Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa Aquaparku w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

dobre, podoba mi się to "szambo"
:)
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

ten żelbetowy zbiornik "zniknie" w tej dziurze. myślę że dużo tanie zbudować go na powierzchni a następnie zagłębić niż od początku wznosić na docelowej rzędnej poniżej poziomu zero
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

no tak "szambo" wciąga :)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

suchysuszi pisze:ten żelbetowy zbiornik "zniknie" w tej dziurze. myślę że dużo tanie zbudować go na powierzchni a następnie zagłębić niż od początku wznosić na docelowej rzędnej poniżej poziomu zero
dokładnie tak też się stało... dziś zbiornika na powierzchni już nie było, tylko zdzedł pod ziemie :)
mirekd
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

SEMEKO już udowodniło że nie powinni budować mieszkań, ponieważ standard ich mieszkań odpowiada oborze. Tak można podsumować te zagrzybione lokale, które stawiają. Unikajcie tego nieuczciwego dewelopera. Aquapark jest już na osiedlu przy młynie. Hale garażowe latem zawsze zalewa woda, więc możecie już korzystać z dwóch takich obiektów. Ofertę można poszerzyć o zalewane garaże które tworzą baseny. SEMEKO budując hale garażowe wybudowało aquapark, budując garaże wybudowało baseny. Ciekawe w co zamienił by się aqapark który mają budować.
JAK WIDAĆ CHYBA TA FIRMA NIE WYBUDOWAŁA JESZCZE NICZEGO ZGODNIE Z PLANEM.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

o jest i mirekd :) w myśl zasady napisz coś o SEMEKO a pojawi się mirekd :)

a zapomniałem jeszcze dodać w poprzednim poście, że chyba na poważnie zaczeli robić to rondo, bo pracowała tam koparka albo spychacz :)
ediek
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:o jest i mirekd :) w myśl zasady napisz coś o SEMEKO a pojawi się mirekd :)
Tak czy siak, ma racje. Każdego roku osiedle przy Młynie "pływa". Mieszkańcy coś o tym wiedzą, tak samo jak o wiecznej wilgoci i grzybie.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

tak czy siak napisał swoje żale do SEMEKO już 14 razy i ciągłe czytanie tego staje się nudne....
R12
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:tak czy siak napisał swoje żale do SEMEKO już 14 razy i ciągłe czytanie tego staje się nudne....
Dlaczego nudne? Może przyszli nabywcy mieszkań poczytają co nieco i nie zdecydują się na zakup? Osiedle przy młynie jak i Olimpijska są na bardzo podmokłych terenach. Normalnie kiedyś jak się przejeżdzało, przechodziło to często tam mgła stała jak jakiś blair-witch project;) Nie wiem czy wogóle powinni je tam budować. A Olimpijską ciągną dalej tam gdzie w zeszłym roku Reda wylała. Może przez to umocnienie terenu zalewowego Redy Reda tak mocno w zeszłym roku wylała? A może Wicek pracuje w Semeko;D
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Żałosna insynuacja…
Niby skąd ten chory wniosek? Bo chyba nie tylko dlatego, że uważam za idiotyczne zachowanie zaśmiecanie forum ciągle jednym tematem…

Idąc Twoim tokiem rozumowania ja mogę powiedzieć, że „może mirekd i R12 pracują dla Orlexu”?

Mi nie zależy na wybielaniu SEMEKO tylko na ciekawej dyskusji, jak coś SEMEKO zrobiło nie tak… niech ktoś o tym napisze, ale nie powtarza tego co stronę na forum… a mirkowi i jak wnioskuje po Twoim poście i haśle „Może przyszli nabywcy mieszkań poczytają co nieco i nie zdecydują się na zakup” Tobie również zależy na tym, aby SEMEKO traciło klientów… więc to raczej Wy bardziej pasujecie do przedstawicieli konkurencji, niż ja do SEMEKO.

A co do reszty Twojego postu… to nudne nie jest to, że Mirek ma taką opinie, tylko nudne jest czytanie tego samego co chwile… Gdyby napisał raz i sobie polazł nie napisałbym, że to nudne… ale On to pisze co chwile… otwórz sobie wszystkie jego posty… i zobacz, że jedynym tematem w którym się udziela to żale do SEMEKO.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:Żałosna insynuacja…
Niby skąd ten chory wniosek? Bo chyba nie tylko dlatego, że uważam za idiotyczne zachowanie zaśmiecanie forum ciągle jednym tematem…

Idąc Twoim tokiem rozumowania ja mogę powiedzieć, że „może mirekd i R12 pracują dla Orlexu”?
Się nie boi, Orlex w Bolszewie też postawił bloki na terenie gdzie pare lat wcześniej rolnik krowy by nie puścił, bo nikt by już jej stamtąd nie wyciągnął. Firmy te, jak i osoby odpowiedzialne za plany zagospodarowania przestrzennego w obu gminach są siebie warci.

Potem będzie płacz jak w Sandomierzu po powodzi.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

miejmy nadzieje ze jednak ich oszczedzi, nie maja kasy, kupuja w miare tanio, oby im sie udalo
mirekd
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Z powodu tego że częsty bywalec forum twierdzi że pisanie o zagrzybionych mieszkaniach semeko ja powinienem przestać o tym pisać.
Masz rację temat zagrzybionych mieszkań wybudowanych przez SEMEKO jest nudny. Mieszkanie w zagrzybionych mieszkaniach i budynkach SEMEKO jest zagrożeniem dla zdrowia dzieci i dorosłych.
Czy narażanie na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia, bo dla ludzi z astmą lub chorobami wziewnymi zagrzybione mieszkania mogą być pewnie nawet zabójcze jest nudne. Dla osób zainteresowanych czyli obecnych i nowych klientów to ważne informacje.
Moim zdaniem ostrzeganie o niebezpieczeństwie na które mogą być narażeni nowi klienci SEMEKO ma sens.
Ty również chciałbyś wiedzieć przed zakupem od nich mieszkania że grozi ci niebezpieczeństwo.
Patrząc na moje doświadczenia na ich osiedlu przez trzy lata, żałuję że nikt mnie nie ostrzegł.
Dzisiaj zapłaciłbym aby cofnąć czas i nigdy nie zamieszkać w tym syfie które stworzyło mi SEMEKO.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

na razie mam więcej szczęścia bo grzyba nie widać, ale pytanie jak długo fundamenty i izolacja się mu oprze.
jak izolacja polegnie, nie zostanie czyste nawet mieszkanie na 3-4 piętrze, to mnie martwi
a reklamacje żenująco są załatwiane przez 99% deweloperów
Awatar użytkownika
druga.strona.lustra
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Według mnie to już pewne. Semeko po ciuchu wycofało się z budowy aqaparku. Zamówiło drugą ekspertyzę, która mówi wprost, że teren nie nadaje się na budowę takiego obiektu. Tak że, proszę państwa, kto się dał nabrać na też żart z aquaparkiem, ten może sobie teraz pluć w brodę. Szczególnie zaś ci, którzy wykupili mieszkania w tzw. Aquasferze. Żeby było zabawniej, jeszcze dziś nieomal w każdej ofercie sprzedaży nieruchomości biura wciskają potencjalnym nabywcom ten kit, co ma na celu wywindowanie cen tychże nieruchomości. A swoją drogą ciekawe, czy wciągnięci w to bagno (dosłownie i w przenośni) mieszkańcy Aquasfery wytoczą zbiorowy pozew przeciwko Semeko, które jak gdyby nigdy nic wciąż mami swoją ofertą na stronie aquasfera.pl, obiecując im m.in. bezpłatny dostęp do obiektu, którego tak naprawdę wcale wybudować nie zamierza. Prawdziwy powód odstąpienia od planów budowy jest taki, że tego typu obiekt zwyczajnie nie będzie rentowny (co pokazał już przykład Sopotu). Z doniesień prasy wynika też jasno, że i Gdańsk wycofał się już z budowy aquaparku.
druga.strona.lustra
ODPOWIEDZ