Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

nowa inwestycja Semeko - ul. Gdańska

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
paulina.s
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Mieszkam w klatce B
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

paulina jeżeli chodzi o imprezkę ok:))w sobotę idę do pracy na noc ...zostaje moja rodzinka , no ale nam jak pisałam muzyka nie przeszkadza ..no chyba ,że było by to disko polo na cały regulator...pozdrawiam mieszkańców Redy:))matko jak mi się tu fajnie mieszka i mam nadzieję ,że nikt mi tego nie zepsuje!!! No a ja w A:))
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Dendrom to przecież hurtownia i sklepik ogrodniczy.Do obsługi prądu trzeba mieć uprawnienia.
paulina.s
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Obiecuję, że nie będzie to disco polo, no chyba że jeden kawałek Tak naszym administratorem jest firma Dendrom, ale chyba właściciel pracuje lub pracował w spółdzielni i ponoć wie jak zarządzać budynkiem i przynaleznym do niego terenem.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Widać nie tylko ........................................................
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

U nas u sąsiadów za ścianą była parapetówka , na drugi dzień przepraszali nas za to ,że było głośno...kurcze ja chyba się przyzwyczaiłam do hałasu ...przy trójce moich dzieci, psie i mężu chyba nie zauważam delikatnego hałasku:)))hihi
paulina.s
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

No to jesteś bardzo wyrozumiała , fajnie mieć takich Sąsiadów. Jakby co, to zapraszam na kawkę, jeśli będziesz miała kiedyś ochotę.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Gdy mieszkałem w bloku na "kaszubach" w Wejherowie to był taki zwyczaj, ze przed wieksza imprezą zawiadamialismy sasiadów o tym fakcie. Nastepnego dnia zanosilismy troche ciasta, no i NIGDY nie było problemu.
W przypadku remontu, to głosniejsze roboty na ogół kończyło sie ok. 19 - 20 z uwagi na dzieci własne i sasiadów.
Atmosfera w naszym bloku była wspaniała. Sąsiedzi pomagali sobie, zwłaszcza w piwnicy (hasło "Kompot") Była tez samopomoc sąsiedzka w zakresie opieki nad dziecmi. Gdy my wychodziliśmy, to oni sie opiekowali naszymi dzieciakami, i na odwrót.
Z wieloma dawnymi sasiadami spotykam sie do tej pory.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

paulino bardzo dziękuję za zaproszenie i również serdecznie zapraszam na sąsiedzką kawusię
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Taka mala pomoc, co wywiesic na klatce "z przymrozeniem oka"
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 7133_n.jpg
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

redziaczki super "zgapka" hihi ale się naśmiałam:)))pozdrawiam
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

paulina.s, to wcale nie musieli być Twoi najbliżsi sąsiedzi, którzy nasłali na Ciebie Policję, nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz, natomiast w tym bloku starego Lammexu czy jak on się teraz nazywa mieszka jakaś szycha z Policji, żyjąca zgodnie z prawem, może miałaś otwarte okno
Grażka
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam Sąsiadów! Właśnie odebrałam mieszkanie w bloku X2 w klatce A. Mam pytanie: czy jest na forum ktoś z tego bloku? Nie dostałam jeszcze umowy z Energi, choć podpisałam ją in blanco w październiku w siedzibie dewelopera. Dostaliście już może taką umowę? I kolejne pytanie: czy z protokołem odbioru trzeba gdzieś się pokazać np. w Enerdze?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Witaj w Redzie? / Witaj na forum

Wprawdzie nie mieszkam w tym bloku, ale wydaje mi się, że znam ten problem

Umowę podpisaną dostaniecie od Energii wraz z pierwszymi rachunkami.

Tylko uważaj, bo jeśli nie macie w bloku jeszcze skrzynek pocztowych a podaliście nowy adres do korespondencji, to możecie mieć problem. Bo Energia lubi robić tak, że wysyła pocztą umowy wraz z rachunkami… jak nie ma skrzynki listonosz pisze z tyłu, że „brak skrzynek” i Poczta odsyła to z powrotem do Energii…tam jest jak sądzę wielki bajzel w Administracji… i pierwszy Twój kontakt z firmą to telefoniczna windykacja…za nie zapłacony rachunek
Ale wystraczy mailem im napisać, że nie dostałaś jeszcze rachunku, ani faktury a już windykują i wtedy wstrzymują windykacje i jeszcze raz wysyłają umowę wraz z rachunkami…

Jeśli macie już zainstalowane skrzynki to nic się nie bój… rachunki i umowa przyjdą A jak masz wątpliwości zawsze możesz do nich maila napisać - odpisują
Grażka
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Dzięki Wicek!
Nie mamy na klatce niestety jeszcze skrzynek pocztowych zamontowanych, ale i tak adres korespondencyjny mam w umowie inny (póki co). Z tego co piszesz warto im wysłać maila, co uczynię.
ODPOWIEDZ