Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Hotel w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Oni!cio? pisze:szkoda ze na basen tak dlugo musze czekac ;/
ubiegłej zimy miałeś tam niezły basen, poczekajmy na kolejną konkretną zimę i roztopy... to będzie basen jak się patrzy
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Oni!cio? pisze:szkoda ze na basen tak dlugo musze czekac ;/
no szkoda... choć z drugiej strony to wcale nie tak długo :) o ile faktycznie otworzą go "późną wiosną"

Cieszy fakt powstania pub-u, bowlingu, restauracji i kawiarni... natomiast bardzo ciekawi mnie ten przy hotelowy browar - to może być fajna sprawa :)
Fiolka1
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Doszły mnie słuchy,że w najbliższy weekend rusza restauracja hotelowa :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A Ty Fiolka tylko w tym jednym temacie się udzielasz?Pewnie nie możesz doczekać się otwarcia ;)))
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Fiolka widać, że masz info z pierwszej ręki... więc wiesz może na kiedy planowane jest otwarcie bowlingu, pubu i basenów?

No i co to za przy hotelowy browar ma być?
slawek0407
Znam to forum
122 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

pewnie chodzi o piwko pod mostem hehe... kiedyś często można tam było spotkać okolicznych smakoszy nie tylko złocistego trunku
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Dobre są piwka z takich browarków. Zazwyczaj droższe, ale bardzo ciekawe w smaku. Najlepsze, które piłem to piwo z Łódzkiej Manufaktury. Dobre jest też w Poznaniu oraz w Wrocławiu. Jeśli w Redzie będzie podobnie to dobra wiadomość dla smakoszy.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Artur75 pisze:Dobre są piwka z takich browarków. Zazwyczaj droższe, ale bardzo ciekawe w smaku. Najlepsze, które piłem to piwo z Łódzkiej Manufaktury. Dobre jest też w Poznaniu oraz w Wrocławiu. Jeśli w Redzie będzie podobnie to dobra wiadomość dla smakoszy.
polecam najbliższy nam Szymbark i np. Koscersko Koruna :)

Jeszcze w Gdańsku przy Motławie jest browar, robią lagerowe, pszeniczne i pewnie coś ciemnego... wybieram się tam 2 rok już:)
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Spytalam i odpisali tak:

Dziękujemy za zainteresowanie Hotelem Wasko. Basen planujemy otworzyć pod koniec maja br., a do restauracji zapraszamy od początku lutego.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ryszard pisze:Jeszcze w Gdańsku przy Motławie jest browar, robią lagerowe, pszeniczne i pewnie coś ciemnego... wybieram się tam 2 rok już:)
Chodź zrobimy Forumową wycieczkę!
Wylosujemy na kierowcę "ofiarę" co nie będzie degustować NA MIEJSCU i może kolektywnym wysiłkiem uda na się ?....
A może Dom Kultury namówić na pomoc?
Szymbarskie degustowałem - spora paleta faktycznie; ciekawe smaki; fajne butelki (angielki!).
A co do browaru w hotelu: poważnym problemem naszego regionu jest brak atrakcji towarzyszących wakacyjnym ( o powakacyjnych nie wspomnę!) wypadom nad morze.
Wiemy dokładnie co sie dzieje jak pada w lato więc - każda atrakcja jest jak najbardziej!
@Fiolka1 - jak już będziesz na miejscu "fotnij" choćby komórą kartę dań i zapodaj nam tutaj :-)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Dobry pomysł :)
Fiolka1
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam :) Udzielam się tylko w tym jednym temacie,bo tak jak napisała redzianka,nie mogę się doczekać otwarcia. Mieszkam prawie "za płotem" hotelu,więc nie macie się co dziwić.
Restauracja już jest czynna,więc można iść na obiad czy kolację,dziś do 22.00 :)
Pozostałe części hotelu mają być otwierane z tygodnia na tydzień,a do czerwca na pewno wszystko :)
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

No to idę i w ciemno zamawiam polędwice [ mam nadzieje że będzie] a podniebienie mam wysmakowane także opowiem czy warto =]

P. S Fiolka jak na sąsiada to dużo wiesz ;)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Browar przy Motławie też jest częścią Hotelu Gdańsk. Serwują jasne i ciemne piwka, niepasteryzowane. Każdy miłośnik piwa tam chyba znajdzie coś dla siebie. Można też kupić na wynos w charakterystycznych butelkach. Fajne na prezent - zwłaszcza dla siebie ;) A poza tym sama browarnia ma ciekawy wystrój. Polecam, zwłaszcza w słoneczny dzień, gdy można posiedzieć na zewnątrz i obserwować Motławę i basen jachtowy. :)
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

suchysuszi pisze:No to idę i w ciemno zamawiam polędwice [ mam nadzieje że będzie] a podniebienie mam wysmakowane także opowiem czy warto =]
Czekamy na opinię.

Obok hotelu można dobrze zjeść w Modrzewiowej Chacie.
Szkoda, że w innych częściach Redy nie ma takich miejsc wiele, najwyżej można zjeść pizzę :(.
ODPOWIEDZ