Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa Aquaparku w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

I ja mogę podać ten numer - blok nr 33 (tzw. U2) :)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Po wykopach pod Auchan poziom wód gruntowych się obniżył.Ale warstwa twardej ziemi jest dosyć głęboko.Tak więc będą tam problemy z budową dużych budynków.Będzie to bardzo droga inwestycja.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Zobaczcie jeszcze na BAltic Arene, tam schodzili miejscami 2m z gruntem, przy niektórych inwestycjach drogowych jest podobnie więc to nie stanowi problemu.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Zibi pisze:To sprawa technologii, pieniędzy i czasu; teraz na morzu buduje się sztuczne wyspy
pewnie, że się buduje, nawet i Sopot ma takowe plany..., ale...nadal jesteśmy w Polsce....
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

o AquaSferze pisali już dzisiaj w Dzienniku Bałtyckim

http://reda.naszemiasto.pl/artykul/3350 ... ,id,t.html
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

żałosna wizualizacja, będzie tak jak z osiedlem PRzy Młynie, miało być zielono... i dużo mniej bloków a powstało obłożone krzywo położoną kostką brukową osiedle:) tzn. ogólnie i tak jest ładnie, ale porównuję to z tym co Semeko prezentowało dawniej, pierwszym mieszkańcom osiedla Przy Młynie...

tak samo z centrum rekreacji i całym tym wodnym światem, mamy na wizualizacji wiele terenów zielonych... a skończy się jak zwykle.. na betonie
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Cóż drogi są tam krzywe bo taki jest efekt budowania w myśl zasady "jak najtaniej". Kiedy dołoży się do tego fakt budowania dróg na bardzo naruszonych gruntach bezpośrednio po zakończeniu po dużych robót ziemnych to efekt murowany. Najgorsze jest jednak to, że deweloper szybciutko oddał ulicę miastu i teraz proszę sobie to utrzymywać i remontować z miejskiej kasy. Miejmy nadzieję, że przy nowym osiedlu miasto okaże się sprytniejsze.
Mimo bardzo ostrożnego optymizmu w sprawie aquasfery życzę powodzenia i będę sygnalizował kiedy poziom optymizmu będzie się podwyższał ;)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Oby nie skończyło się to tak:
http://demotywatory.pl/1102205/Aqua-Park ;)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

suria, tak nie będzie :D trzeba w to wierzyć xD

Nie wiem jak wy, ale ja mam głęboką nadzieję, że ten projekt uda się zrealizować jak najlepiej i że wkońcu się tu w Redzie stanie coś po czym naszym sąsiadom szczęka opadnie :)
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

demot świetny ;) w temacie...

Ale ja też wierzę, że wezmą się za to... inaczej nie rozpoczęliby takiej kampanii reklamowej! Semeko to jednak solidna firma;)... i cały ten projekt wygląda na zaawansowany w realizacji. w każdym razie nie są to mrzonki i założenia na przyszłość- prywatny przedsiębiorca to jednak pewniejsza instytucja niż miasto... w kwestii inwestycji :)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

oby tylko zaczęli od budowy Aquaparku a nie mieszkań..
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Anika1708 pisze:oby tylko zaczęli od budowy Aquaparku a nie mieszkań..
jeśli już to na odwrót, nawet z wizualizacji (moim zdaniem bynajmniej) wynika, że wpierw będą bloki...mrówkowce niczym na Żabiance, a potem dopiero aquapark... na ziemi, na której nawet moje ogórki czasami unoszą się na wodzie :lol:
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

nadzieja w tym, że ta inwestycja jest już tak rozreklamowana, że raczej nie powinni się z niej wycofać..mocno dostaliby "po opinii"..
ODPOWIEDZ