Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Inwestycje w Redzie - dyskusja ogólna

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
surykatka
Forumowicz
66 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Sklep otwarty. Oficjalny start za tydzień :)
Video z pierwszego dnia: http://youtu.be/rcAxZdw-uZE

Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

a w Redzie to nic się nie dzieje ?:D trochę wieję nudą...
Redzianin od urodzenia
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Czy ktoś może wie coś więcej o tym pensjonacie, co go kończą robić przy ulicy Brzechwy (kiedy otwarcie, ile mniej więcej miejsc itp)?
Michał pisze:a w Redzie to nic się nie dzieje ?:D trochę wieję nudą...
dopiero co Burger Kinga otworzyli :)
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Proxima pisze:
Oni!cio? pisze:ten sklepik za 5 zł co sie przeniosl jest fajny zawsze jak mam coś kupić z mini agd, baterie budzik czy jakas inna rzecz to zawsze tam znajduje i o dziwo wszystko dziala dlugo i jeszcze sie niepopsulo;]
Tak bez związku z tematem - Oni!cio? czy możesz wyjawić powód, dla którego piszesz tak bardzo niechlujnie, że trudno Cię zrozumieć? Błędów się nie czepiam, błąd nieświadomie może zrobić każdy, ale celowe pisanie bez znaków przestankowych, na jednym "wydechu", bez początku i końca zdania, to moim skromnym zdaniem brak szacunku dla czytających. Mniemam, że jesteś osobą inteligentną, a z tego, co kojarzę, także wykształconą na uczelni wyższej. Skąd więc ta dziwna maniera pisania jak niedouczony półanalfabeta?
jestem dyslektykiem, dysgrafem i dysortografem, poprostu na takie rzeczy nie zwracam uwagi i po tylu latach nie sa juz dla mnie wazne.. zwlaszcza ze juz po szkole ;] w pracy przestrzegam ortografi, ang znam na pamiec (ortografie) ale poprostu nieumiem jej uzywac. proste i logiczne, jesli uwazasz to za analfabetyzm radze wrocic do szkoly.......PODSTAWOWEJ, moge jeszcze dodac ze rodzice woleli ksztalcic madrzejsza siostre starsza bez DD, wiec ja bylam uznawana za polglowka ktoremu ich zdaniem nie byly potrzebne wieczne korepetycje i nauka (ktore sa potrzebne dyslektykom, by mogly pamietac i rozumiec ortografie) :) ohh tak nie ktorzy powinni miec pozwolenie na dzieci
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

"...w pracy przestrzegam ortografi..." Skoro w pracy można, to jednak zrób to dla nas, prosimy ;)!
pi
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Z tym sportowym marketem, to może być tak, że zaplecze posadowione jest już na terenie Redy - więc u nas też się dzieje :D Przecież to centrum handlowe na granicy miast a że na terenie Rumi - to chwała Rumi, mają same korzyści - finansowe i wizerunkowe. My z tego wszystkiego mamy za to blisko sklepy, więc nie narzekajmy.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Wicek pisze:Czy ktoś może wie coś więcej o tym pensjonacie, co go kończą robić przy ulicy Brzechwy (kiedy otwarcie, ile mniej więcej miejsc itp)?
Dołączam się do pytania, też jestem ciekawa. Trochę czasu on już się buduje
W sumie budynek wygląda bardziej jak blok niż pensjonat, no ale kwestia gustu.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Oni!cio? pisze: jestem dyslektykiem, dysgrafem i dysortografem, poprostu na takie rzeczy nie zwracam uwagi i po tylu latach nie sa juz dla mnie wazne.. zwlaszcza ze juz po szkole ;] w pracy przestrzegam ortografi, ang znam na pamiec (ortografie) ale poprostu nieumiem jej uzywac.
Raczej Ci się po prostu nie chce.
A wystarczyłoby choć poprawić podkreślone na czerwono wyrazy ( interpunkcji akurat nie poprawia) i poświęcić trochę czasu na napisanie postu. Choćby z szacunku dla rozmówców.

Ja też mam dysortografię i jakoś udaje mi się normalnie napisać. I też nie widzę swoich błędów i muszę poświęcić dwa razy więcej czasu i dwa razy posprawdzać ( często w słowniku czy na necie) i kilka razy przeczytać zanim coś umieszczę ( a i tak czasem się trafi błąd), ale jak widzę, że mi podkreśla to co to za problem poprawić?
Wolę to niż powiedzieć :" nie umiem" i tyle, bo dla mnie to trochę wstyd jak muszą mi zwracać uwagę, zwłaszcza, że jak napisałaś też jestem już po szkole a to mnie też zobowiązuje by nie pisać jak dziecko z podstawówki.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Znow gorszy okres dla Redzkich przedsiebiorców
Zamknieto Siec 34 i Delikatesy Rewal
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Znow gorszy okres dla Redzkich przedsiebiorców
Zamknieto Siec 34 i Delikatesy Rewal
Sieć 34 funkcjonowało w ramach spółki Bomi, zapewne miało to spory wpływ na zamknięcie sklepu
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Salon Fryzjerski Bei Capelli na osiedlu Reda Park od 2 marca będzie znów otwarty...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Na zbiegu ulic Gdańska i Poniatowskiego w miejscu dawnego Salonu Fryzjerskiego znajduje się filia sklepu internetowego sterling24

http://sterling24.pl/
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A widzieliście,że serwis rowerów Nypel poszerza działalność?będą też sprzedawać rowery,a nie tylko serwisować.Ciekawe jak im u nas pójdzie?!
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Na portalu trójmiasto.pl trwa plebiscyt na najciekawszą inwestycję mieszkaniową 2012 roku w trójmieście i okolicach.

Aquasfera w Redzie jest na 6 miejscu w skali całego trójmiasta. Jest szansa na podium!!!
Głosować można raz dziennie do niedzieli 24 marca 2013 roku.
http://dom.trojmiasto.pl/Aquasfera-i161.html


Aktualny ranking i szczegóły plebiscytu:
http://dom.trojmiasto.pl/Kto-prowadzi-w ... 67181.html
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Przepraszam, a co ciekawego (zwłaszcza w 2012 r) reprezentuje sobą aquasfera? Gęsto upakowane obok siebie wieżowce na podmokłym nieco gruncie...aquapark ocenię-jak już go zobaczę. Nie ma nawet hali garażowej, słyszałem, że miejsca postojowe "pod chmurką" są płatne? A, i jeszcze balkony "w jednym ciągu"...IMHO bloki jak to bloki.
ODPOWIEDZ