Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Burger King w Redzie - budowa

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

w Galerii Rumia? średnio mi się to widzi, to będzie taki BK jak w Słupsku mało rentowny moim zdaniem, ale AmRest już mnie niczym nie zadziwi;))
SuperDidii
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Hej wiem, że będzie w Redzie Burger:)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1983 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

SuperDidii pisze:Hej wiem, że będzie w Redzie Burger:)
Podziel się więc informacją, w którym to będzie miejscu :)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

dokładnie pisz wszystko co wiesz :D
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Narazie robia KFC w Porcie Rumia
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja tam specjalnie nie ekscytuje się otwarciem jakiegokolwiek miejsca z fastfoodami.Jest to wyjątkowo niezdrowe jedzenie i jak tak dalej Polacy będą pożerać te cuda to zaczną przypominać społeczeństwo amerykańskie 70% otyłych.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

bomba pisze:Ja tam specjalnie nie ekscytuje się otwarciem jakiegokolwiek miejsca z fastfoodami.Jest to wyjątkowo niezdrowe jedzenie i jak tak dalej Polacy będą pożerać te cuda to zaczną przypominać społeczeństwo amerykańskie 70% otyłych.
"ciemny naród to kupi" cytując klasyka 8-) No i kupuje i spożywa, pod mc donaldem stoją przed otwarciem i czekają, aż machina ruszy.

Jest też inny fakt, że jedzenie to jest wygodne, szybko podane, ale już niekoniecznie tanie, jeśli chcemy się najeść. No i wielu idzie tropem wygody...
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Oczywiście, że tak - jadąc z dwójką dzieciaków 476 km, dotychczas nie miałem wyboru - tylko 7-ka i Ostróda po drodze. Teraz przypadkiem wypatrzyłem MCD w Brodnicy i jeżdżę tamtędy - podjezdżamy, kupujemy, jemy (my, dzieciaki mają swoje jedzenie) i jedziemy - odbębniając 20-25 minutową przerwę na posiłek i wypoczynek prawie w połowie trasy... Restauracja - ok, ale trochę drożej, dłużej itd.

No może i jestem "ciemny naród", moja sprawa i moje doświadczenia.
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jadąc ,w trasie jest mnóstwo przydrożnych barów i restauracyjek,gdzie można zjeść fajne tradycyjne jedzenie ,nie narażając wątroby.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

ja też raczyłem wpaść do Mc'a wracając z uczelni, co nie zmienia faktu, że robi się z naszych mózgów wodę, a z żołądków sitka:D
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Kiedyś oglądałam taki program:Facet przez 3 m-ce jadł żarcie z McD i pokazano skutki-zrypana wątroba,trzóstka,żołądek,zamulone jelita i cała litania przypadłości,których nabył w czasie stołowania się w tym przybytku.Przerażające!
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Zuza pisze:Kiedyś oglądałam taki program:Facet przez 3 m-ce jadł żarcie z McD i pokazano skutki-zrypana wątroba,trzóstka,żołądek,zamulone jelita i cała litania przypadłości,których nabył w czasie stołowania się w tym przybytku.Przerażające!
Jeżeli ktoś opiera swoją dietę tylko i wyłącznie na fastfoodach to się nie dziwie, że tak jest, w ten sposób możemy tak samo mówić o innych rzeczach, ot chociażby o wegetarianizmie.

Ja będąc w pracy lubiłem jeździć do McDriva z takiego oto powodu, że będąc w pracy, często w odzieży roboczej no nijak bym pasował do pójścia do restauracji czy do baru, poza tym chodziło też o czas i wygodę. Wjeżdżaliśmy, kupowaliśmy po burgerze, zjadaliśmy nie wychodząc z samochodu i w ten sposób postój na przekąskę trwał nie dłużej niż 10 minut, ale nie była to nasza podstawowa dieta, tylko jak napisałem, przekąska raz na jakiś czas.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1983 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Eryk pisze:Jadąc ,w trasie jest mnóstwo przydrożnych barów i restauracyjek,gdzie można zjeść fajne tradycyjne jedzenie ,nie narażając wątroby.
Zależy na jakiej trasie.
A szczerze mówiąc w podróży wolę niezdrowego, ale standaryzowanego MCD, który raczej nie zaskoczy nieświeżym mięsem czy piętnaście razy odgrzewanym kotletem niż przydrożne szaszłykarnie i inne "chłopskie jadła", często podejrzanego autoramentu i też niekoniecznie serwujące zdrowe posiłki. Natomiast porządne restauracje nie zawsze są tuż przy drodze i często zniechęcają wysokimi cenami. Liczy się też czas przygotowania posiłków.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1983 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Zuza pisze:Kiedyś oglądałam taki program:Facet przez 3 m-ce jadł żarcie z McD i pokazano skutki-zrypana wątroba,trzóstka,żołądek,zamulone jelita i cała litania przypadłości,których nabył w czasie stołowania się w tym przybytku.Przerażające!
Cokolwiek będziesz jadła przez trzy miesiące bez zmiany diety, to skutki będą identyczne.
Wszystko jest niezdrowe spożywane czy używane bez umiaru.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:Cokolwiek będziesz jadła przez trzy miesiące bez zmiany diety, to skutki będą identyczne.
Wszystko jest niezdrowe spożywane czy używane bez umiaru.
Zgadzam się. Wpadam od czasu do czasu do fastfoodów, ale wszystko w rozsądnych ilościach. Osobiście, jak szukam czegoś na mieście lub na trasie i mam do wyboru wątpliwą knajpę z "domowym żarciem", gdzie zupa jest z proszku, a kotlet odgrzewany trzy razy, to wolę markowy fastfood, gdzie jedzenie jest przetestowane i przeważnie świeżo przygotowane.
ODPOWIEDZ