Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Burger King w Redzie - budowa

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Lagerfeld pisze:regionalny kierownik poza tym co to Was obchodzi kim on jest ??
Obchodzi o tyle, że jeśli są to niesprawdzone informacje, to jaki jest sens ich zamieszczania?
Stąd moje pytanie - czy ów znajomy jest pracownikiem działu BK odpowiedzialnego za inwestycje i faktycznie wie, co mówi, czy była to wiadomość na zasadzie "szwagier koleżanki żony kumpla, który smaży burgery w Słupsku powiedział".
Nie wkurzaj się, bo nie ma powodu :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

http://nadmorski24.pl/wiadomosci-5772/w ... -king.html

moim zdaniem skrzyżowanie Cechowa - Wejherowska to świetna lokalizacja:) nie zakłóci spokoju mieszkańcom miasta... no i jedna zaniedbana parcela w centrum mniej.

Zobaczymy (bo nie mam zielonego pojęcia) jak te fast foody wyglądają z zewnątrz obecne, czy może zmienili "imidż" tak jak Mc Donald's na nieco bardziej restauracyjny wygląd i mało kłótliwe kolory:)
Awatar użytkownika
FromNes
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

I ja również myślę że to dobra lokalizacja.Teraz tylko czekać :)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

oooo fajnie moja babcia tam mieszka niedaleko :DD
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ryszard pisze:http://nadmorski24.pl/wiadomosci-5772/w ... -king.html

moim zdaniem skrzyżowanie Cechowa - Wejherowska to świetna lokalizacja:) nie zakłóci spokoju mieszkańcom miasta... no i jedna zaniedbana parcela w centrum mniej.
Ech, a już miałam nadzieję, że to może w tym miejscu, gdzie są te "przeurocze" szklarnie, a to po drugiej stronie.
Ostatnio zmieniony |12 Lis 2011|, o 00:13 przez Salamandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Myślałam tak jak Salamandra, że to może tam będzie ta lokalizacja. Przynajmniej te szklarnie przestałyby straszyć, ale na przeciwko tez nie jest źle
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Fajnie.
Dzisiaj nieliczni skręcają w Cechową a i tak potrafią zablokować lewy pas w stronę Wejherowa. Latem turyści skręcający na Puck, pomimo dodatkowego, zablokują prawy pas. Będziemy stać.
Mam nadzieję, że skrzyżowanie zostanie dostosowane do nowego obiektu.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ja również mam nadzieję, że AmRest przebuduje skrzyżowanie i wykona lewoskręt oraz odpowiednią sygnalizację świetlną.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

pytanko mam.
Czy coś się dzieje na terenie na którym ma powstać Burger?
W Gdyni też ma powstać Burger King (obok Klifu) i chyba gdzieś, kiedyś :) czytałem, że oba miałybyć przed sezonem, a w Gdyni budują już drugi poziom.
slawek0407
Znam to forum
122 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A w Redzie jeszcze nic nie robią. Może to przez to że śnieg leży:) i mróz ::)
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Coś mi świta, że ten w Gdyni ma większy priorytet, bo chcą zdążyć na Euro. Nasz ma być później.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:pytanko mam.
Czy coś się dzieje na terenie na którym ma powstać Burger?
W Gdyni też ma powstać Burger King (obok Klifu) i chyba gdzieś, kiedyś :) czytałem, że oba miałybyć przed sezonem, a w Gdyni budują już drugi poziom.
Obok Klifu w którym miejscu?:>
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

przy skrzyżowaniu Aleja Zwycięstwa / ulica Spółdzielcza (po drodze jak się jedzie do Golf Park Gdynia)... spokojnie możesz z SKMki zauważyć (jeśli korzystasz)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

A to już wiem w którym miejscu, z skm korzystam właśnie do Orłowa.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:przy skrzyżowaniu Aleja Zwycięstwa / ulica Spółdzielcza (po drodze jak się jedzie do Golf Park Gdynia)... spokojnie możesz z SKMki zauważyć (jeśli korzystasz)
Sorki, że jeszcze trochę Cię przycisnę, ale w którym dokładnie miejscu, bo widząc w wyobraźni to skrzyżowanie widzę jedynie stację Shell przy Klifie, potem jest krótki odcinek drogi do pola golfowego, most z torami i potem to już nie wiem, bo dawno nie byłam. Czy to gdzieś obok tej restauracji "golfowej" czy zupełnie w innym miejscu?
ODPOWIEDZ