Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Inwestycje w Redzie - dyskusja ogólna

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Pilsner piwo... 7,99 zł !!! myślałem, że padnę
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

ktoś wie co się buduje koło koksika ??
Redzianin od urodzenia
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Warsztat samochodowy - przynajmniej tak jest na żółtej tablicy
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

a myślałem że będzie coś lepszego no cóż
Redzianin od urodzenia
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Też miałem taką nadzieje, jak to zobaczyłem
Dlatego podszedłem zobaczyć co tam na tablicy informacyjnej naskrobali... ale niestety podobnie jak Ty się zawiodłem
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Obiecałam wrzucić zdjęcia inwestycji w Rekowie, ale tam nie bardzo jest gdzie się zatrzymać i zdjęcia robione podczas jazdy, więc są takie, jakie są. Następnym razem bardziej się postaram.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

zamknięty został punkt Play-u na J.P II i zrobiony został podjazd pod Polo i coś jeszcze tam robią bo mają rozkopany spory kawałek za barierkami
Redzianin od urodzenia
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

goya pisze:Obiecałam wrzucić zdjęcia inwestycji w Rekowie, ale tam nie bardzo jest gdzie się zatrzymać i zdjęcia robione podczas jazdy, więc są takie, jakie są. Następnym razem bardziej się postaram.
Dzięki - fotki są spoko
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Apteka na Jana Pawła zmienia właściciela i nazwę, teraz będzie się nazywała Lipowa czy jakoś tak, otwarcie wkrótce
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

a w lokalu po pizzerii na łąkowej są teraz kredyty chwilówki
Redzianin od urodzenia
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Michał pisze:a w lokalu po pizzerii na łąkowej są teraz kredyty chwilówki
Super, marzyłem o tym by w Redzie powstały takie usługi. Więcej kredytów, więcej chwilówek
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A była całkiem dobra pizza Pod Modrzewiem...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ktoś wie co będzie w lokalu na Łąkowej, tam gdzie kiedyś był sklep mięsny, obok jest zakład fryzjerski. Budynek za maglem w stronę Polo. Widziałem, że w środku trwają jakieś prace, wystrój taki fajny, bo na jednej ze ścian są takie okiennice drewniane zamontowane...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jakie inwestycje drogowe w Redzie na 2014

W przyszłorocznym budżecie Redy, który podczas wczorajszej sesji uchwalili radni miasta nie zabraknie dużych i ważnych pod względem komunikacyjnym inwestycji drogowych. Połączenie ulicy Obwodowej z Kosynierów, skrzyżowanie na Łąkowej z sygnalizacją świetlną czy most na Kazimierskiej - wszystko to usprawnić ma ruch i poprawić bezpieczeństwo jazdy na trasie Reda - Rumia.

Wynik najważniejszego w roku głosowania nie zaskoczył. Uchwała została przyjęta jednogłośnie. Zanim jednak radni zagłosowali o ostatecznym kształcie przyszłorocznego budżetu, przedstawiono wspólną opinię komisji.

W przyszłorocznym budżecie znajdzie się sporo inwestycji drogowych. To połączenia i rozwiązania na które od lat czekają mieszkańcy, a których z różnych przyczyn wcześniej nie udało się wykonać.

Wśród wydatków, ponad 67 mln, dużą część, bo ponad 20 proc. stanowią inwestycje. To kolejny rok dużego wysiłku inwestycyjnego w mieście. To przede wszystkim zadania drogowe na kwotę ponad 7,5 mln zł – wyjaśnia Krzysztof Krzemiński, burmistrz Redy.

Zadania które wylicza burmistrz w głównej mierze służyć mają usprawnieniu komunikacji, a ulica Obwodowa, jest jedną z tych które pozwalają dotrzeć do Rumi, omijając krajową 6. Z kolei przepust na ul. Kazimierskiej realizowany będzie wspólnie z powiatem, podobnie jak sygnalizacja świetlna usytuowana nieco dalej na skrzyżowaniu z ulicą Łąkową.

O połączenie ul. Obwodowej z ul. Kosynierów walczono od blisko 7 lat. Już w nadchodzącym roku inwestycja będzie realizowana przy udziale finansowym centrum handlowego oraz dzięki staraniom także samorządu rumskiego.

Oprócz inwestycji związanych z infrastrukturą, sporo będzie działo się w temacie obiektów użyteczności publicznej. Chodzi o nowy budynek Urzędu Miasta, o Miejski Dom Kultury oraz budynek MOPS-u.

Podczas wczorajszej sesji podjęto także uchwały dotyczące udzielenia pomocy finansowej, między innymi gminie Wejherowo na utrzymanie drogi łączącej Redę ze Zbychowem.
http://www.nadmorski24.pl/wiadomosci/16 ... -2014.html
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Sygnalizacja świetlna na Łąkowej? Z której strony? Od obwodowej? To nie można ronda zbudować, tylko w beznadziejną sygnalizację się bawić?
ODPOWIEDZ