bez zezwoleń ani róż.
Ani róż, ani truskawek
Sorki redziaczki, ale nie mogłam się oprzeć ):)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ