Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Burger King w Redzie - budowa

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:
Wicek pisze:przy skrzyżowaniu Aleja Zwycięstwa / ulica Spółdzielcza (po drodze jak się jedzie do Golf Park Gdynia)... spokojnie możesz z SKMki zauważyć (jeśli korzystasz)
Sorki, że jeszcze trochę Cię przycisnę, ale w którym dokładnie miejscu, bo widząc w wyobraźni to skrzyżowanie widzę jedynie stację Shell przy Klifie, potem jest krótki odcinek drogi do pola golfowego, most z torami i potem to już nie wiem, bo dawno nie byłam. Czy to gdzieś obok tej restauracji "golfowej" czy zupełnie w innym miejscu?
hehe spoko :)
pomiędzy aleją zwycięstwa a tym moskiem :)
Po drugiej stronie ulicy patrząc od strony Shell
Jak wjeżdzasz w ulice Spółdzielczą z aleji Zwycięstwa to po prawej masz Shell i wjazd do Klifu, a po lewej powstaje coś co ponoć ma być Burger Kingiem :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Aaa, w tym miejscu. To naprawdę bardzo dawno tam nie byłam :) Dzięki za info.
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Chyba coś się ruszyło, dzisiaj widziałam jak rozbierali słup z billboardem znajdujący się na tym terenie gdzie ma stanąć Burger King.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

mira_belle_ pisze:Chyba coś się ruszyło, dzisiaj widziałam jak rozbierali słup z billboardem znajdujący się na tym terenie gdzie ma stanąć Burger King.
nareszcie, jeden billboard w mieście mniej, na rzecz inwestycji, która chociaż zapewni parę miejsc pracy, lepszych czy gorszych, ale jednak. No i podatki do miasta, też ważna sprawa :D
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

plusów jest znacznie więcej :)
Zawsze to miejsce, gdzie można pójść na lody :D Poza tym fajna, darmowa reklama dla miasta, jak ktoś na stronie Burger Kinga będzie szukał restauracji w swoim mieście to zobaczy nazwę REDA, fajne jest też to, że to pierwsza sieciówka w Redzie :) No i zawsze dodatkowe pieniążki zostaną w Redzie od turystów wracajacych z Helu, czy Szczecina
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ryszard pisze:
mira_belle_ pisze:Chyba coś się ruszyło, dzisiaj widziałam jak rozbierali słup z billboardem znajdujący się na tym terenie gdzie ma stanąć Burger King.
nareszcie, jeden billboard w mieście mniej, na rzecz inwestycji, która chociaż zapewni parę miejsc pracy, lepszych czy gorszych, ale jednak. No i podatki do miasta, też ważna sprawa :D
Zgadzam sie i tez się cieszę :)
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze: fajne jest też to, że to pierwsza sieciówka w Redzie :) No i zawsze dodatkowe pieniążki zostaną w Redzie od turystów wracajacych z Helu, czy Szczecina
Pieniązki chyba nie zostana w Redzie...pan Burger je sobie zabierze. To raczej mieszkańcy Redy tam zaniosą swoje pieniadze.

Nie znam sie na podatkach, ale pewnie coś od BK wpłynie do kasy miasta. Ile? nie wiem. no, ale niech budują, niech otwierają, niech interes sie kreci
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Mi chodziło o zapewnienie paru miejsc pracy raczej..
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

eetam,to też nie jest powiedziane,że będą zatrudnione osoby z Redy ;)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Do miasta na pewno wpłyną pieniądze z podatków - zarówno z podatku dochodowego Burgera jak i dochodowego pracowników, o ile będą się rozliczać w US Wejherowo.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

oo to ,to ja rozumiem :)to już jakaś korzyść.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:Do miasta na pewno wpłyną pieniądze z podatków - zarówno z podatku dochodowego Burgera jak i dochodowego pracowników, o ile będą się rozliczać w US Wejherowo.
Jak juz napisałem nie znam sie a podatkach, ale czy BK nie rozlicza sie w miejscu swojej głównej siedziby?
Ponadto, chyba tylko część podatku dochodowego wpływa do kasy miasta. Jaka część? Nie wiem.
Do kasy miasta chyba w całości będzie wpływał podatek od nieruchomości....no to moze być parę, no może parenaście tysiączków. Cóż lepsze to niz nic.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Nie rozlicza się w siedzibie głównej; rozlicza się lokalnie, proporcjonalnie do ilości zatrudnionych w danym miejscu pracowników. To tak w dużym skrócie oczywiście.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ten obiekt; który powstaje w Gdyni obok Klifu to niestety nie będzie Burger King :( Okazuje się, że to była tylko plotka, a lokalizacja Gdyńskiego Burgera dalej pozostaje tajemnicą... Obok Klifu powstaje Restauracja Mariaszek
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

trudno, a co z naszym BK ?:P
Redzianin od urodzenia
ODPOWIEDZ