Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa Aquaparku w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Bardzo ambitnie to wszystko wygląda... Trzymam kciuki.

A co do tego, czy ten aquapark miałby być przeznaczony tylko dla mieszkańców, czy także dla ludzi z zewnątrz - z biznesowego punktu widzenia nie wyobrażam sobie, by był tylko dla mieszkańców. Opłaty za dostęp do takiej atrakcji musiałyby byś być bardzo wysokie, by pokryć koszty utrzymania takiego obiektu.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Jak już to może ewentualnie będą zniżki dla mieszkańców?;)
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Były już takie głosy, że może być też tak, iż w pierwszej kolejności powstaną mieszkania a z częścią rekreacyjną mogą pojawić się kłopoty. Kłopoty, mogą się przedłużać ..... :) Trochę to czarnowidztwo, ale właśnie o to biznesowe podejście chodzi. O działalność charytatywną prywatnej firmy raczej nie podejrzewam.
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

dla mieszkańców powinno być wszystko bezpłatne:). Za to ceny mieszkań będą na odpowiednim poziomie, już oni sobie to wszystko wykalkulują ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Damian pisze:Były już takie głosy, że może być też tak, iż w pierwszej kolejności powstaną mieszkania a z częścią rekreacyjną mogą pojawić się kłopoty...
Myślę, że takie obawy będą się pojawiać. Ale w przypadku tych mieszkań, ludzie mogą podejmować decyzje kierując się właśnie tym centrum rozrywki. Gdybym ja kupował tam mieszkanie, chciałbym mieć w umowie odpowiednie gwarancje. I tutaj upatrywałbym nadzieję...

Jak mieszkania będą oddawane do użytku w marcu 2012 roku, to aquasferę zaczną pewnie wtedy budować ;)
asus79
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam. To mój pierwszy post na tym forum:) Tak czytam te wypowiedzi i zastanawiam tak jak i inni forumowicze czy aby na pewno aquasfera będzie w redzie? Na stronie aquasfery nie jest dokładnie napisane ani powiedziane w prezentacji lokalizacja tego obiektu. Rumia niestety o wiele lepiej przyciąga inwestorów niż Reda:( A taki obiekt przydał by się w naszym miasteczku:) Napisałem maila do Semeko odnośnie dokładnej lokalizacji tej inwestycji i czekam na odpowiedz. Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Witamy :)

Na stronie Semeko jest podana lokalizacja. Aquasfera ma być mniej więcej na przeciwko ul. Młyńskiej, po drugiej stronie Obwodowej. Mniej więcej w tym miejscu ma wpadać w Obwodową planowane połączenie Obwodowej i Kosynierów.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Cena też nie jest taka zła jak na osiedle z portierem i wszystkimi atrakcjami-ok 4900 do 5300 zł za m2 brutto
joyavenue

14 lat temu

To na podobnym poziomie, a nawet taniej niż w Trójmieście. Ceny nie są najgorsze, może kiedyś tam na kawalerkę nas będzie stać :P
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ceny mieszkań są bardzo podobne do mieszkań w budynku w10 czy na osiedlu Rumia Park. Jak dla mnie najpierw do użytku zostaną oddane budynki mieszkalne dopiero pozniej będzie ten aquapark
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Juz dawno pisałem ze tu nie chodzi o baseny .Semeko chce drogi za friko. Auchan wie o tym i też dlatego zwleka.Po wybudowaniu mieszkań zawsze można się wycofać z basenu.
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Dostałem maila na swoje pytanie, wszystko będzie ogólnodostępne ale mieszkańcy osiedla będą mieli zniżki/karnety, promocje.
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Myślę ze szybciej tą drogę wybuduje Semeko niż Auchan.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

trudne? jeśli się nie mylę to miejscami Semeko załapie się na tereny o hydroizobatach oscylujących wokół 1 m, czyli poziom wód gruntowych jest b. płytko, wystarczy sobie przypomnieć jak długo bawiono się z fundamentami bloku prostopadłego do Obwodowej (Gajos wie o który chodzi, więc pewnie poda numer), pomijając fakt, że na terenach pod aquapark będzie jeszcze trudniej...
ODPOWIEDZ