Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

nowa inwestycja Semeko - ul. Gdańska

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Z tego co pamiętam, to póki umowa najmu obowiązuje, nic się nie zmieni
Tyle tylko, że nie mogą hałasować w godzinach nocnych.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

@goya tak jak mówisz:

UCHWAŁA NR XLVI/394/2020
RADY MIEJSKIEJ W REDZIE
z dnia 2 marca 2010 r.
w sprawie ograniczenia czasu funkcjonowania instalacji i urządzeń przeznaczonych do naziemnego
magazynowania kopalnych surowców energetycznych w istniejącym przedsiębiorstwie na terenie działek nr
1263/2 i 1264/2 (obręb 1) przy ul. Gdańskiej 78a w Redzie
Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt. 15 i art. 40 ust. 1 i ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym
(tekst jednolity z 2001r. Dz.U. Nr 142, poz. 1591 z późniejszymi zmianami) oraz art. 157 ust. 1 ustawy z dnia 27
kwietnia 2001r. Prawo ochrony środowiska. (j.t. Dz.U. z 2008r. Nr 25 poz. 150 z późniejszymi zmianami), Rada
Miejska w Redzie uchwala, co następuje:
§ 1. Wprowadzić w istniejącym przedsiębiorstwie na terenie działek nr 1263/2 i 1264/2 (obręb 1) przy ul.
Gdańskiej 78a w Redzie, prowadzącym działalnoś ć w zakresie obrotu węglem kamiennym (przywóz, sortowanie,
magazynowanie, konfekcjonowanie, spedycja), zakaz funkcjonowania instalacji i korzystania z urządzeń
przeznaczonych do naziemnego magazynowania kopalnych surowców energetycznych powodujących przekraczanie
standardów akustycznych w środowisku w godzinach od 22.00 do 6.00.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Nie jestem pewna, ale wydaje mi się,że Rada Miasta przystąpiła do zmiany planu zagospodarowania tego terenu, aby w przyszłości nie można było tam lokować takich firm.
pi
a.sz.
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A czy ktoś się może orientuje, czy ta sortownia pracuje cały rok na okrągło, czy mają może jakieś chociaż krótkie przerwy np. latem??
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Cały rok,a latem jest gorzej,bo do hałasu dochodzi pył-moja koleżanka mieszka prawie naprzeciwko-istny koszmar
skuterx
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam sąsiadów z 11 i 17.
Dla 17, mam ostrzeżenie: uważajcie jak wychodzicie z psami na polanę za blokiem, wczoraj miała miejce następująca sytuacja:
- Wieczorem wracamy z mężem ze spaceru z psami, aż tu nagle wybiegają na nas 3 psy ( 2 amstafy i chyba jeden pit bull, ale nie jestem pewna), jeden z nich zaczął na mnie skakać, co prawda nie z agresją, ale że jestem w ciąży, to się przeraziłam bo pies skakał mi po brzuchu. Właściciele zjawili się dopiero po dłuższej chwili i w dodatku z prestensjami, że się prezecież nic nies tało, a my się wydzieramy, nawet argument, że jestem w ciąży, a ich pies na mnie skakał, do nich nie trafił, no może do jednego Pana, bo już słowem się nie odezwał, ale znowu drugi zaprosił mojego męża do bójki (oczywiście nie skorzystał, bo nie ma co z mało rozumnym człowiekiem się szarpać). Właścicielka jednego z psów, także nie widziała w tym nic złego ( może nie ma dzieci, albo w ciąży nie była i nie wie jak trzeba uważać, i jakie mogą być konsekwencje uderzenia w brzuch ciężarnej). Tak więc uważajcie na siebie, dzieci i swoje psy, bo ludzie chyba nie mają wyobraźni.

Do sąsiadów z 11:
Ja rozumiem, że pies musi się wybiegać, ale spuszczanie ze smyczy psa, powinno odbywać się pod kontrolą Właściciela, bo nie każdemu może się podobać, że psiak po nim skacze, albo po prostu może się bać psów, tym bardziej amstafa, nie ważne że jest wykastrowany i łagodny.
Pozdrawiam
Czeczen
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Witam wszystkich
Na wstępie zaznaczę że jestem nowym mieszkańcem bloku 11 klatki C. Śladami naszych sąsiadów Osiedla przy Młynie proponuję założyć nasze forum, np Garncarska Reda tuż przy biedronce , chyba żę takowe już istnieje a ja o nim nie wiem.

Pozdrawiam Paweł
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Jest forum https://redamlyn.fora.pl/ ale nie wiem czy Wasze bloki tam są.
Czeczen
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

nie znalazłem , raczej chodziło mi o własne np; https://redagarncarska.fora.pl/ które sam założyłem , nie chciałbym jednak dublować 2 forum.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Czeczen pisze:...Na wstępie zaznaczę że jestem nowym mieszkańcem bloku 11 klatki C. ...
I jak tam pierwsze wrażenia z mieszkania na Gancarskiej?
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Bardzo fajnie pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ