Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa Aquaparku w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

A ja mieszkam w Redzie bo to miasteczko mi się podoba
Wiadomo że ma mankamenty ale jakie miasteczko ich nie ma .
Park Wodny powstanie na pewno i trzeba się z tego cieszyć, bo to dla nas mieszkańców fajne miejsce do spędzenia wolnego czasu.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Nie myslalem nigdy, ze to napisze ale... w pelni sie zgadzam z drhackenem. Mi tez sie nasze niewielkie miasteczko podoba, a Aquasfera bedzie jego dodatkowa atrakcja.

Post wymoderowany przez Administratora. Możemy się różnić w poglądach, ale miejmy dla siebie szacunek
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

No że ja tego doczekam to nawet najstarsi górale nie przewidzieli
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Najstarsi gorale jak widzisz nawet cenzury na tym portalu nie przewidzieli hehe
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

No zszokowany jestem
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Umówmy się tak- Jak aquapark wybudują, to wspólnie jako forumowicze e-redy wyskoczymy razem do aquaparku i ochlapiemy się wodą. To jest konkretny konkret. ; D
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Hahahahahaaha Mazur nawet jednego podtopi za stosowanie cenzury
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Odkąd pamiętam byłam mieszkanką Gdyni , od ponad roku mieszkam w Redzie ...uwielbiam to miasto , nie mam zamiaru mieszkać w Gdyni ...dzieci też szybko się tu odnalazły ...Aquaparkiem bardzo się cieszę i czekam )
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Kiedyś, gdy mieszkałem jeszcze w Ciechocinie i miałem naście lat to były czasy, to był klimat. Teraz właśnie niestety wszystko zmienia się w Redzie na gorsze. Chociaż i tak jest w miarę dobrze. Jednak przerażająca wizja puszczenia przez Ciechocino obwodnicy i zabudowania łąk wkoło blokami i wieżowcami jest możliwa. To będzie dopiero dramat... Łezka w oku się kręci, jak się pomyśli o tym, jak było w Redzie 8-10 lat temu...
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

O to mi chodzi dokładnie, gdzie te czasy kiedy w parku grało się w kosza, Reda jako kameralne miasteczko miała swój klimacik....może przesadnie wiejski typu krowy na 12 Marca, czy kury w wielu ogródkach, ale wolę to niż blokersowe klimaty na tych nowych, fajnych osiedlach.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Szacunek figaro... za zycie
Mamo.... bo się potnę !!!
miroslaw
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

z Reda bedzie to samo co stalo sie z Cisowa i Chylonia
N.Miroslaw
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ale jak powiesz, że ci się nie podoba setny blok w redzie, to cię zaszczekają.
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Offtopujemy, ale co tam Przecież bloki są fajneeee... -.-... Mieszkałem całe życie w DOMU, od 2 lata temu wprowadziłem się do mieszkania. Jak dla mnie to 'dżungla'. Jestem kierowcą i w kabinie mojej ciężarówki lepiej mi się mieszka. Dom to dom, mimo że niby mieszkanie też ma jakieś plusy.
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

figaro pisze:W pracy był, to i policzył. Męczy mnie ta klaka dla Semeko w wykonaniu poniektórych na forum, może wznieśmy pomnik (najlepiej równie okazały jak młyn na wiadomym rondzie)
A mnie męczą tacy malkontenci jak Ty Jaki masz osobisty problem z Semeko i jego inwestycjami?
ODPOWIEDZ