Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Burger King w Redzie - budowa

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

No to się przejdę z ciekawości zaraz w sumie (no dobra, liczę na darmową kolację ;P)

EDIT:
No i byłem - z daleka już było widać że funkcjonuje normalnie, w sensie pełno spożywającego ludu w środku, niemniej na wejściu zostałem zatrzymany z informacją że wejście tylko 'z zaproszeniem', które gdzieś tam rozrzucali w okolicy i się skończyły. No cóż, poczułem się strasznie malutki w momencie kiedy mnie nie wpuścili do fast-fooda :D
Niemniej 'bramkarz' rozdaje kupony na zestaw 50%, także jeśli ktoś planuje się tam stołować, to warto się dziś przejść (na drzwiach info że do 23.oo mają czynne, ale kto ich tam wie).
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

ja również byłem tyle, że dzisiaj ogólne wrażenia ? bardzo fajnie, przyjemnie nie za ciasno, panie na kasach trochę jeszcze nie ogarniają ale z czasem już będzie lepiej, jedzenie bardzo dobre duży wybór ceny np. za hamburgera czy cheeseburgera 3.50 to nie dużo jak w mc-u juz po 4 zł :D są zestawy, sałatki, lody i wiele innych do fast foodów podobnych :) także polecam wszystkim
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

A jak tam jest z parkingiem?
Z daleka wygląda tak, jakby było miejsce tylko dla 3 samochodów ;-)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Fajnie, że ten Burger powstał… fajnie tym bardziej, ze nie ma takiego Burgera nawet w Gdyni. Wiadomo, ze jedni uważają tego typu jedzenia za śmieciowe, inni je uwielbiają, a jeszcze inni jedzą raz na jakiś czas… gusta są różne, ale pomijając kwestie smakowe, to z pewnością taka knajpka podnosi prestiż takiego miasteczka jak Reda i ściągnie do Redy ludzi z Wejherowa czy Gdyni… zresztą już teraz w skrzynkach pocztowych na Cisowej i w Chyloni pojawiły się ulotki na podstawie których można zjeść w Kingu ze zniżką. Taki lokal to też darmowa reklama dla Redy, no i czy ktoś lubi, czy nie dobrze, ze w mieście jest pierwszy sieciowy Fast food.
Ja tam z pewnością regularnie zaglądać nie będę, ale na pewno raz na jakiś czas jakaś kanapkę sobie zjem :)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

no na parkingu tak myśle, że z 5-10 samochodów może więcej się zmieści ;) ale to nie problem zaparkować troszke dalej i podejść tam ;) ja dostałem za to że bylem pośród pierwszych 100 osób darmowego Whoppera :D
Redzianin od urodzenia
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

to o której tam trzeba było być żeby być w pierwszej 100?
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Pytanie tylko gdzie tam można zaparkować "troszkę dalej" :)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

na Cechowej chcoiazby, trudno bylo sie domyslic co ;);)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

na ulicach przyległych do BK no np Cechowa , Ogrodowa :) no myśle że jakbyś był koło 9.30 to byś spokojnie jeszcze znalazł się w 100 :D ja byłem od 9 tłumów nie było ale to nawet lepiej
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

julik pisze:to o której tam trzeba było być żeby być w pierwszej 100?
Akurat miałem po drodze do pracy, więc zajrzałem o 9:50 i dostałem po zakupie kuponik na darmowego ichniego burgera i drugi na drugi zestaw gratis - było prawie pusto.
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Maximreality pisze:na Cechowej chcoiazby, trudno bylo sie domyslic co ;);)
I tam faktycznie jest miejsce na tyle samochodów? Bo z tego, co kojarzę, to dość wąska uliczka.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

konno - obsługują :-)
Sam widziałem.
Drive to drive!
...w weekend podjadę rowerem :-)
good by my love, good bye...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

zdjęcia z otwarcia są na facebook-u, może siebie znajdziecie :) http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 014&type=1
ODPOWIEDZ