Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Hotel w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Budowniczy
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Dobrze że Wasko buduje ten hotel, bedzie gdzie chodzić. Słyszałem o kręglach, bilardzie, basenie, SPA, itp :D
paulina
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

to ten hotel naprzeciwko urzędu miasta???To jest kawał obiektu tylko ciekawe czy przed sezonem się wyrobią!!!
Budowniczy
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Też jestem ciekawy czy otworzą przed latem, życzę wasko by udalo się im. :D
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Widzieliście jaką elewację robią na hotelu?!!! :o :shock: . Teraz nasz Urząd bedzie wygladał jak szałerek.
pi
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ja się cieszę, że kolejny straszak zmienia się w piękny budynek. Co raz mniej straszaków jest w Redzie. Zastanawiam się tylko co można zrobić z budynkiem za Stacją Paliw LOTOS ...
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Może Wasko10 też postawi tam jakiś hotelik;D musze sie kiedyś tam przejechać albo przejść zobaczyć co to za cudo;) albo jak ktoś mieszka w pobliżu może pocykać kilka fotek:)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

oj ten budynek za lotosem to ruina , jak dla mnie sam wygląd straszy no ale do odważnych świat należy
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Jestem ciekawa, dlaczego ten budynek za Lotosem straszy? Wygląda, jakby ktoś zaczął inwestycję z rozmachem i co? Zbankrutował? Co tam właściwie miało być?
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

To miało być coś podobnego do Bodegi w Cisowej tz. hotelik z restauracją i salą taneczną.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ta budowla jest postawiona bez zezwolenia. Stawiali to jacyś ważni ludzie z budowy "żarnowieckiej". Wiem, że Urząd nawet próbował coś z tym zrobić, ale sprawa jest bardzo zagmatwana. Na tą działkę nie ma chyba dojazdu. Pozostałaby tylko rozbiórka, ale to też kosztuje.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

W sumie można to przekuć w sukces ;) W ulotce reklamowej miasta, dotychczas uważanego za "przelotowe", Reda może się pochwalić ruinami i nie dopowiadać, że nie są to ruiny zamku ;)
Lagerfeld

14 lat temu

Osoba własciela tej tzw ruiny jest nie bardzo do ruszenia. Ma on jeszcz jeden budynek w Redzi ektory tez wzbudza kontrowersje co do technologii budowania.... Oby Pan nie ma tak na prawde kasy na rozbiurke a że jest on włascicielem tzn osoba prywatna to nikt mu nic nie zrobi .... mozna sobie pomarzyc o tym by tego paszkwila nie było na widoku ... a niestety wizytówka to marną dla naszej Redy jest :((
asiutka10
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

A wie ktoś z was czy znaleziono już pracowników? jest jakaś strona tego hotelu? podobno szukają całej obsady tylko nie mogę znaleźć nic w necie
Budowniczy
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Dzwonilem do biura ''Hotelu Wasko" mówią że strona jest w budowie, a CV sklada się w ich biurze w Rumi
hakerkfr
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Hotel bedzie zaj*! co do konca robot jeszcze daleko ale staramy sie jak najlepiej i najszybciej dotrzymac terminow ;) Bedziecie zaskoczeni bajerami jakie znajda sie w srodku taki wiecie Grand Hotel . Pozdrawiam Elektryk :)
ODPOWIEDZ