Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

bloki przy Kazimierskiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
bonia
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam serdecznie, mam pytanie do wszystkich użytkowników: czy ktoś coś wie o tych nowych blokach przy ul. Kazimierskiej na ciechocinie? Wiem jak wyglądają i ile kosztują, ale dlaczego tak wolno się sprzedają i czy ta firma Wasko jest w tej chwili wirygodna. Chciałabym tam kupić mieszkanie, ale wydaje się, że budowa stoi od kilku tygodni i nic się tam nie dzieje. Może ktoś coś słyszał?
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

budowa miała być skończona już ładnych parę miesięcy temu. Czemu mieszkania się nie sprzedają? Pierwszy powód to na pewno metraż-większość transakcji to mieszkania 55-60m2, a tutaj minimum to 70m2. Druga sprawa to przykre doświadczenia z tym deweloperem przy budowie poprzedniego osiedla-Bocianie gniazdo (czy jakoś tak) o którym był nawet temat na tym forum.
Kusinox
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Takze mialem bardzo niemile doswiadczenia z tym deweloperem, dlatego moge smialo potwierdzic wypowiedz przedmówcy.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Osobiście uważam, że wcisnięcie tych pięciu budynków w taką działkę jest delikatnie mówiąc niestosowne, tym bardziej w dzielnicę domków jednorodzinnych. Wygląda to paskudnie i będzie na pewno niezbyt wygodne w mieszkaniu dla przyszłych mieszkańców. Jak tam jest ciasno... Okna w okno, szczególnie dwa ostatnie budynki, w nich to chyba można sobie podać rękę przez okna :-) Co do kondyncji finansowych się nie wypowiadam, mam swoje zdanie odmienne od niektorych osób na tym forum związane tym develeporem i z budową hotelu przy Puckiej, Osiedle Bocianie Gdniazdo ostatecznie zostało ukończone ale pamiętam że było sporo kłopotów z tym osiedlem (była na pewno akcja z prądem...a bardziej z brakiem pradu). Dla mnie jedynym plusem tych bloków to jest lokalizacja. to dobre miejsce pod względem komunikacji, bliskości ważnych miejsc.
bonia
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dzięki za wskazówki. Znalazłam wątek o osiedlu Bocianie Gniazdo i trochę się wystraszyłam. Miejsce mi się podoba, bo blisko szkoła dla dzieci, niedaleko do parku i kościoła itp. Bloki niestety dość blisko siebie, ale nie można mieć wszystkiego. Mieszkania też mają dosyć fajny rozkład no i dla każdego mieszkania jest garaż i duża piwnica czego niestety nie ma w Semeko. Może jednak jeszcze poczekam, bo jak oddanie będzie się tak przeciągać jak w bokach przy ul. Długiej to zostanę bez dachu nad głową. A może znajdzie się ktoś na forum kto też się przymierza do tych mieszkań?
lenam
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

mogę dużo powiedzieć o tej inwestycji:)) kupiłam tam mieszkanie i sobie czekam...odbiór był planowany na czerwiec br, ale już nam powiedzieli, że najwczesniej nastąpi w sierpniu:( myslę, że to cud! jesli tak sie stanie..firma ogólnie strasznie nieuczciwa, kłamią na każdym kroku, nam obiecywali oddanie mieszkań na grudzień 2010 (w umowie co prawda był czerwiec, ale miał to być tylko taki bezpieczny termin, gdyby coś nie poszło), pracownicy biura mili i przyjemni tylko do póki nie wpłacisz kasy, potem mają cię gdzieś i są parszywie bezczelni!!! Mieszkania są za to świetne i to nie prawda, że jest mała odległość między blokami, tak wygląda z ulicy, ale z perspektywy osiedla jest inaczej. Jesli jest na forum ktoś kto również kupił tam mieszkanie niech pisze, moze wspólnie uda się jakoś ich pogonić, bo jak na razie to robią tylko hotel
lena
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Dopóki hotel nie będzie oddany to będą problemy.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Widac ze z firmą Wasko dzieje się coś niedobrego. Mają ze wszystkim straszne opóźnienia, nie dotrzymują słowa
DORCIA
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja też kupiłam tam mieszkanie i sprawa wygląda tak jak przedstawia to LENAM , usłyszałam dokładnie to samo z tym, że termin ma być przesunięty na wrzesień. Nie wiem jak podejść do tematu ręce opadają usprawiedliwienie maja takie że nie mają projektu gazu, ale to nie tłumaczy faktu nie robienia nic na budowie. Wszystko stoi. Może wspólnymi siłami cos osiągniemy.
lenam
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

nareszcie jakiś sąsiad:)) prawdę mówiąc naszą sprawą już zajmuje się adwokat, nie można tak dać robić z siebie wariata, nie chcemy rezygnować z mieszkania, bo nam się podoba, ale wiecznie wydłużąjacy sie termin odbioru jest nie do zaakceptowania..może jak zapłacą odszodowania to się czegoś nauczą ! jeśli chodzi o gaz to kolejna ściema!!, pani dyrektor B. twierdziła, że odbór gazu maił być juz w listopadzie, potem na 100% w marcu a pod koniec maja się obudziła, ze nie zrobili im projektu. Nie wiem, może firma wasko jest tak zadłużona, że brak im kasy na telefony w firmie lub na benzynę do aut służbowych, skoro przez 8 miesięcy nie potrafili pogonić pani krysi z gazowni aby zrobiła im projekt przyłączy...kolejne kłamstwo!!! mogę jeszcze dodać,że pracownicy wasko, twierdzą, ze są posyłani na naszą budowę tylko aby było wrażenie,że coś sie tam dzieje, bo ogólnie cała kasa i siły idą w hotel a oni na budowie się nudzą, bo niem mają nawet materiałów aby coś robić:( ja wybieram się na budowę jutro o 12 w południe (jestem umówiona), zapraszam sąsiadów, można sie spotkać i pogadać:))
lena
DORCIA
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jakoś wiecej nie ma sąsiadów czy nikt sie nie interesuje. Wczora przejeżdzałam koło budowy i w końcu brama była otwarta i ktoś się tam kręci może robią albo udają. Mam nadziej, że to pierwsze.
Awatar użytkownika
Lena-j
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

My tez mamy mieszkanie przy ul. Kazimierskiej - niestety takie same mamy kłopoty jak i wy. "lenam" co do odszkodowań to raczej szanse mamy nikłe bo umowy są tak sporzadzone, że Wasko praktycznie za nic nie odpowiada. My usłyszelismy kolejna wersje, ze mieszkania będą do odbioru w listopadzie....
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

WASKO chyba w ogóle wstrzymało wszystkie swoje budowy... bo blok w Rumi przy Kosynierów też od roku w sumie stoi nie ruszony... a zakończony miałbyć chyba jeszcze w 2010 :(

Mam nadzieje, że po otwarciu hotelu (o ile to kiedyś nastąpi) ruszą z budowami...

może warto zgłosić to do TVN UWAGA
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

działajcie kochanie zebyscie nie zostali oszukani jak ci co kupili mieszkanka w Lamexie
lenam
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

"lena-i" na odszokodowania szansa bardzo duża, wręcz są pewne, wystrczy dobry prawnik, bo sami rzeczywiście nie mamy z nimi szans; ich argumenty są strasznie słabe i wręcz niedorzeczne; nasz adwokat już działa
ODPOWIEDZ