Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa Aquaparku w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
aquasferianin
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

ciekawe co z tymi dzialkami ogrodowymi obok zrobia? Slyszalem ze semeko sie przymierza zeby ten teren wykupic i cos tam zrobic ale co to juz nie wiem, moze ktos ma lepsze info
szym911
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Jeśli sie przymierza i planuje wykupic to zapewne po to aby postawić bloki... z drugiej strony działkowców chyba nie tak łatwo wypędzić.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

fajny ten filmik nawet -miło, że kończą stan surowy. Ciekawe ile zajmie im wykończeniówka Już nie mogę się doczekać końcowego efektu

Co do tych działek to ciekawa plotka. Prędzej czy później na pewno zostaną zabudowane, to tylko kwestia ceny. Wiem, że w Gdyni miasto dogadało się z działkowcami i przenosi ich z centrum miasta (okolice Alei Zwycięstwa) na Oksywie/Babie Doły... więc jak widać możliwe to jest... tylko, że jest tyle wolnych terenów w Redzie, że nie wiem czy akurat na ten się połasi deweloper w pierwszej kolejności

a SEMKEO to za chwilkę na głowie będzie miało gigantyczną inwestycje "Gdynia centrum"... ale pożyjemy zobaczymy
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Wicek pisze:Wiem, że w Gdyni miasto dogadało się z działkowcami i przenosi ich z centrum miasta (okolice Alei Zwycięstwa) na Oksywie/Babie Doły...
O rany, faktycznie? Gdzie znalazłeś takie informacje? Tyle lat się zastanawiałam czy i kiedy ktoś się za to weźmie, bo działki ogrodnicze praktycznie w centrum miasta to chyba jakieś nieporozumienie.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

A pamiętacie tych wszystkich, którzy z pełnym przekonaniem głosili ponoć "sprawdzone" plotki, że Semeko nie będzie budować aquaparku i że to tylko chwyt marketingowy, żeby sprzedać mieszkania w Aquasferze? Gdzie oni teraz są?

Tymczasem będziemy w Redzie mieli jedną z najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce )))))
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Jesteśmy na Kaszubach, a tu statek piracki i zamek aztecki Rekiny ok, bo pływanie wśród fląder pewnie jest mniej atrakcyjne, ale marzy się żeby wszelkie inwestycje bardziej nawiązywały do regionu.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Cytuje Wicka: Inwestor zobowiązał się wybudować obiekt do połowy 2015 roku. Adameq, kupiłem już czepek i pierwszego lipca idę na basen...no nie?
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Nie wydaje mi się. Byłem ostatnio na budowie i do końca wydaje się jeszcze daleka droga. Myślę, że o połowie roku możemy zapomnieć, może końcówka bardziej realna.
szym911
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

To że nie skonczą tego do połowy roku to raczej oczywiste, w ostatnich wypowiedziach przewijał się raczej termin końca roku pytanie czy te pół roku to wystarczajacy czas aby zakonczyć tak dużą budowe i ją urządzić. Trzeba się uzbroić w cierpliwość skoro zaczeli to wkoncu kiedys to ukonczą.
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Figaro, co za różnica kiedy to skończą. Za twoje budują? To prywatny inwestor i buduje tak, żeby mu się opłacało. Wiadomo, że jak samorządy coś budują, to zawsze wszystko musi być gotowe "na wybory". A potem pełno niedoróbek itd..
Zatem Figaro, weź sobie ten czepek i poczekaj jak po otwarciu całe trójmiasto i pół Polski będzie przejeżdżało do Redy popływać z rekinami. I wtedy będziesz dumny
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Wtedy kupię sobie mocną lornetkę, żeby wypatrywać wolnych miejsc parkingowych na osiedlu Przy Młynie, kiedy strudzony po dniu pracy będę chciał zostawić samochód, a pół Polski będzie parkowało gdzie popadnie przy tym wspaniałym obiekcie, który ma miejsc parkingowych....właśnie, ile ?
szym911
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Chyba kolega to jest mało zorientowany w tym co sie w Redzie buduje, proponuje przejść się w okolice inwestycji. Miejsca parkingowe będą w hali parkingowej pod budynkiem aquaparku a jak tych zabraknie to raczej klienci zaparkują na wielkim parkingu bloków aquasfery niż na osiedlu przy młynie.
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

dla aquaparku będzie też poza halą garażową duuuży parking naziemny na jego tyłach (od strony łąk)...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

hehe figaro jesteś niesamowity

jak już otworzą ten Aquapark to będę wypatrywał gościa w czepku
ODPOWIEDZ