Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wasko buduje bloki na Ciechocinie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Na całym forum nie widziałem postu o osiedlu powstającym przy Kazimierskiej, które buduje Wasko. Póki co wygląda to tak jakby miało być ono osiedlem zamkniętym (Boże uchowaj przed taką porażką).

Znacie jakieś szczegóły, a może ktoś tam kupił mieszkanie?
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

To jest duża porazka naszych władz za wydanie zezwolenia na tak gęstą zabudowę.Tam nie będzie ani zieleni ani placu zabaw ani parkingu .
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Tu jest kilka podstawowych informacji : http://www.wasko10.pl/mieszkania.htm
Dostępne mieszkania

Plany mieszkań

Wizualizacja osiedla
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

taki to przykład ładu architektonicznego... te budynki zostają dosłownie wciśnięte w Ciechocino... już teraz swoimi gabarytami nazbyt bardzo wyróżniają się z otoczenia. Nie przeczę też, że sama inwestycja zapowiada się ładnie (wizualnie), bo wizualizacje osiedla wyglądają nie najgorzej, ale po jaką cholerę w Tym miejscu??!!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Bo dobra lokalizacja ( niby już ciechocino, ale blisko do tak zwanego Centrum Redy) i ziemia tańsza niż w "Centrum"..
Dla mnie takie sytuacje to już nic dziwnego, przyzwyczaiłam się do takich kombinacji. Każdy orze jak może
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Będzie trudno Wasko sprzedać te mieszkania bo tam jest ciasno i ludzie patrzeć będą sobie w okna.Ogrzewanie Indywidualne będzie dosyć drogie.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

kowalski pisze:Będzie trudno Wasko sprzedać te mieszkania bo tam jest ciasno i ludzie patrzeć będą sobie w okna.Ogrzewanie Indywidualne będzie dosyć drogie.
Cena będzie zależała od tego, czy będą chętni. A to, czy będą chętni, będzie zależało od ceny ;) Ja bym się nie martwił na zapas. Czuję, że te mieszkania nie będą stały puste :)
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ogólnie fajna miejscówka. Wszędzie blisko....
ODPOWIEDZ