Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

nowa inwestycja Semeko - ul. Gdańska

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Hmm... Natkare, to może załóżcie sobie swoje prywatne forum dla "klateczek A i B" i tam rozmawiajcie na takie hermetyczne tematy
paulina.s
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Tempest- ta uwaga jest chyba niepotrzebna:) Natkare chciała wyrazić aprobatę na temat: REGULAMINU WSPÓLNOTY, który wymyśliliśmy z sąsiadami o 2 w nocy i wywiesiliśmy w klatce A i B, żeby było śmiesznie, hmm... nie ma to jak spotyka się 8 dorosłych ludzi, którzy mają ogromne poczucie humoru:)
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Nie wiem, co chciała wyrazić Natkare, ponieważ już tego nie napisała Uważam, że to trochę niegrzeczne, takie rozmawianie w ogólnym towarzystwie o czymś, o czym wie tylko kilka osób "z klateczek A i B", a reszta już nie ma pojęcia. Stąd propozycja, aby o swoich sprawach pogaworzyć w swoim gronie, a jeśli już ktoś decyduje się pisać o nich publicznie, to warto wyjaśnić innym o co chodzi. Może inni też chcieliby się pośmiać i docenić poczucie humoru pomysłodawców REGULAMIN WSPÓLNOTY
skuterx
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Boże chłopie jaki ty jestes problematyczny. Po pierwsze mieszkańcy waszego bloku też prowadzą rozmowy na temat swojego bloku.
po drugie jak ci tak to bardzo interesuje to podejdz do 17 i sobie poczytaj
po 3 zgłos sie na moderatora czy jakos tak tego forum to bedziesz decydowac kto i o czym pisze
po 4 - zacznijcie korzystać ze smietników bo mi smieci przed domem latają

pozdrawiam problematycznego kolege
paulina.s
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Tempest, ciekawość do pierwszy stopień do piekła , z tego co wiem, to temat dotyczy inwestycji na ul. Gdańskiej, czyli w mojej opinii Natkare wybrała odpowiednie miejsce do podziękowania sąsiadom za poprawę humoru, a wypisywanie wszystkich punktów Regulaminu Wspólnoty, troszkę czasu by jej zajęło, poza tym, Ci którzy nie mieszkają u nas w bloku mogą do końca nie zrozumieć żartu . Ale żeby nie było mogę podać klika z nich:
- Panowie mówimy Paniom Dzień dobry!
- Załatwianie potrzeb fizjologicznych w garażu tymczasowo wstrzymane
- Panowie nie pijemy po kryjomu przed żonami piwa, sąsiedzi wszytko widza
- nie wzywamy policji
- nie okradamy sąsiadów z klatki A
- nie wyłączamy prądu sąsiadom z klatki B
- na imprezy zapraszamy sąsiadów
- nie trzaskaj bramką Pajacu
- kamery tylko w łazience
- kiepujemy tylko na swoich balkonach

- itd.
Proszę, to skrót dla ciekawskich
Ostatnio zmieniony |8 Kwi 2013|, o 10:56 przez paulina.s, łącznie zmieniany 1 raz.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

wesołe gniazdko sobie urządziliście
paulina.s
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ba i to jakie
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Paulina, dziękuję za wyjaśnienie, właśnie o coś takiego chodziło Udam, że nie dostrzegłem uwagi o "byciu ciekawskim", najwyraźniej nie do końca zrozumiałaś, w czym rzecz. Uważam, że jeśli się o czymś pisze publicznie w szerszym gronie i reszta osób nie wie, o co chodzi, to się po prostu to wyjaśnia. Tak jest grzecznie i kulturalnie, sądziłem, że to norma, ale najwyraźniej się myliłem
Skuterx - chyba mnie z kimś mylisz, bo nie mieszkam w żadnym bloku.
skuterx
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

W regulaminie bylo jeszcze by pamiętać co niedziele dawac na Dendrom- niech im gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie
- żadamy założenia karmników w hali garażowej

no i najważniejsze to sąsiad Jacek moze parkować w hali gdzie chce
paulina.s
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

No, tak zapomniałam:)
daryj
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

natkare pisze:
daryj pisze:Witam, też jestem mieszkańcem garncarskiej 11, czy jest może ktoś z klatki C? aswoją drogą nie czujecie sie wsród żółtych kartek jakbyście mieszkali na alternatywy 4?:) pozdrawiam
Witaj w bloku 17 nie ma klatki C....kolorystyka klatki utrzymana w kolorystyce szaro-szarej:))) mi osobiście bardzo się podoba...no ale jak wszystko to kwestia gustu
pytałam o 11, ale spoko;)

co do Waszego regulaminu- petarda
skuterx
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Petarda to dopiero bedzie jak nas na członków zarządu wspólnoty wybiorą
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

skuterx pisze:Boże chłopie jaki ty jestes problematyczny. Po pierwsze mieszkańcy waszego bloku też prowadzą rozmowy na temat swojego bloku...
ale tutaj chyba problemem nie było to, że prowadzicie sobie rozmowy na temat swojego bloku...tylko, że ktoś napisał coś o czym pojęcie mieli tylko mieszkańcy konkretnego bloku, a nie chciał podzielić się z tym ze wszystkimi.

Moim zdaniem Tempest miał w tej sytuacji racje... jak ktoś pisze coś na publicznym (nie osiedlowym) forum to na prośbę innego użytkownika mógłby wytłumaczyć o co chodzi...

Nie wiem, czemu się tak zdenerwowałeś...

Ja miałem dokładnie takie samo spostrzeżenie jak Tempest... Otworzyłem ten temat bo myślałem, że jest jakieś info odnośnie tej inwestycji (która ciągle się buduje) a tymczasem jest tu jakieś info sąsiedzkie, gdzie nie wiedziałem o co chodzi... na szczęście dla pauliny nie było problemem nam wszystkim wyjaśnić o co chodzi... gdyby taka odpowiedź była zaraz po pytaniu... nie byłoby pewnie żadnego problemu i nie potrzebnego stresu
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Witam serdecznie...k woli wyjaśnienia nie chciałam być niegrzeczna,bezszczelna czy jakaś inna nie ..nie ...
Parę dni nie zaglądałam na forum.. a tu taka ostra dyskusja ... ok przepraszam jeżeli kogoś uraziłam ...
a.sz.
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

witam! mieszkam w 2-gim budynku tego osiedla i mam pytanko odnośnie sortowni węgla po drugiej stronie ulicy, czy ktoś wie, jak na chwilę obecną wygląda sprawa walki z tym hałasem? wiem, że mieszkańcy Rumi w ubiegłym roku skierowali sprawę do sądu. będę wdzięczna za konkretne informacje i pozdrawiam wszystkich sąsiadów
ODPOWIEDZ