Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Inwestycje w Redzie - dyskusja ogólna

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Jak dla mnie to Spokojna na tym planie jest tam, gdzie zawsze była...
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

z ta osiedlowa i chicha to od zasze na planach sa jaja - wszytskie bloki maja adres spokojna, a wedlug planu powinny miec albo osiedlowa lub cicha- to samo na lakowej, nie wiem kto to madry to wymyslil
POZdr
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Najnowsza wersja WPI miasta Redy:
link
:)

Darus, dla długich linków polecam następujący sposób umieszczania ich na forum: [ url="http://adres..."]Dowolny tekst[ /url] - wprowadziłem dodatkowe odstępy, by tekst był widoczny. Dzięki użyciu formuły zawierającej url="adres strony" adres strony jest ukryty i nie rozbija układu strony.
Zigi.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

mogliby chociaz napisac, ze kwoty podane sa w tys.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

dla osób, które nie podrożują skm'ka. Obecnie trwa remont/renowacja czy tez kosmetyka (jaki bedzie efekt finalny, czas pokaże) czesci tunelu nalezacego do pkp oraz zadaszen czy tez wiat oslaniajacych wejscia do tunelu... od strony peronów i dworca
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ale jakoś wolno im to idzie. I prawie ich nie widać.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

to widocznie taka taktyka, roboty, które nie utrudniają życia pasażerom, robotników nie widać.... :)
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

A obiecanego przez radnego Byczkowskiego opisu/mapy zespołu boisk przy Cejnowy też nie widać. Ciekawe czy będzie w następnym biuletynie?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Gajos pisze:Koniec parkowania na placu. Wjazd od ulicy Osiedlowej zablokowany.

I mała ciekawostka
http://mapa.szukacz.pl/
Wejdźcie w rejon Gimnazjum nr 1. Mamy zmianę ulicy Spokojnej na Cichą
Nie wiem czy mogę pisać tu czy zakładać nowy wątek.. Jednak spróbuję tutaj.

Chciałam nawiązać do tego parkingu. Powiem szczerze, że nie wiem czy mieszkańcom tego osiedla ( mówie o tym "kwadracie" przy szkole) wyszło to na dobre czy na złe. Fakt plac szkolny jest teraz placem a nie parkingiem tak jak miał być. Ale jeśli chodzi o mnie to te samochody stojące na placu ani mnie ziębiły ani grzały. Wszystko mi było jedno zwłaszcza, że tam naprawde nie ma gdzie parkować.

Teraz mam wrażenie, że sytuacja się pogorszyła gdyż teraz wszystkie te samochody ktore parkowały na placu parkują na naszych trawnikach i zajmują miejsca pod innymi blokami. Szczególnie ten Pan który jeździ tym wielkim białym samochodem z napisem "pompy ciepła" ( chłopcy którzy tam mieszkają pewnie wiedzą o czym mówie), który firmowym samochodem zawsze parkował na placu, a teraz pcha się tym wielkim samochodem na trawnik i zasłania tym z parteru cały widok ( współczuję ). Wygląda na to, że 15 czy 17 nowych miejsc parkingowych nie załatwiło sprawy. Pod blokiem nadal odbywa się walka o miejsce zwłaszcza po 18.00 :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Problem pojawia się w całej Redzie, samochodów coraz więcej miejsc parkingowych tyle samo... widze co się dzieje pod moją klatką...;P w godzinach popołudniowych.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To prawda. Budowanie takich małych parkingów nie rozwiąże problemu nadmiernej ilości samochodów. Miastu potrzebne jest jakieś kompleksowe rozwiązanie.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

no niby Dorma ma rację, choc ja sie jednak cieszę, że nie smierdzace pudełka nie stoja na placu... gdzie jeszcze 2 lata temu dzieciaki mogly swobodnie biegac, jezdzic itd. a do niedawna nie dalo sie tam przejsc.... jak sobie ten pan zalatwil duza furę, to trzeba bedzie go na platny parking odeslac..uwazam, ze pod blokami nie powinno byc miejsc dla takich aut
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ryszard pisze:.... jak sobie ten pan zalatwil duza furę, to trzeba bedzie go na platny parking odeslac..uwazam, ze pod blokami nie powinno byc miejsc dla takich aut
Popieram.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja też. Tym bardziej że widzę ten samochód z okna.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Gajos pisze:Ja też. Tym bardziej że widzę ten samochód z okna.
A co ma powiedziec ten który mieszka na parterze?

Ten samochód a także kilka innych parkowali sobie zawsze na placu a teraz nie mają co zrobić to albo zajmują między innymi nam miejsce pod naszym blokiem ( albo dwa miejsca, bo to duzy samochód), albo wciska sie na trawnik i nie można nawet po chodniku przejść.
ODPOWIEDZ