Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Hotel w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

"niekompetencja personelu" to raczej nie w takim miejscu - tam personel wykonuje swoje obowiązki.A rachunek trzeba zawsze czytac dokładnie i nie wstydzic się "asertywności" ;-).
Współczuje Lena - i dziekuję za info. Co prawda nigdy za nimi nie przepadałem ale teraz tym gorliwiej pognam na sushi do Redy jak mnie przypili na "kulinarną chwilkę wytchnienia".
A teraz wracam gotować obiad :-)
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze: A myślisz, że w tym hotelu będzie inaczej. Z tego co zauważyłam to niestety ceny w pubach w hotelu są duzo wyższe niż w "normalnych". Myślicie, że w Wasko będzie inaczej. Nie wiem skąd ta radość z pubu w Wasko. Ceny tam ustalone sa dla gosci hotelowych. Wątpię by mieszkańcy Redy wpadali sobie tam na piwko. No ale zobaczymy jak będzie, może będe mile zaskoczona.
To samo sie tyczy dyskotek. Mało tego. W kilku hotelach, w których kiedys pracowałam były tzw kluby nocne, dyskoteki, ale tylko dla gosci. Osób z zewnątrz sie nie wpuszcza


Nie no zdaje sobie sprawę, ze nawet jeśli będzie to będzie droższa, oraz to że tan=m tanio nie będzie. Jednak mnie zdołowała skala różnicy. flaszka 4 x tyle co w sklepie, sok 5x, no i 30 dychy za lód ?!!! Do tego sok smakował jak taki za 2 zł. O DJu nie wspomnę, bo robienie mixów na siłę, niestety nie wychodzi.
ale tak jak wszystko mogłem zaakceptować, to cena pozostawiła niesmak
i odstrasza na przyszłość.
zgroza...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

HarrY pisze:
Dorma pisze: A myślisz, że w tym hotelu będzie inaczej. Z tego co zauważyłam to niestety ceny w pubach w hotelu są duzo wyższe niż w "normalnych". Myślicie, że w Wasko będzie inaczej. Nie wiem skąd ta radość z pubu w Wasko. Ceny tam ustalone sa dla gosci hotelowych. Wątpię by mieszkańcy Redy wpadali sobie tam na piwko. No ale zobaczymy jak będzie, może będe mile zaskoczona.
To samo sie tyczy dyskotek. Mało tego. W kilku hotelach, w których kiedys pracowałam były tzw kluby nocne, dyskoteki, ale tylko dla gosci. Osób z zewnątrz sie nie wpuszcza


Nie no zdaje sobie sprawę, ze nawet jeśli będzie to będzie droższa, oraz to że tan=m tanio nie będzie. Jednak mnie zdołowała skala różnicy. flaszka 4 x tyle co w sklepie, sok 5x, no i 30 dychy za lód ?!!! Do tego sok smakował jak taki za 2 zł. O DJu nie wspomnę, bo robienie mixów na siłę, niestety nie wychodzi.
ale tak jak wszystko mogłem zaakceptować, to cena pozostawiła niesmak
i odstrasza na przyszłość.
zgroza...
Myślę, że w tej restauracji w hotelu Wasko niestety też ceny odstraszą mieszkańców Redy.
Bo jak mam zapłacić 55 zł za jedno danie ( choćby nie wiem jak było pyszne) składające się z polędwiczki i 4 ziemniaczków ( według tego co napisał tu w opini ktoś kto tam był) nie mówiąc już o przystawce czy deserze no i czymś do picia? Myślę, że 100-wkę trzeba na osobę liczyć.
Nie wiem jak dla innych (piszę oczywiście tylko o sobie), ale dla mnie jest to sporo.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Tak,to samo pomyślałam,to nie jest mało.Ja raczej z rodziną na obiad też się nie wybiorę.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ale na jakąś rocznicę to przynajmniej panowie nie mają daleko, żeby zaprosić ;)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Obchodzić rocznicę w hotelu? Chyba, że ta rocznica nie dotyczy żony ;-)
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Artur75 pisze:Obchodzić rocznicę w hotelu? Chyba, że ta rocznica nie dotyczy żony ;-)
Obyś się z tego nie musiał w domu tłumaczyć ... ;-)
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

a tam od razu rocznice, a nie można tak po prostu razem gdzieś pójść nawet bez okazji?
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

można, kaske wszędzie można wydac bez okazji :)
brokmis
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Z ciekawości wybrałem się ze swoją narzeczoną by sprawdzić tę restaurację. Obsługa tak jak pisał przedmówca przyjmuję kurtki i prowadzi na salę. Wystrój sali przyjemny. Zamówiliśmy sobie po porcji pierogów. Moja narzeczona ze szpinakiem, a ja z cielęciną. Na czas oczekiwania dostaliśmy przekąskę - pasztet z pieczywem i żurawiną z jabłkiem lub musztardą. Smaczne.
Danie zamówione okazało się również bardzo dobre. Czas oczekiwania standardowy. Tak więc wrażenia jak najbardziej pozytywne. W planach mamy ponowne "odwiedziny" i skosztowanie konkretniejszych dań. Jeszcze co do liczby dań i cen. Liczba dań faktycznie niezbyt wielka ale teraz to w dobrych restauracjach standard a ceny dośc wysokie ale od czasu do czasu można poświęcić parę złotych by skosztować trochę innej kuchni.
Ogólnie na plus!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

a w jakiej cenie takie pierożki?

dla mnie to trochę dziwne, że restauracja nie ma swojej strony lub podstrony na stronie hotelu, albo chociaż facebooka z menu
Ostatnio zmieniony |31 Sty 2012|, o 21:57 przez Wicek, łącznie zmieniany 1 raz.
brokmis
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Cena za pierogi to jakieś 20-22 zł, Sztuk 8. Te z cielęciną polane sosem truflowo - ? .Szczerze to zapomniałem bo nie jada się takich rzeczy na codzień. Ale naprawdę smaczne.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

pojawiła się oferta walentynkowa ( http://www.hotelwasko.pl/witamy# ) ceny na nocleg w promocji (dla tych co wykupią menu walentynkowe) wynoszą 200 zł... ciekawe więc ile kosztuje nocleg bez promocji :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:pojawiła się oferta walentynkowa ( http://www.hotelwasko.pl/witamy# ) ceny na nocleg w promocji (dla tych co wykupią menu walentynkowe) wynoszą 200 zł... ciekawe więc ile kosztuje nocleg bez promocji :)
Dobre :)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

200zl za dwu-osobowy pokoj, czyli cena wcale nie taka duza...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ