Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa Aquaparku w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

adameq pisze:czy robaki kury pod ziemię wciągają ....
Haha ten tekst to mi się nawet podoba :D
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

adameq można by jeszcze dołożyć: gdzie wiadrami prąd kradną, i gdzie wściekłe dzieci sznurówkami chleb kroją :D
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

a może to bedzie jakieś kolejne osiedle przy rzeczce;D
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Artur pisze:a może to bedzie jakieś kolejne osiedle przy rzeczce;D
Wcale bym nie zdziwił :? A tych tekstów adameq i Huherko nie znałem ;) Nieźle się ubawiłem :D
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Zanim się przeprowadziłem z Gdyni do Redy to mówili mi że tutaj kleszcze, szyszki na drzewo w reklamówkach wciągają.
proxy
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Artur pisze:a może to bedzie jakieś kolejne osiedle przy rzeczce;D
przy jakiej rzeczce?? Mowa jest ciągle o obszarze przy ul. Obwodowej i Kosynierów w Rumi tak więc do płynącej wody raczej daleko, chyba że Artur nie jesteś z Redy to dla wyjaśnienia - Reda to RZEKA (nie rzeczka) i to bardzo znana wśród m.in. wędkarzy
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Tak na marginesie tej dyskusji i śmiesznych tekstów o psach itd. Obserwuję migrację ludzi do Redy od lat wielu. Nigdy nie wstydziłem się mieszkania tutaj, a bawią mnie często ludzie, którzy wyrażali się w taki sposób o przeprowadzce np. z Gdyni do Redy jak o zsyłce na Sybir. Tymczasem fakty były takie, że w Gdyni mieszkali na Meksyku, bądź innej eksluzywnej dzielnicy, bądź też na 25m2 w bloku i przeprowadzali się do ludzkich warunków, nierzadko do dużego domu, bądź szeregowca w Redzie. Nie wszyscy napewno, ale wielu takich znam. Skoro się tu mieszka, to raczej nie za karę i należy starać się działać na rzecz poprawy opini a nie na odwrót.
Co do aquaparku - niestety zaliczam się do grona "umiarkowanych optymistów" a tekst o kuli z wodą po środku nowego osiedla bardzo mi się podoba. Złota czcionka ;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Artur jest z Redy. Semeko buduje teraz jeszcze jedno osiedla nad rzeczką i o nie mu chodziło.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

proxy rzeczka w Redzie to nie tylko rejon oczka, ale też np przy wiadukcie kolejowym nad Gdańską są duuuże pola(po prawej stronie Gdańskiej jak się jedzie w kierunku Wejherowa) tzw Betlejem jest pełno domków jednorodzinnych i nie zdziwiłoby mnie gdyby tam walneli jakieś osiedle.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

No i wszystko jasne. :D
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Wow. Wygląda imponująco. I ten głos z prezentacji ... to chyba Tomasz Knapik?
proxy
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

no no no ciekawe... oby teraz wypaliło i będziemy jako Reda naprawdę sławni :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

no jestem pod wrażeniem, dla Nas jako miasta istotne jest jedno czy to bedzie na terenie REDY... bo jeśli nie... to zadnych profitów z tego miec nie bedziemy... oprócz możliwości korzystania z tego cuda. A podatki i wszystko zgarnie Rumia...
Choć na stronie semeko, jest to w OFERCIE REDY;D także SZACUN;D tylko czekać na budowę;D
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

No i co, niedowiarki?:D Prezentuje się nieźle, ciekawe kiedy będzie gotowe :)

Teraz spojrzałam, że mieszkania mają planowany odbiór na marzec 2012 ;)
joyavenue

14 lat temu

Hu hu hu, co tu się dzieje :)? Jak to wypali, to pobije wszystko, co wybudowano w Rumi czy Wejherowie dotychczas. Mam nadzieję, że uda się to zbudować. Nie pozostało nam nic innego, jak trzymać kciuki, no i pewnie co niektórym to ciułać kasę na mieszkanko :)
ODPOWIEDZ