Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

bloki przy Kazimierskiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
DORCIA
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Właśnie o tym mówię teraz nikt nie kupi mieszkania, ale jak już skończą to reszta zejdzie jak świeże bułeczki. Bo zdecydowanie wolałabym mieszkać w tym miejscu niż na Semeko a szczególnie w tym molochu.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

DORCIA pisze:... Bo zdecydowanie wolałabym mieszkać w tym miejscu niż na Semeko a szczególnie w tym molochu...
kwestia gustu... a "moloch" to który to budynek?
DORCIA
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Auqa sfera naturalnie.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

rozumiem, że w "molochu" Sea Towers też byś nie chciała mieszkać :)

Ciekawe jednak dlaczego mieszkania w tych "molochach" mimo tego, że są droższe niż konkurencji schodza najszybciej...
Wybrałaś bloki nie "molochy" na Kazimierskiej, fajna sprawa... ale być może ktoś inny woli "molocha" Aquasfery... to kwestia gustu... mam nadzieje, ze jednym i drugim w Redzie będzie mieszkało się fajnie
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Mieszkanie w "molochu", bloku, małym bloku czy w domku ma wspólny mianownik...mieszka się. potem nastepują detale...wygoda, cena, mozliwość rekreacji i uprawiania ogródka itp.

Trudno raczej o mieszkanie, które spełniałoby wszystkie kryteria....zeby było w centrum, a jednoczesnie aby nie było hałasu, żeby było miejsce na grilla, a jednoczesnie zeby nie trzeba było wyrywać tych cholernych chwastów itd... :)

Gdy sie nie ma co sie lubi, to sie lubi....co sie nie lubi :lol:
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:rozumiem, że w "molochu" Sea Towers też byś nie chciała mieszkać :)

Ciekawe jednak dlaczego mieszkania w tych "molochach" mimo tego, że są droższe niż konkurencji schodza najszybciej...
Wybrałaś bloki nie "molochy" na Kazimierskiej, fajna sprawa... ale być może ktoś inny woli "molocha" Aquasfery... to kwestia gustu... mam nadzieje, ze jednym i drugim w Redzie będzie mieszkało się fajnie
z tą różnicą, że te wiecznie powstające budynki przy Kazimierskiej stoją tak blisko siebie, że sąsiedzi będą mogli sobie cukier pożyczać, nie wychodząc z budynku 8-)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

31 sierpnia miały byc oddane pierwsze mieszkania a tam cisza.Jak się tam patrzy to widac że daleko do końca inwestycji.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

z materiału w TTMce wynika, że jest gorzej... bo WASKO grozi, że jak ludzie nie odbiorą "nie gotowych" mieszkań i sami ich nie wykończą (np. balustrady balkonowe) to WASKO ogłosi upadłość

http://telewizjattm.pl/serwis-informacy ... ml?play=on
Klementyna Cudna

10 lat temu

Witam, Czy jest ktoś na forum kto mieszka w blokach Wasko na ul. Kazimierskiej ????Szukam duzego mieszkania w Redzie, chciałabym poznać opinie mieszkańcow jak jak tam się mieszka, jakie są opłaty, itp.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Naprawdę chcesz kupić tam mieszkanie?
Klementyna Cudna

10 lat temu

Zastanawiam się ... chciałabym poznać opinie kogoś kto tam mieszka, oferta wydaje się być fajna, mieszkanie z garażem i piwnicą, 4 pokoje... może jakiś mieszkaniec się wypowie tutaj .
DORCIA
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jestem Ciekawa czy już zakupiłaś mieszkanie. Daj znać
Klementyna Cudna

10 lat temu

witam, nie kupiłam tam mieszkania, byłam i obejrzałam, ale nagle pojawił sie sąsiad który dość "nie elegancko" mnie zniechęcił... za dużo problemów z tymi mieszkaniami!!! Kupiłam co innego.
Euzebi
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Witam ! Jakiego typu problemy z mieszkaniami występują ? Mógłby ktoś podać jakieś konkrety ? Pozdrawiam
szarunia

10 lat temu

może zainteresujesz się pięknymi mieszkaniami na osiedlu Pod Lipami
ODPOWIEDZ