Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Hotel w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
roska
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Niemyslcie sobie ze w hotelu bedzie tanio Za 15-zl to mozna zjesc w barze Ja tez jadlam 8-pierogow w malej miejscowosci noi zaplacilam 14-zl Najwazniejsze ze w Hotelu podaja smacznie zjesc
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:200zl za dwu-osobowy pokoj, czyli cena wcale nie taka duza...
faktycznie nie zwróciłem uwagi, że to za pokój (zmyliło mnie pewnie to, że cena menu walentynkowego jest za osobę) :( w takim wypadku cena faktycznie jest w porządku (jak na ceny konkurencji)
roska pisze:Niemyslcie sobie ze w hotelu bedzie tanio Za 15-zl to mozna zjesc w barze Ja tez jadlam 8-pierogow w malej miejscowosci noi zaplacilam 14-zl Najwazniejsze ze w Hotelu podaja smacznie zjesc
Ale chyba nikt się nie domagał taniości?
A to, że "podają smacznie zjeść" to w hotelu 3 gwiazdkowym powinno być standardem, więc dla mnie dziwne by było, gdyby jedzenie było nie dobre :)
Co nie zmienia faktu, że ja tam bardziej czekam na pozostałe atrakcje hotelu (kawiarnia, bowling, pub, baseny)… a z restauracji to raczej nie planowałem za często korzystać
anaha
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale przechodząc dziś koło hotelu widziałam, że jest już otwarty. Ponadto, wisi też informacja o balu, który ma odbyć się w tym miesiącu :D Wybiera się ktoś?
Budowniczy
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Dziś byłem na kolacj w hotelu wasko, muszę powiedzieć że jedzenie jest super, obsługa miła. Akurat trafiłem na orkiestrę kaszubską świetnie grała dla gości z sąsiedniego stolika, trochę głośno ale fajnie. :D
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

W czasie Euro będą tam mieszkac kibice hiszpańscy.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

a właśnie zapomniałem napisać, że na stronie jest już cennik
http://www.hotelwasko.pl/cennik-rr
i w rezerwacji on line widać (tak jak głosiła plotka), że na czas EURO hotel jest wyłączony ze sprzedaży
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Do Budowniczy: orkiestra kaszubska w Hotelu Wasko? :) dziwne, trochę to nie w ich stylu;)...ciekawe z jakiej to okazji... Ci goście z sąsiedniego stolika to jakaś zakochana para, która zamówiła muzykę na żywo? ;).
I napisz proszę co zamówiliście, bo zbieram dokładne opinie czego nie zamawiać, a co warto;)...
"I nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei..."
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Patrząc na ceny pokoi , nie ma co liczyć,że basen,bowling i inne atrakcje hotelu będą cenowo przystępne dla wszystkich :/
Budowniczy
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Z informacji uzyskanej od kelnerki to była kolacja urodzinowa, zamówili orkiestrę jubilatowi jako niespodziankę. Jeśli chodzi o jedzenie to nie jest aż tak drogo, bywam w wielu restauracjach i za to samo co wasko płace więcej a porcje nie są takie duże jak w wasko, a lubię syto zjeść.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

goya pisze:Patrząc na ceny pokoi , nie ma co liczyć,że basen,bowling i inne atrakcje hotelu będą cenowo przystępne dla wszystkich :/
To było od początku do przewidzenia. wiadomo, że hotel nie jest nastawiony na mieszkańców tylko na przyjezdnych klientów. W kilku hotelach, w których pracowałam (sezonowo) widziałam od zaplecza jak to wygląda. Poza tym widzimy jakie było opóźnienie i ile obietnic nie zostało dotrzymanych, widac, że problem finansowy u nich istnieje więc nie ma co liczyć, że coś bedą chcieli zaproponować na półdarmo. Raczej bedą chcieli jak najszybciej zarobić
Budowniczy pisze:Jeśli chodzi o jedzenie to nie jest aż tak drogo, bywam w wielu restauracjach i za to samo co wasko płace więcej a porcje nie są takie duże jak w wasko, a lubię syto zjeść.
Może podaj konkretne ceny, bo stwierdzenie : "nie jest aż tak drogo jest względne".. Dla mnie może być drogo a dla ciebie nie.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

goya pisze:Patrząc na ceny pokoi , nie ma co liczyć,że basen,bowling i inne atrakcje hotelu będą cenowo przystępne dla wszystkich :/
Cenowo przystępne dla wszystkich to są występy za darmochę w parku lub na stadionie :) Hotel to interes, który ma przynosić zysk, więc oczekiwania, ze cos tam bedzie po "przystępnych" cenach mozna odłozyć.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

na pewno nie będzie tam cen takich jak na basenach szkolnych...
W końcu goście hotelowi często decydują się nocować w danym miejscu z uwagi na fakt iż jest tam basen... Byłoby raczej średnio logiczne, gdyby basen miał takie obłożenie, że dla gości hotelowych nie będzie miejsca...

Strzelam, że będzie drożej niż w Aquaparku, ale taniej niż w Faltomie... czyli strzelam na 25 zł za godzinę (dla osób nie będących gośćmi hotelowymi)
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Rzadko, który hotel ma 100 % obłożenie przez 7 dni w tygodniu.Goście hotelowi nie płacą (chyba) za atrakcje w hotelu, a koszt utrzymania basenu nie jest mały (prąd, codziennie chemia do basenu, obsługa itp.), tak samo z bowlingiem, więc może warto byłoby jednak pomyśleć o mieszkańcach miasta ,którzy nie chodzą na darmowe występy do parku i na stadion.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

goya ma rację, z tego skorzystał Faltom... i wszyscy zadowoleni
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:na pewno nie będzie tam cen takich jak na basenach szkolnych...
Zwłaszcza, że niskie ceny na basenach szkolnych czy miejskich są wypadkową solidnego dofinansowania przez miasto.
ODPOWIEDZ