Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

nowa inwestycja Semeko - ul. Gdańska

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Grażka, jest jeszcze forum dla klientów Semeko - https://redamlyn.fora.pl/ Może tam znajdziesz więcej informacji o swoim bloku.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Umowa i rachunek przyjdą na podany do korespondencji adres...mieszkam w "X 1"teraz Garncarska 17, a rachunki przychodzą na gdyński adres.
Pozdrawiam.
Marek2508
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Grażka pisze:Witam Sąsiadów! Właśnie odebrałam mieszkanie w bloku X2 w klatce A. Mam pytanie: czy jest na forum ktoś z tego bloku? Nie dostałam jeszcze umowy z Energi, choć podpisałam ją in blanco w październiku w siedzibie dewelopera. Dostaliście już może taką umowę? I kolejne pytanie: czy z protokołem odbioru trzeba gdzieś się pokazać np. w Enerdze?
Witam sąsiadkę z klatki. Ja podpisałem umowę dopiero przy odbiorze mieszkania, również in blanco. Adres do korespondencji wskazałem już Garncarską. Fakt, może trzeba będzie do nich napisać. Kto wie kiedy nam skrzynki zainstalują. Pozdrawiam.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Zastanawia mnie numeracja bloków , mój ma 17 a obok ten większy 11 ....gdzie 13,15.....zastanawiające
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

ostatnio dotarła do mnie taka plotka (drugi przez trzeciego), że Semeko ponoć bankrutuje, ktoś może to potwierdzić czy więcej się coś wypowiedzieć ?
Redzianin od urodzenia
vibra_bober
Forumowicz
78 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Michał pisze:ostatnio dotarła do mnie taka plotka (drugi przez trzeciego), że Semeko ponoć bankrutuje, ktoś może to potwierdzić czy więcej się coś wypowiedzieć ?
Pewnie kolejna plotka odnośnie tego dewelopera wyssana z palca. Z tego co widzę wszystkie budowy posuwają się do przodu a nowo oddawane budynki nie mają problemów z zasiedleniem. Nie wiem jak jest u konkurencji, ale być może źródła tego typu plotek należałoby właśnie tam szukać?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

raczej plotka wyssana z palca... Deweloper realizuje kilka inwestycji na raz, budynki oddaje przed czasem, ledwo skończy jeden blok stawia następne... i to na każdej z inwestycji.
Mieszkania sprzedają im się dobrze, co można zobaczyć na ich stronie.

Dopiero co podpisał umowy sponsoringowe z Arką Gdynia i Orlętami Reda, osusza kolejne tereny pod kolejne budynki... raczej dziwna taktyka na kogoś kto upada

Myślę, że to kolejna bez sensowna bez pokrycia plotka... zresztą wg. plotek już nie pierwszy raz upadają... a z każdą taką plotką powstaje wiecej bloków w Redzie, Rumi, Gdyni...
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

też w sumie w tą plotkę nie uwierzyłem, ale wolałem się upewnić
Redzianin od urodzenia
Beata-Redzianka
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ja z rodziną mieszkam na SEMEKO .
I póki co mieszka nam się cudownie
pozdrawiam "redzkich sąsiadów"
Grażka
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Czy macie sprawne domofony w X2 w klatce A?
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Samozwańczy członkowie wspólnoty 17!!! podpisuję się z mężem obiema rękami
....nie macie pojęcia jak się ubawiłam wracając rano z pracy )
dzięki za humor ...super niedzieli!!!
daryj
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam, też jestem mieszkańcem garncarskiej 11, czy jest może ktoś z klatki C? aswoją drogą nie czujecie sie wsród żółtych kartek jakbyście mieszkali na alternatywy 4?:) pozdrawiam
Dawid
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

natkare pisze:Samozwańczy członkowie wspólnoty 17!!! podpisuję się z mężem obiema rękami
....nie macie pojęcia jak się ubawiłam wracając rano z pracy )
dzięki za humor ...super niedzieli!!!
??? o co chodzi?
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

daryj pisze:Witam, też jestem mieszkańcem garncarskiej 11, czy jest może ktoś z klatki C? aswoją drogą nie czujecie sie wsród żółtych kartek jakbyście mieszkali na alternatywy 4?:) pozdrawiam
Witaj w bloku 17 nie ma klatki C....kolorystyka klatki utrzymana w kolorystyce szaro-szarej:))) mi osobiście bardzo się podoba...no ale jak wszystko to kwestia gustu
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Dawid pisze:
natkare pisze:Samozwańczy członkowie wspólnoty 17!!! podpisuję się z mężem obiema rękami
....nie macie pojęcia jak się ubawiłam wracając rano z pracy )
dzięki za humor ...super niedzieli!!!
??? o co chodzi?
trzeba być mieszkańcem ,którejś z klateczek A lub B ...POZDRAWIAM SERDECZNIE
ODPOWIEDZ