Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa Aquaparku w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Jadąc do Gdyni po lewej stronie za Colą.
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

prawdopodobnie mowa o Nordcoopie (Hutnicza 40) ... nadal budują prefabrykaty i gotowe budynki...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

nie ma co siać paniki :)
ja tam jestem naiwny i wierze, ze powstanie :)

Tymczasem wprowadzono do sprzedaży drugi budynek Pacyfik (najdłuższy ze wszystkich planowanych w Aquasferze).
Data oddania 8 piętrowego budynku - wrzesień 2013.
Najmniejsze mieszkanko 29,5 metra, najwieksze 75,3 (choć z pewnością można łączyć dwa i wiecej mieszkan w jedno)

na stronie http://oferta.semeko.pl/aquasfera/galeria.html są także wizualizacje nowego budynku
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

pytanie co z rondem na obwodowej, już z ponad rok o nim słyszymy... a ronda nie ma, podobnie jak boisko obok SP 2, zagospodarowano tylko część placu.. plac zabaw i boisko do piłki nożne, a już 4 lata temu, w poprzedniej kadencji szczycono się, że Semeko zagospodaruje ten teren...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2879 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

NaszeMiasto.pl pisze:Aquapark w Redzie niezagrożony

Ponad rok temu wmurowano kamień węgielny pod inwestycję, jeden z 9-kondygnacyjnych wieżowców jest na ukończeniu, a co z aquaparkiem, który miał być integralną częścią inwestycji Aquasfera - pytają coraz bardziej zniecierpliwieni redzianie.

(...)Obietnice cały czas są aktualne, powstanie aquaparku nie jest w żadnej mierze zagrożone - deklaruje Adam Mierzejewski, manedżer projektu w firmie Semeko, która prowadzi tą inwestycję. -

Co do terminu oddania do użytku aquaparku nie chciałbym nic deklarować, bo to sprawa ruchowa i zależna od wielu czynników. Jakich? Chociażby od tempa sprzedaży mieszkań w Aquasferze, która jest zadowalająca w warunkach kryzysowych naszej gospodarki, ale mogłaby być oczywiście lepsza. Konkretnych deklaracji mogę udzielić w kwestii naszego pierwszego budynku powstającego w ramach tej inwestycji: będzie gotowy w marcu przyszłego roku, nabywcy będą mogli wprowadzić się w kwietniu.

fazi6
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Tak z ciekawości spytam...Czy te ogródki działkowe koło aquaparku mają być usunięte, lub zrównane z ziemią??
AsiaSpy
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

A ja ciekawa jestem czy bedzie droga połaczona od Aqua do Kosynierów?
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

A ja słyszałam na samym początku, że budowa miała się rozpocząć od aquaparku, a teraz rozumiem, że nim ma się skończyć.
Awatar użytkownika
FromNes
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

suria pisze:A ja słyszałam na samym początku, że budowa miała się rozpocząć od aquaparku, a teraz rozumiem, że nim ma się skończyć.
To było wiadome od początku. By zbudować aquapark trzeba mieć pieniądze na to, a więc najpierw sprzedaż mieszkań.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

fazi6 pisze:Tak z ciekawości spytam...Czy te ogródki działkowe koło aquaparku mają być usunięte, lub zrównane z ziemią??
Z jakiego powodu miałoby się tak stać?
Awatar użytkownika
FromNes
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Gajos pisze: Z jakiego powodu miałoby się tak stać?
Obrazek
Według ich projektu na miejscu działek miałby powstać taki mały park jak widać na zdjęciu.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

pewnie pic na wodę fotomontaż, bo z zarządcami terenów działkowych nikt nie rozmawiał:)
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

AsiaSpy pisze:A ja ciekawa jestem czy bedzie droga połaczona od Aqua do Kosynierów?
Ma być. Stąd budowa ronda na Obwodowej. Mówili o tym w TTM-ie
AsiaSpy
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

To fajnie:)) Ta droga bedzie wrecz konieczna :))to sie ruch zrobi na Kosynierow, nie dosc ze cisna tam weekendami tlumy do Auchan to jeszcze beda cisnac do Aquaparku za lat kilka :)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Do wizualizacji Semeko bym nie przywiązywała wagi - jak kupowałam mieszkanie, to pokazywali dookoła bardzo dużo zieleni, w miejscu której dziś jest beton.
ODPOWIEDZ