Inwestycje w Redzie - dyskusja ogólna

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Marcin
Częsty Bywalec
491 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

5 dni temu

Wiecie, do dużej części mieszkańców Redy zapewne fakt najbardziej oszczędnego miasta w regionie to powód do dumy i stwierdzenia, że "słuszną linie ma nasza władza". Jakaś tam część społeczeństwa widzi w tym mankament, bo rzeczywiście sąsiednie miasta się zmieniają w niebo szybszym tempie niż Reda.
mieszkaniecReda
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 2 miesięcy temu

4 dni temu

Oszczedne?
Pytanie jak wykorzystuje srodki ktore posiada, jak wyglada pozyskiwanie srodkow z roznych programow UE, jaki jest dlug, ile pieniedzy z budzetu wykorzystano na inwestycje a ile na konsumpcje, co zmienilo sie na lepsze dla mieszkancow?
Znajac te dane i statystyki w porownaniu z poprzednimi latami, innymi miastami mozna wyciagnac jakies wnioski o oszczednosci. To ze wydano najmniej w przeliczeniu na mieszkanca o niczym nie swiadczy. Chyba ze znaczy tyle ze wydano najmniej na mieszkanca.
Moze faktycznie miasto jest oszczedne ale nie wynika to na pewno z tej statystyki.
basta
Znam to forum
108 postów
Znam to forum
Rejestracja: 7 lat temu

4 dni temu

Miasto mało wydaje per mieszkaniec, co oznacza że miasto nie inwestuje. Co niestety widać, niby coś tam się dzieje, ale czy nie stać nas na więcej?
szym911
Forumowicz
78 postów
Forumowicz
Rejestracja: 6 lat temu

4 dni temu

Miasto oszczędza jak może, ostatnio się okazało że projekt budżetu obywatelskiego pod nazwą strefa zieleni w okolicach ulicy Garncarskiej nie może zostać dokończony bo sie wyczerpały wszystkie środki na tą inwestycje...Altane postawili, stół do piłkarzyków stoi ale zieleni w projekcie strefa zieleni nie ma ani troche... zasianie troche trawy i zasadzenie jakiegoś drzewa aby ten projekt nabrał jakiej kolwiek estetyki widocznie nadto nadwyręża to budżet naszego jakże oszczędnego miasta...
ODPOWIEDZ