Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Remont skrzyżowania ul. Obwodowej oraz ul. Gdańskiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Gość

17 lat temu

Temat rzeka - czemu NAJPIERW nie wybudowano kilometrowego odcinka przedłużenia Obwodowej w kierunku Rumi... przecież co roku sezon w Redzie oznacza wieczny korek!!!!!!!!!!

Zamiast zachłysnąć się perspektywą centrum handlowego w Redzie (Rumi) - trzeba było cisnąć Auchan do skutku... !!

Parodia a nie rada miasta...
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Też nie rozumiem, dlaczego od tylu lat nie przygotowano alternatywnej drogi dla krajowej "szóstki", chociażby załatano by dziury na drodze równoległej do torów, to odciążyłoby główną trasę, bo stali mieszkańcy jeździliby właśnie tamtędy.
Nermal04
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

GOSC MA RACJE CALA PLITYKA JAK DLAMNIE TO PARODIA. KACZOR JESTEM TU S.....SYNU
Przegląd Mediów
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Jak podała TTM, utrudnienia związane z wyłączaniem pasów ruchu na ulicy Gdańskiej potrwają dwa miesiące (do 19 maja 2007 roku).
Awatar użytkownika
otik
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Jechałem ostanio do Gdyni o 2-giej w nocy i żadnych utrudnień nie zauważyłem. Może to jest jakieś wyjście na uniknięcie korków :wink: .
Sopko, żart taki.
Shaggy
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Jak podaje GDDKiA remont na krajowej 6 w Redzie powinien zakończyć się około 15 czerwca :(
www.gddkia.gov.pl pisze:Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku informuje, że w okresie od 19 marca do około 15 czerwca br. zamknięta będzie jezdnia drogi krajowej nr 6 w Redzie i Rumi na kierunku Gdynia-Szczecin na odcinku między skrzyżowaniem na wysokości budowującego się Centrum Handlowo-Rozrywkowego w Rumi, a stacją kolejową w Redzie. Ruch pojazdów będzie się odbywał dwukierunkowo na jezdni sąsiedniej. Zamknięta będzie również ul. Obwodowa w Redzie na dojeździe do drogi nr 6. Wyznaczono objazd przez ul. Łąkową. Zamknięcie związane jest z koniecznością przebudowy skrzyżowania i montażem sygnalizacj świetlnej. Prosimy o zachowanie ostrożności
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

no i mamy skutki wyjazdów pracowników... nie ma kim robić czyli remont prostego skrzyżowania musi trwać 4 miesiące... cikawe czy nagle nie okaże się że potrzebują jeszcze kolejnego miesiąca - do 15 lipca... bo tak...

oto Polska właśnie.
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Bardzo mi smutno, że się przedłuża, ale nie wierzyłam, że zdążą na 19 maja, bo przejeżdżając tam dwa razy dziennie obserwuję postęp prac :(
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

W dniach 3-5 maja na pasie w kierunku Redy zostanie położona masa asfaltowa. Po 15 maja powinien zostać otwarty nowy pas, a zamknięty zostanie kolejny.
Z nieoficjalnych źródeł wiem, że opóźnienia wynikają z nieprzewidzianych wcześniej robót związanych z odwodnieniem i kanalizacją. Wykonawca nie do końca ma na to wpływ. I w sumie wolę, by remont się nieco przedłużył, niż żeby miał być później poprawiany w ramach gwarancji.
Przegląd Mediów
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Dziennik Bałtycki pisze:(...)Koszmar kierowców z drogi krajowej nr 6 na granicy Rumi i Redy nie ma końca. Wprawdzie w czwartek zakończą się prace na jezdni w stronę Wejherowa, to drogowcy od razu rozpoczną remont nawierzchni w stronę Gdyni. Ruch, tak jak dotychczas, będzie odbywał się jednopasmowo w obie strony.

- Prace utrudniające ruch planujemy skończyć do 30 czerwca - mówi Robert Marszałek, zastępca dyrektora Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku. - Natomiast w lipcu prowadzić będziemy już prace wykończeniowe, jak np. układanie chodników, które nie będą zmniejszać przepustowości tej drogi.
(pch), (LAN) - Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Termin zakończenia robót ciągle się przesuwa. Jesteśmy zmęczeni, ale czasami można się pośmiać, kiedy z Hutniczej wystartowaliśmy razem: ja samochodem, kolega rowerem i w Rumi na zwężeniu pomachał mi i pojechał dalej do W-wa. Ciekawe, czy to prawda, że saperzy mieli co robić przy tym remoncie, jak i budowie Auchana?
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

19 maja, 15 czerwca i nowa data - 30 czerwca... kiedy następna ?

Remont kilometra zupełnie wyłączonej z ruchu drogi trwa u nas 3 miesiące...

SKANDAL!!!
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Myślę, że w tym wypadku nie była to do końca wina wykonawcy. Kto wie, co tak naprawdę kryło się pod starym asfaltem. Słyszałem o dziwnych połączeniach kanałów, Wilma słyszała plotkę o niewypałach... Moim zdaniem wykonawcy szczególnie zależy na szybkim skończeniu prac. Bo w końcu więcej pieniędzy za realizację drogi nie dostanie, a każdy dzień zwłoki generuje koszty. Trzymam w każdym bądź razie kciuki, że będzie wykonana solidnie...
Shaggy
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Każdy powód jest dobry jak nie można drogi skończyć w terminie. Jak można
kilkaset metrów drogi remontować pół roku, to jest chyba rekord świata. Nie mówiąc już o tym, że jest to jedyne sensowne połączenie z Wejherowem, ale kogo to z nich obchodzi, że ludzie godzinami stoją w korkach. Osiem godzin zaliczyć i do domu, ewentualnie przyjść jeszcze w jakieś święto, żeby zgarnąć ekstra kasę za pracę w święta jak to miało miejsce w długi weekend. W dzień roboczy nikogo a 1.05 pełno ich się tam podpierało.
W takim tempie to tych wszystkich dróg na ME 2012 do roku 2120 nie wybudują. Jakość wykonania też nie może być dobra bo co oni będą remontować przez następne lata :lol:
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

z tym niewypałem to chyba nie była plotka. Kiedy wracałam z Gdyni widziałam na skrzyżowaniu z Obwodową patrol saperski. Ciekawe co tam wygrzebali.
ODPOWIEDZ