Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Inwestycje w Redzie - dyskusja ogólna

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Mieszkałem w "Lammex`ie" do marca 2008, mieszkanie wynajmowałem kilka miesięcy także mogłem sie nie dać poznać...

Czekamy zatem do jesieni, może poprawi się krajobraz na osiedlu...
joyavenue

14 lat temu

A kto wie, kiedy otwarcie boiska przy Ceynowy/Jana Brzechwy? W weekend kilku śmiałków już nie mogło się doczekać i przechodziło przez ten ponad 3m płot. Dzisiaj wieczorem już działało oświetlenie, choć te 5 lamp to trochę mało, bo w pewnym miejscu to ciemno tam... no ale chyba będziemy mieć swoje małe Camp Nou :P
Ostatnio zmieniony |25 Mar 2010|, o 20:26 przez joyavenue, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

No właśnie widziałem w sobotę po południu grających, ale nie pomyślałem, że przez płot przechodzili.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Dziś grały chyba dzieciaki z podstawówki.
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Wczoraj widziałem, że furtka już otwarta, więc przypuszczam, że z tym płotem to jednak przesada :P
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ja też wczoraj widziałam ok 16 ful dzieci na boisku. Łancuch , który wcześniej był załozony na furtkę był albo zerwany albo otworzony
joyavenue

14 lat temu

Tak tylko nikt nie pomyślał o tym, aby zrobić tam kosz na śmieci... efekt taki, że mnóstwo butelek po wodzie wala się pod płotem. Swoją drogą, Piłkarze też mogliby się trochę wysilić i sprzątnąć po sobie :/. Przykre to bardzo...
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

bardziej wina piłkarzy i rodziców(brak odpowiedniego wychowania) 5 metrów dalej jest duży kontener na śmieci... to jest bardzo przykre..
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Większość dróg krajowych jest jednopasmowych ;P a Gdańska przestanie być drogą krajową, jeśli wybudują Trasę Kaszubską.
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

To ma tyle wspólnego z "wywiadem" co spotkanie Komorowski - Sikorski z "debatą" :-)
Ale dla zainteresowanych sprawami miasta, materiał obowiązkowy.
joyavenue

14 lat temu

Wiecie, dzisiaj tak przechodząc się po Redzie, zastanawiam się od czego mamy w mieście monitoring... bo na tym nowym boisku w Redzie to już widziałam, właścicieli z psami, dzieci jeżdżące rowerem (jeszcze niech tam zaczną ostro hamować!!!) i coś co mnie totalnie zbulwersowało... "piłkarz" sikający w tym zagrodzonym miejscu gdzie są kontenery na śmieci!!! Toż to tak żenujące, że brak słów!!! Jak tak dalej monitoring będzie działał, to kwestią czasu jest bezkarna dewastacja aut i inne wykroczenia/przestępstwa.
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Uroczyste otwarcie boiska przy szkole podstawowej nr 2

http://www.telewizjattm.pl/index.php/se ... 0-04-28,04
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Otwarcie? Myślałam, że otworzą jak już zrobią całość czyli łącznie z boiskiem do kosza. A może ono w ogóle już nie powstanie?
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Wolałbym, żebyś się myliła, ale tempo powstawania tego boiska było tak powolne, że być może będzie to /powstanie boiska do kosza/ da.....leka przyszłość.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Wczoraj przejeżdżałam obok tego tzw. kompleksu rekreacyjno - sportowego (tak brzmi ogromny napis na tablicy)..haha, dobre sobie - kompleks..raptem plac zabaw i boisko do "nogi".. Na zdjeciu z tablicy reklamującej to cudo wyglądało to o wiele bardziej zachęcająco..
ODPOWIEDZ