Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Inwestycje w Redzie - dyskusja ogólna

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Co prawda prace ruszyły dopiero dzisiaj, ale przynajmniej coś się w końcu dzieje.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Lidl jest w trakcie przebudowy - ale funkcjonuje w miarę normalnie (trochę ciaśniej jest). Lidl rozbudowuje się o nową piekarnie.

A druga informacja to taka, że do Rossmanna, Apteki Starowiejskiej, Gzelli i Konkola w naszym mini centrum handlowym przy zejściu do tunelu PKP dojdą delikatesy rybne
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Gdzieś słyszałem, że od 28 sierpnia nasz lidl ma być zamknięty na 3 tygodnie ale to jest informacja niepotwierdzona
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Kwazor
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Lidl będzie zamknięty ale od 28 września do 22 października, info z pierwszej ręki
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Kurna Lidla zamkniety.. swiat sie konczy...
Mamo.... bo się potnę !!!
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

http://moja-reda.pl/aktualnosci/punkt-w ... icy-jarej/ bardzo trafiony pomysł!
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Nooo! to jest pomysl! Widok z Jarej jest niesamowity! Trzymam kciuki za szybka realizacje tego pomyslu!
Mamo.... bo się potnę !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

tylko, żeby dobrze to zrobili
A będzie Redzka Kamienna Góra

później postawimy wielki krzyż, a na koniec walniemy sobie kolejkę górską

żarcik, ale trzymam kciuki za realizację tego pomysłu
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Ktoś wie co się dzieje na terenie bodajże Prefabrykatu przy Leśnej? 2/3 budynków jest wyburzona.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Prefabetu, nie Prefabrykatu a dokładniej H+H bo Prefabet w Redzie już nie istnieje. Ano wyburzają cały stary zakład, ciuchcię sprzedają <płacze> Skoro nowy zakład zajmuje powierzchnie jednej niedużej hali, to cała infrastruktura starego molocha nie jest już potrzebna

http://olx.pl/oferta/sprzedam-lokomotyw ... baPt1.html

Próbowałem zrobić zrzutę ze znajomymi żeby odkupić ciuchcię, ale ona niestety waży 37 ton
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Huherko pisze:Prefabetu, nie Prefabrykatu a dokładniej H+H bo Prefabet w Redzie już nie istnieje.
Kiedys na ten zakład mówiono "Klocfabryka" Gdzie pracujesz? W "Klocach". Było... Produkcja szła na dwie zmiany. Co jakiś czas słyszalny był głosny syk pary oraz charakterystyczny "zapaszek"
Z gazobetonu jest wybudowana chyba ponad połowa domów w Redzie i okolicach.

Po przeciwnej stonie Gniewowskiej były Zakłady Gumowe. Tez pracawały na dwie zmiany. z tego co pamietam, to robili tam m in. gumowe wycieraczki do butów i zestawy naprawcze do wulkanizacji detek.
I to był w zasadzie cały przemysł w Redzie.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Obok Klocfabryki istniał wspaniały Dom Kultury z kinem Zacisze ......... Dziś nie ma MDK i jak czytam ginie też Prefabet ....... (złota czcionka za Prefabrykat )
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Michał pisze:http://moja-reda.pl/aktualnosci/punkt-w ... icy-jarej/ bardzo trafiony pomysł!
Idealnie! Też kiedyś o tym myślałam, że to wymarzone miejsce na taki punkt. Oby się udało
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Wicek pisze:tylko, żeby dobrze to zrobili
A będzie Redzka Kamienna Góra

później postawimy wielki krzyż, a na koniec walniemy sobie kolejkę górską

żarcik, ale trzymam kciuki za realizację tego pomysłu
No właśnie, byle ten punkt widokowy nie skończył się na tym, co jest aktualnie czyli ... niczym. Musiałaby tam stanąć jakaś wieża, bo inaczej widok jest właściwie żaden, większość zasłonięta przez drzewa i zabudowania.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Damian pisze:Obok Klocfabryki istniał wspaniały Dom Kultury z kinem Zacisze ......... Dziś nie ma MDK i jak czytam ginie też Prefabet ....... (złota czcionka za Prefabrykat )
No, az taki wspaniały ten MDK nie był. To była konstrukcja drewniana. w końcu nastapiła śmierć techniczna. No, ale sala kinowo - widowiskowa była na ok 200 miejsc. Seanse filmowe odbywały sie 2 lub 3 razy w tygodniu. Odbywały sie tam równiez koncerty i tańce dla młodziezy. Była tam równiez kawiarnia (bezalkoholowa)
ODPOWIEDZ