Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa Aquaparku w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2882 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Tuli pisze:pierwszy blok - ten, który tak blisko budują - marzec 2012 lub później
I to jest dziwne. Podstawy bloku już są. Potrzebują na niego jeszcze 1,5 roku?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zigi pisze:
Tuli pisze:pierwszy blok - ten, który tak blisko budują - marzec 2012 lub później
I to jest dziwne. Podstawy bloku już są. Potrzebują na niego jeszcze 1,5 roku?
Lepiej podać date marzec 2012 i oddać z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem niż dać date grudzień 2011 i w przypadku srogiej zimy oddać po terminie :)

Semeko Rumia Park odda 4 miesiące szybciej niż było to planowane :)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Tuli pisze:z tego co ja się orientuję - po rozmowie z pracownikiem Semeko,
centrum Aquapark - Aquasfera - będzie dopiero ok 2015 roku,
natomiast pierwszy blok - ten, który tak blisko budują - marzec 2012 lub później
To prawda. Znajomy z Semeko mówił mi, aby się nie napalać, że budowa samych basenów jeszcze potrwa. Aquapark zaczną budować na końcu, po wybudowaniu budynków mieszkalnych. Teraz stanowi wabik dla przyszłych klientów i dobre hasło inwestycyjne. Priorytetem firmy są mieszkania i ich sprzedaż. Twierdził, że jak skończą budować baseny możemy mieć w domach kalendarze na 2015 rok.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A umowa ponoć była taka że najpierw aquapark a potem mieszkania.... Coś tak mi świta...
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Artur75 pisze:To prawda. Znajomy z Semeko mówił mi, aby się nie napalać, że budowa samych basenów jeszcze potrwa. Aquapark zaczną budować na końcu, po wybudowaniu budynków mieszkalnych. Teraz stanowi wabik dla przyszłych klientów i dobre hasło inwestycyjne. Priorytetem firmy są mieszkania i ich sprzedaż. Twierdził, że jak skończą budować baseny możemy mieć w domach kalendarze na 2015 rok.
dokładnie też tak słyszałam.
dowiedzieliśmy się z mężem, że jak kupimy teraz mieszkanie w tym nowym bloku
to przynajmniej do 2015 r, a nawet `16 będziemy mieszkać na placu budowy....
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

tego mozna było sie spodziewac nałapac klientow na cos co jest dopiero w planach kasa kochani kasa
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

To by było zbyt piekne aby było prawdziwe. Najpierw muszą miec kase z mieszkań i pewnie dopiero wtedy będzie aqapark
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tuli pisze:
Artur75 pisze: dokładnie też tak słyszałam.
dowiedzieliśmy się z mężem, że jak kupimy teraz mieszkanie w tym nowym bloku
to przynajmniej do 2015 r, a nawet `16 będziemy mieszkać na placu budowy....
no ja rozmawiałem z SEMEKO i mówili, że Aquapark bedzie w 2014, ale rok w tą czy tą to dla mnie niewielka różnica :)

a co do mieszkania na placu budowy...to chyba tak jest u kazdego dewelopera, ze kupując mieszkania w pierwszym budynku...pare lat bedziesz mieszkać na "placu budowy" poza tym możesz kupić sobie z mężem mieszkanie od strony ulicy obwodowej lub od strony Rumii i wtedy plac budowy nie bedzie Ci przeszkadzał, bo bedzie z drugiej strony budynku..

ponadto jeśli się nie myle, to w przyszłym roku ma ruszyć budowa drugiego budynku... więc plac budowy bedziesz obserwowac maksymalnie pół roku... bo drugi budynek całkowicie przysłoni Ci budowe trzeciego budynku :)

a wklejam jeszcze link do materiału o kamieniu węgielnym pod budowe obiektu
http://www.telewizjattm.pl/index.php...,2010-09-20,02
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dzięki Wicek :)
ale to była taka przenośnia :)
nie chodziło mi do końca, że my będziemy mieszkać na placu budowy - bo akurat wybraliśmy mieszkanie z drugiej strony :)
ale ogólnie mieszkańcy tego pierwszego bloku tak będą się czuli...
wiadomo - będzie trzeba swoje przeczekać...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

We wczorajszym wydaniu wiadomość w Twojej Telewizji Morskiej, powiedziano, że "za dwa lata rodzinny weekend będziemy mogli spędzać na nowoczesnym basenie" w tle była Aquasfera...

Wiecie, może czy coś się zmieniło, czy to kaczka dziennikarska?
Bo wydaje mi się, że Aquapark miałbyć w 2014 roku, więc może redaktor pomylił się i jako date oddania Aquaparku podał date oddania pierwszego budynku (ten rzeczywiście ma być oddany w marcu 2012)... a może jakiś prezent świąteczny i budowa aquaparku nagle ruszy z kopyta :)

Link
http://telewizjattm.pl/index.php/odtworz,2010-11-30,04
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

za 2 lata pewnie będą chcieli fundamenty robić, a wyjdzie z tego jedno wielkie jezioro.... to będą te atrakcje "kąpiel torfowa":)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dzisiaj będąc w Auchan widziałem wizualizację Aquasfery - wygląda imponująco - zobaczymy co z tego wyjdzie.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

chyba się wybiorę zobaczyć jak to ma wyglądać :-)
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Widziałem i wygląda przyzwoicie. Wywnioskowałem że parkingi między wieżowcami mają być tak jak by na poziomie 0 i wszystkie budynki połączone korytarzami/tunelami.
ODPOWIEDZ