Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

nowa inwestycja Semeko - ul. Gdańska

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Patrząc na starsze osiedla tylko pozazdrościć tej przestrzeni między blokami...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

zrazik.wolowy pisze:
Anika1708 pisze:Czy to nie jest świadome wprowadzanie ludzi w błąd?
No wiesz, parking jest, a po prostu płotu nie narysowali, albo na tej mapce go nie widać :)

Ściemnianie to jest domena takich mapek i szkiców. Zobacz wizualizacje Aquasfery jakie piękne zielone tereny wokół bloków, a nikt nie zaznaczył, że 20m od tych budynków jest Obwodowa. ;)
na stronie Semeko przy każdej inwestycji jest taka zakładka LOKALIZACJA i tam wyraźnie widać, że Aquasfera będzie blisko Obwodowej :)

a co do samej nowej inwestycji, to wie ktoś może, kiedy do odbioru będą pierwsze mieszkania i kiedy jest planowany koniec budowy?
inka
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

z tego, co widac na stronie Semeko, maja juz w sprzedazy pierwszy budynek - planowany odbior 10.2012
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Dzis jak byłem na poczcie widziałem że Semeko wyburza budynek Lameksu (ta niższa część), w planach ten wysoki niedokończony budynek też mają wyburzyć, czy jakoś go zaadoptować? Ktoś coś wie? Ogrodzili cały teren, łącznie z tym dużym, ale widziałem jak przywieźli wielki młyn do gruzu, także chyba jakaś grubsza akcja tam bedzie?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

na forum skyscrapercity wyczytałem, że "Lamex wznawia budowe swojego budynku..." aż za piękne się to wydawało :)
na tym forum można też zobaczyć zdjątko z tej operacji :)
http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 67&page=31
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Może faktycznie to sprzęt Lameksu tam sie kreci?Nie chce siać plotek ale wydawało mi sie że to Semeko włączyło ten obiekt pod swoją inwestycje? Na razie koparki rozbierają tą niższą część.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Mnie bardzo pozytywnie zaskoczył ten nowoczesny biurowiec w Redzie.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

biurowiec to jedno, pytanie w ,którym dokładnie miejscu to będzie... i jak będzie pasował do otoczenia:) a co do Lameksu, tej oszukańczej inicjatywy, to świetnie, że sprawa w końcu ruszyła.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

zostało 13 mieszkań w sprzedaży w pierwszym budynku i SEMEKO zaczyna sprzedaż drugiego (największego w tej inwestycji)budynku...

Mieszkania w budynku 2 będą do odbioru w marcu 2013 :)

http://www.semeko.pl/news/84.html
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Już pędzę...
A jakie niedoróbki są przewidziane w tych nowych blokach? Zalewanie garażu? Wilgoć, czy coś nowego? ;)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

hehe nie namawiałem Cię do kupowania tam mieszkania :) Mój post był czysto informacyjny :)

ale jeśli chodzi o zalewanie garażu, to wydaje mi się, że SEMEKO uczy się na błędach (mam nadzieje), bo z wizualizacji ( http://oferta.semeko.pl/reda-ulica-gdanska/galeria.html ) wynika, że garaże nie będą calkiem pod ziemią... raczej wydaje się, ze budynek będzie na wzniesieniu... ale to tylko moje wrażenie :)

Przy okazji z wizek wynika, że budynek będzie nie tylko najszerszy ale też najwyższy w tej inwestycji, bo o ile pierwszy budynek przy ulicy Gdańskiej ma mieć 3 piętra, o tyle ten będzie miał 5 i co ciekawe... wygląda na to, że SEMEKO zrezygnowało z budowy 3 budynku, który pierwotnie był na wizualizacji... teraz w miejscu 3 budynku jest... parking
Marcin
Prawie Lider
521 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Wizualizacje Semeko przecież baaardzo lubią się zmieniać. Zależy jak powieje...
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

No właśnie. Wizualizacje rzadko mają odzwierciedlenie w rzeczywistości - nagle zamiast placu zabaw jest śmietnik (a śmietników na wizualizacjach brak :) ).
Zajrzałam na wizualizacje na ich stronie i wydaje mi się, że żadna w fazie już zrealizowanej nie jest taka sama, jak pięknie wyglądający projekt.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam . Czy na forum znajdę już może przyszłych mieszkańców nowych bloków na Gdańskiej??:)).
Jeżeli dobrze obliczyłam to w moim bloku (2 klatkowym )będą 32 mieszkania...no ale 2 z tego są jeszcze nie kupione..pozdrawiam niedzielnie
paulina.s
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

No, to witam sąsiadkę :) Z mężem kupiliśmy tam mieszkanie. Wiesz może kiedy będzie odbiór mieszkań ( mam nadzieję, że nie każą nam czekać do października)?
ODPOWIEDZ