Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Inwestycje w Redzie - dyskusja ogólna

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

A na przeciw piekarnio-cukierni "Słodka Chatka" na Mickiewicza - zawisł baner - komis dziecięcy
(tam gdzie kiedyś był kebab a później jakiś spożywczy chyba...)
Z tego co pamiętam to ten baner no i komis był chyba w okolicach między pralnią chemiczną a fryzjerem/agencją towarzyską Emanuela! też na Mickiewicza tylko w tym "pasażu"
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

A może to jest komis z rzeczami dla dzieci, ktoś tutaj na forum pytał się o opinię czy coś takiego by się przyjęło u nas w mieście?!
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:A może to jest komis z rzeczami dla dzieci, ktoś tutaj na forum pytał się o opinię czy coś takiego by się przyjęło u nas w mieście?!
Tak
To komis dziecięcy - Jaś i Małgosia chyba....
On funkcjonował jakiś czas tylko w innym miejscu - ten baner mi się kojarzy!
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Dokładnie - to ten sam komis co był koło pralni tylko zmienił miejsce
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Może nie do końca w Redzie, ale w jej najbliższym sąsiedztwie, Rekowie Górnym powstaje na 7 ha najnowocześniejsza (jak głosi tablica informacyjna) w Europie fabryka pojazdów komunalnych. Ogromna konstrukcja stalowa już stoi. Podatków do redzkiej kasy odprowadzać nie będzie, ale może ludzie z Redy znajdą zatrudnienie.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Bodajże na początku września został otwarty nowy Komis Dziecięcy Rajdek obok dworca PKP, przy Faraonie .
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

szym911
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Zaraz mamy 2014 a oni do 2015 chcą to zdążyć wybudować, jak uda się do tego czasu wbić pierwszą łopate to juz bedzie wielki sukces.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jakby się ktoś zastanawiał co powstaje w budynku po Sieci 34 to informuję, że będzie tam Lewiatan.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Jakby się ktoś zastanawiał co powstaje w budynku po Sieci 34 to informuję, że będzie tam Lewiatan.
Lewiatan? to to jeszcze istnieje? wow..
No i lipa - bo łudziłem się, że może tak długo wyczekiwany przez Redzian - Rossmann..
Ten sklep mógłby się tam przyjąć... a lewiatan? Sam nie wiem..
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

No cóż, typowa sieciówka.... w tym miejscu nic innego by się nie przyjęło... wiadomo rossmann miałby większe wzięcie ale myślę, że i lewiatan ma szanse się tam utrzymać o ile ceny będą na poziomie Biedronki i Polo.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

w przyszły piątek (tj. 27 IX) ma nastąpić podpisanie finansowania budowy Aquaparku, Oceanarium, pasażu handlowego, pubu bowlingowego itd.

http://telewizjattm.pl/serwis-informacy ... ml?play=on
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Zupełnie przypadkiem go znalazłem, ale to co w nim jest zawarte, mówi o sytuacji finansowej Redy do końca 2012 roku. Z resztą, wcześniej o tym mówiłem, ale niektórzy jeszcze bronili Pana Krzemińskiego... Dane GUSu są "miażdżąco" bezlitosne ...Ten rok jest niewiele lepszy... .Tej władzy już dziękuję. Aqua Sfera, to chyba ostatnia "deska ratunkowa" dla miasta.Tylko proszę nie przypisywać "zasług" Radnym i Burmistrzowi, gdyż oni nie za bardzo mieli na to wpływ. http://male-trojmiasto.pl/news/101432/m ... iasta-reda Pewnie wywołam "burzę" opinii, no ale od czego jest FORUM?
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

O tym artykule z maja dyskutowaliśmy na 38 stronie tego wątku: http://e-reda.pl/viewtopic.php?f=22&t=1 ... 432#p53426
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

stefcio1985 pisze:Zupełnie przypadkiem go znalazłem, ale to co w nim jest zawarte, mówi o sytuacji finansowej Redy do końca 2012 roku. Z resztą, wcześniej o tym mówiłem, ale niektórzy jeszcze bronili Pana Krzemińskiego... Dane GUSu są "miażdżąco" bezlitosne ...Ten rok jest niewiele lepszy... .Tej władzy już dziękuję. Aqua Sfera, to chyba ostatnia "deska ratunkowa" dla miasta.Tylko proszę nie przypisywać "zasług" Radnym i Burmistrzowi, gdyż oni nie za bardzo mieli na to wpływ. http://male-trojmiasto.pl/news/101432/m ... iasta-reda Pewnie wywołam "burzę" opinii, no ale od czego jest FORUM?
niektórzy to odkrywają Amerykę jak widzę. Duże inwestycje wymagały sporych kredytów, które trzeba kiedyś spłacić... a kto nie inwestuje, ten nie zyskuje. No niestety teraz jest czas kiedy trzeba spłacać pożyczki i to fakt, ale z pustego i Salomon nie naleje.

Budżet mamy słaby bo mieszkańców przybywa bardzo szybko, przyrost naturalny należy do najwyższych w kraju, zaś przedsiębiorców nowych praktycznie brak. Takie są tego rezultaty..., ale czy ktoś pokierowałby miastem w lepszą stronę, no nie wiem. To trudna kwestia i brak tu łatwych odpowiedzi.

Artykuł z mtk. to zwykły populizm, redaktor albo jest tak mierny w swoim fachu i brak mu wiedzy na poruszany temat, albo po prostu szykuje się do przyszłorocznych wyborów. Każdy głupi wie, że jak się wpierw dużo inwestuje, to potem trzeba przystopować... by nie doprowadzic do nadmiernego obciążenia budżetu i to co się teraz dzieje w Redzie, tzn. z naszym budżetem jest zdrowe i przemyślane.
ODPOWIEDZ