Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

nowa inwestycja Semeko - ul. Gdańska

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
inka
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

..... hmmm..... z obrazka wynika, że to dalszy ciąg "zabudowy koszarowej". Szkoda, mogli się wysilić.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

to chodzi o tereny obok Lameksu?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Za Lemexem w kierunku działek.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

a fakt, jest tam jeszcze wolna powierzchnia
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A to bardziej wyglądał teren jak pod zabudowę jednorodzinną, patrząc po liczbie postawionych na tym polu tzw.zetek.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Masakra.. zabudują nas ze wszystkich stron :( Zniknie mi widok lasu z okna :(
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Anika1708 pisze:Masakra.. zabudują nas ze wszystkich stron :( Zniknie mi widok lasu z okna :(
po części się z Tobą zgodzę , z drugiej jednak strony wlot do Redy to widok straszny (myślę o tych ruinach lamexu) nieco przysłonięty przez nową myjnie i stacje neste

Taka myśl mnie naszła "Reda-kraina jednego wieżowca" :D
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Welcome to Reda - Semeko Town, za parę lat takimi słowami będziemy się promować w Polsce:)
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja może nie jestem jakims wielkim fanem architektury semeko, chociaż z drugiej strony możnaby było w Redzie wyszukać kilkadziesiąt przykładów o wiele gorszej architektury i to nie tylko mówię o blokach z tzw. wielkiej płyty czy starych domach jednorodzinnych ale też nowoczesna architektura usługowa czy indywidualne nowe domki na obrzeżach Redy są częstym przykładem jak nie powinna wyglądać nowoczesna architektura.
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Z wizualizacji wynika, że bloki nie będą tak blisko obecnego osiedla. Pytanie czy będą to dalej rozwijać i powstanie jeszcze kilka bloków z drugiej strony osiedlówki czy poprzestaną na tych 3. Mogliby tam jakiś kawałek pseudo parku zrobić.

Obrazek
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

hmm, ciekawa ta mapka - na niej ulica, przy której jest mój blok (Obwodowa 33) nie ma połączenia z Obwodową, a przecież tak nie jest. I po raz kolejny Semeko pokazuje na swoich wizualizacjach jakoby naosiedlu był jeden wielki parking, a niestety połowa z tego parkingu jest nieczynna. Czy to nie jest świadome wprowadzanie ludzi w błąd?
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Anika1708 pisze:Czy to nie jest świadome wprowadzanie ludzi w błąd?
No wiesz, parking jest, a po prostu płotu nie narysowali, albo na tej mapce go nie widać :)

Ściemnianie to jest domena takich mapek i szkiców. Zobacz wizualizacje Aquasfery jakie piękne zielone tereny wokół bloków, a nikt nie zaznaczył, że 20m od tych budynków jest Obwodowa. ;)
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

doktor.t pisze:Ja może nie jestem jakims wielkim fanem architektury semeko, chociaż z drugiej strony możnaby było w Redzie wyszukać kilkadziesiąt przykładów o wiele gorszej architektury i to nie tylko mówię o blokach z tzw. wielkiej płyty czy starych domach jednorodzinnych ale też nowoczesna architektura usługowa czy indywidualne nowe domki na obrzeżach Redy są częstym przykładem jak nie powinna wyglądać nowoczesna architektura.
Tu nawet nie chodzi o Semeko bo możnaby wstawić dowolną nazwę dewelopera. Po prostu Reda stała się "własnością" jednej firmy. No, jeszcze Wasko coś tam stawia prawie pod Puckiem i to wszystko.
Smutne w tym biznesie jest to że porównując nawet do osiedli z wielkiej płyty nowe budownictwo przynosi co najmniej 3 razy więcej mkw mieszkania z metra kwadratowego działki.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

i tutaj pozytywnie moim zdaniem wyróżnia się Reda Park nad rzeką, 2 piętra... ciekawa elewacja, tylko... ta bliskość rzeki, olbrzymie parkingi przy samym korycie, niewielka odległość między budynkami... narzekamy na budowniczych i architektów z PRLu, ale czy, aby na pewno było tak źle?:)
ODPOWIEDZ