Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Inwestycje w Redzie - dyskusja ogólna

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

kula65 pisze:powstaje budynek wielorodzinny z parterem na lokale usługowe, pytałem pracownika
Tak myślałem, ciekawe kto jest inwestorem.
Raczej nie któryś z większych deweloperów działających w Redzie (Semeko, Orlex, Mat Bud).

Oby przynajmniej lokale usługowe były spoko
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

I Rossmann będzie
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Ten Roszman to coś pewnego?
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Inwestor raczej prywatny, firma która tu działa z Kościerzyny.... Oby nie budował tak długo jak Czesbud na przeciwko plastcomu, 3 lata i jeszcze końca nie widać....
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Kwazor
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

no to bajka
Szkoda, że nie ma wizualizacji tego budynku, ale zapowiada się fajnie... nareszcie Rosek + plac zabaw ogólnodostępny na wysokości 1 piętra (cokolwiek to znaczy ).
Rewelacja
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

no właśnie fajnie, że coś nowego powstaje w mieście do tego zamieni obskurne miejsce w ładną część miasta, jakby tego było mało wreszcie będzie u nas rossman
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Wczoraj tj. sobota przywieźli koparkę..... wszystko fajnie tylko dlaczego 23:15 była na zegarku, kiedy zajechał ciągnik siodłowy z naczepą i odpalała kopareczka aby z naczepy zjechać...nie chce marudzić bo to dopiero początek, otworzyliśmy z żoną okno i zaczęliśmy się śmiać. Tylko w Polsce takie cuda
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

kula65 pisze:Wczoraj tj. sobota przywieźli koparkę..... wszystko fajnie tylko dlaczego 23:15 była na zegarku, kiedy zajechał ciągnik siodłowy z naczepą i odpalała kopareczka aby z naczepy zjechać...nie chce marudzić bo to dopiero początek, otworzyliśmy z żoną okno i zaczęliśmy się śmiać. Tylko w Polsce takie cuda
Zakładasz, ze zrobili to celowo? Może jakaś awaria po drodze, może kierowca zachorował? Myślisz, że tylko w Polsce zdarzaja się takie "cuda" ? Eee, świat jest taki duży, byc może w innych krajach też hałasują po nocach

W ubiegłym roku byłem w Berlinie i tam widziałem o 2 w nocy kolumne 12 wielkich ciężarówek przewożących jakies konstrukcje. Poruszały sie bardzo wolno, hałasowały całkiem nieźle.
Robin
Częsty Bywalec
470 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Ale też w Polsce pełno narzekaczy Dobrze, mają zrobić, ale najlepiej żebym nie odczuł skutków. Niestety, jeśli ktoś kiedykolwiek coś budował wie, że to ciężki proces, który nie zawsze zadawala wszystkich. Wiąże się z uciążliwościami, ale kończy się w miarę szybko i trzeba tylko trochę wyrozumiałości dla ciężko pracujących ludzi.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Z tego co się orientuję, możliwość przewożenia ładunków wielkogabarytowych możliwa jest tylko w godzinach nocnych, ze względu na mniejszy ruch na drogach i szybsze przetransportowanie, to akurat nie jest jakieś widzimisię inwestora. I proponowałabym się uzbroić w cierpliwość mieszkańców sąsiadujących z budową, bo kiedyś też po sąsiedzku miałam dwie duże budowy i niestety na odgłosy z nich nikt nie miał wpływu, bo żaden inwestor nie ma obowiązku zakładania ekranów dźwiękochłonnych na czas jej trwania.
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Romek pisze:
Zakładasz, ze zrobili to celowo? Może jakaś awaria po drodze, może kierowca zachorował? Myślisz, że tylko w Polsce zdarzaja się takie "cuda" ? Eee, świat jest taki duży, byc może w innych krajach też hałasują po nocach.
Nie nie zakładam, że było to celowe, to była tylko chwila i jak napisałem, ŚMIALIŚMY SIĘ Z TEGO...
Podejrzewam, że nie tylko gabaryt i waga przesyłki ale także pogoda miały na to wpływ. Duże samochody mają zakaz (chyba) poruszania się w weekend w ciągu dnia przy wysokiej temp. Sytuację opisałem abyście byli na bieżąco
Robin pisze:Ale też w Polsce pełno narzekaczy Dobrze, mają zrobić, ale najlepiej żebym nie odczuł skutków...
Ja raczej jestem z tych zadowolonych, że zniknie mi z pod okna śmietnisko i toaleta dla podchmielonych, poza tym może nowy budynek przejmie trochę szumu ulicznego i mniej dojdzie do mnie, a budowę będę relacjonował Wam prawie on-line jak chcecie
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

pewnie że chcemy kula , będziesz naszym reporterem.
postaraj się dowiedzieć kiedy planują otwarcie, bo żona moja już się nie może doczekać.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

na stadionie między boiskiem trawiastym a piaszczystym powstaje prawdopodobnie kryta(mała) hala do gry w tenisa ziemnego
Redzianin od urodzenia
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

czyżby w końcu powstawała ta hala
zapowiadałem ją 21 stron temu w tym temacie

http://e-reda.pl/viewtopic.php?t=193&start=450
to był kwiecień 2012 - epoka przed Euro

ale ostatnio wysyp inwestycji:
Kosynierów - Obwodowa
Rossmann
Hala Tenisowa
Kamień węgielny pod Aquapark

Dla mnie wybory mogłyby być co roku
Żartowałem - nie łącze tych inwestycji z wyborami
ODPOWIEDZ