Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Multidom prz ul.Spokojnej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Andew
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Witajcie

Mam pytanko, może ktoś się oriętuje, co to za dobudówka do bloku przy ul. Spokojnej zrobiona przez developera Multidom?
Blok stoi u zbiegu ulic Spokojnej i Mickiewicza, zaraz przy tych transformatorach.

Może ktoś tam w okolicy mieszka i się wypowie co i jak, czy te transformatory maja jakiś negatywny wpływ na zdrowie, czy hałasują czy przeszkadzają?
Planuję zakupić mieszkanie w tej "dobudówce" cena jest atrakcyjna jak na Trójmiasto.

Tu macie link do strony developera www.multidom.pl

Pozdraiwam.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Z tego co wiem, mieszkańcy bloku, do którego dobudował się Multidom, już wiele lat temu walczyli z transformatorem. Ale wszystkie badania wykazały, że pole elektromagnetyczne mieści się w normach.
Gdyby nie ten transformator, to okolica jest ładna.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
joanna
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

te trasnformatory jedynie szpetnie wygladaja...nie haslasuja, poprostu sa i tyle i nie da sie ich usunac
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

joanna pisze:te trasnformatory jedynie szpetnie wygladaja...
Chyba nie jest aż tak źle. Jak ktoś lubi krajobraz industrialny, to może się nawet podobać. Dzięki temu jest trochę przestrzeni, a nie, jak np. w Semeko wszystkie budynki stłoczone. Nie wiem co jest gorsze, widok transformatora, czy innego budynku, w którym można przez okna zaglądać do sąsiadów.
Awatar użytkownika
joanna
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

hmm to ja bym wolala miec rafinerie ta z pruszcza pod oknem....to jest krajobraz industrialny, ale fakt, ze lepiej tak niz miec blok zaraz za oknem i ogladac sasiada


transformatory sa szpetne..nie znam nikogo to by to uznal za cos (za przeproszeniem) 'ladnego'
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Hej Joanna,
Nie znasz żadnych elektryków ? Im się takie rzeczy podobają :D .
Awatar użytkownika
joanna
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

znam za to zlomiarzy ktorzy by to przygarneli, bo zaden elektryk tego nie chcial, chociaz moze Ty Glider masz lepsze znajomosci :wink:
Andew
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

OK, dzięki za wypowiedz.

Zigi: Usunąłem Twoje pytanie, gdyż powtórzyłeś je w innym wątku. Nie ma potrzeby pisania tego samego dwa razy.
ODPOWIEDZ