Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Remont ulicy Kazimierskiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ale przecież kilka postów wcześniej ktoś pisał że od robotników dowiedział się że w poniedziałek będą wylewać nawierzchnię?
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

pisałem "najprawdopodobniej w poniedziałek", widać coś ściemniali :/ w sumie od początku tygodnia są temperatury poniżej zera więc i tak by pewnie nie lali, podejrzewam że jeszcze troche będziemy musieli czekać na koniec remontu
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Napewno do wiosny lub lata.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Na chwilę obecną nie widać żadnych efektów trwającego już miesiąc remontu!!! :( Byłam wczoraj w punkcie pocztowym na Kazimierskiej i jak był zerwany chodnik tak jest nadal i Pani stwierdziła że cały miesiąc nic się nie dzieje! Przecież to są kpiny!
Może nowi Radni zainteresowaliby się tą sprawą ( mają szansę wykazać swoje zainteresowanie sprawami mieszkańców) .
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Wykazują zainteresowanie do ciszy wyborczej i wtenczas ich muruje do następnych wyborów.Stają się głusi i niemi.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Przecież są świeże listy radnych. Należy zwrócić się do radnego z tego rejonu i dać sygnał jaki jest efekt działań. Chyba nie ma lepszej metody na sprawdzenie wybranych niedawno ludzi. Jest pewną sztuką dostanie się do "ratusza" :lol: , ale jeszcze większą jest potwierdzenie swojej przydatności do funkcji radnego.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Przecież jeżeli jest radnym z tego rejonu to chyba powinien wiedzieć co w tym rejonie się dzieje? Chyba że mieszka na innej ulicy i mu to nie przeszkadza :(
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Kazimierska jest oddalona o 200m od ratusza więc i burmistrz i radni mają blisko.Zresztą mają komputery i mają dostęp do forum.Przy budowie Puckiej i 12 Marca też się nie interesowali.
daisyy
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Patrzę ostatnio przez okno, a układanie kostki wygląda tak ( jak zwykle) jeden robi 8 patrzy.
Zablokowany dojazd do posesji - raz wystarczyło ochrzanić wielmożnych panów robotników i zgłosić sprawę do urzędu, a tego samego dnia był zrobiony elegancki podjazd do domku na dwie bramy ;)
Pomijam już, że jaśnie pan kierownik budowy był bardzo wulgarny, chamski ale takie typy już tak mają
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

To typowe.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

O ile dobrze widziałem to ten sam pan kierownik, który był na Puckiej. To nie cyt. "ten typ" - to wyjątkowy typ. Obraził mnie kiedy robił Pucką a ja zwróciłem mu uwagę, kiedy z powodu jego niedbalstwa ludzie nie mieli ani jednej toalety i zapuszczali się na posesje ludzi w celu wiadomym. Ów osobnik pozwolił sobie na zbyt wiele odpowiadając na moją uwagę , za co otrzymał odpowiednią reprymendę. Gdyby to był ten sam pan, to kłopotów będzie więcej, bo nie panował zupełnie nad sytuacją na Puckiej.
A jeszcze powiem, że generalizowanie nie jest najlepsze. Firma, która robi wspomniane ulice jest jaka jest, zaś UM dopuszcza ją do kolejnych inwestycji narażając mieszkańców na przykrości. A wśród innych grup zawodowych spotkać można różne typy niezależnie, czy to lekarze, prawnicy, czy inni.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Niestety tak jak podejrzewałam prace utknęły w martwym punkcie! Czyli jak ktoś pisał wcześniej pewnie musimy czekać do wiosny! A w związku z zamknięciem ruchu pojazdów miasto przestało odśnieżać chodniki !( nie bardzo rozumiem jaki to ma ze sobą związek?) Dotarcie do punktu pocztowego na Kazimierskiej zaczyna być nie lada wyczynem :-( Ciekawe kto będzie płacił odszkodowania za połamane kończyny?
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Kazimierska to obszar zabudowany, nie wiem zatem dlaczego miasto ma odśnieżać chodniki wzdłuż prywatnych posesji. Czy prawo nie nakazuje właścicielom posesji utrzymania chodnika wzdłuż działki? Może coś się zmieniło w tej kwestii? :?:
Ciekaw jestem w jakim czasie uda się zakończyć ten remont? To może być rekord.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

dorka04 pisze:Niestety tak jak podejrzewałam prace utknęły w martwym punkcie! Czyli jak ktoś pisał wcześniej pewnie musimy czekać do wiosny! A w związku z zamknięciem ruchu pojazdów miasto przestało odśnieżać chodniki !( nie bardzo rozumiem jaki to ma ze sobą związek?) Dotarcie do punktu pocztowego na Kazimierskiej zaczyna być nie lada wyczynem :-( Ciekawe kto będzie płacił odszkodowania za połamane kończyny?
po odszkodowania udawać się do właścicieli posesji, do których przylega chodnik.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Na Szkolnej.Poniatowskiego.Wojciecha Łąkowej.itp są posesje prywatne.spółdzielcze i wspólnot a miasto odsnieża na tych ulicach chodniki.Przeczytajcie dobrze ustawę.
ODPOWIEDZ