Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Burger King w Redzie - budowa

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Huherko pisze:Dorma, nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz ...
Być może się mylę ( tylko nie wiem w czym aż tak bardzo). Nie jestem nieomylna. Pisałam tylko z własnych doświadczeń i obserwacji.
Ayushi
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

z tego co wyczytałam na stronie Bk i innych portalach(nie pamiętam linków) to bK w redzie jest zawieszony,bo mają jakieś problemy z działka i papierami,i ma powstać dopiero za kilka lat(max 4) a w Gdyni Orłowie niedaleko Klifu ma się budować Bk,bo AmRest ma już tam od dłuższego czasu wykupiony plac.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

no to lipa w sumie jak za 4 lata to dopiero będzie...
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ayushi pisze:z tego co wyczytałam na stronie Bk
A możesz podać w którym konkretnie miejscu, bo zajrzałam na ich stronę i nie znalazłam żadnej informacji na ten temat.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

mika pisze:uszy do góry, oferta jest RÓWNIEŻ skierowana, a nie wyłacznie kierowana do w/w grupy :)
Mam w rodzinie osobę niepełosprawną, która sie ucieszyła na te infprmację.Już nawet złozyła podanie....ups, teraz to sie nazywa aplikacja.

Popatrzcie jak to dziwnie bywa. Jedni z tej samej informacji sie cieszą, a inni martwią :)
surykatka
Forumowicz
66 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Rzeczywiście na Trójmiasto.pl pojawiło się ŚWIEŻE ogłoszenie o naborze- data z przed kilku dni, tak więc może się jednak zdecydowali na Redę?
Mam pytanko czy lokalizacja przy kościele jest już pewna?
Ayushi
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:
Ayushi pisze:z tego co wyczytałam na stronie Bk
A możesz podać w którym konkretnie miejscu, bo zajrzałam na ich stronę i nie znalazłam żadnej informacji na ten temat.
to było na tronie BK na facebooku ,toczyła się rozmowa "klienta" z bk pod jakimś wpisem,ale pod jakim nie pamiętam.Jedno jest pewne w I kwartale 2012 r. na pewno go nie będzie.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ayushi pisze:z tego co wyczytałam na stronie Bk i innych portalach(nie pamiętam linków) to bK w redzie jest zawieszony,bo mają jakieś problemy z działka i papierami,i ma powstać dopiero za kilka lat(max 4) a w Gdyni Orłowie niedaleko Klifu ma się budować Bk,bo AmRest ma już tam od dłuższego czasu wykupiony plac.
2 strony temu ktos zaprzeczył, że tam ma być BK:
Wicek pisze:ten obiekt; który powstaje w Gdyni obok Klifu to niestety nie będzie Burger King :( Okazuje się, że to była tylko plotka, a lokalizacja Gdyńskiego Burgera dalej pozostaje tajemnicą... Obok Klifu powstaje Restauracja Mariaszek
Więc kto ma rację?

Może więc te informacje wyczytane na fb o redzkim BK to tez plotki? Sugerujesz, że to wyczytałaś z jakichś komentarzy. A jaka masz pewność, że one sa wiarygodne?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ayushi pisze:Jedno jest pewne w I kwartale 2012 r. na pewno go nie będzie.
No raczej, bo I kwartał właśnie minął, jakieś 10 dni temu ;-)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:Może więc te informacje wyczytane na fb o redzkim BK to tez plotki? Sugerujesz, że to wyczytałaś z jakichś komentarzy. A jaka masz pewność, że one sa wiarygodne?
Będzie tak, jak z plotkami z Aquasferą.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze: Więc kto ma rację?
skoro wywołano mnie do tablicy to się wytłumacze :)
Na ogrodzeniu tego obiektu co powstaje w Orłowie jest reklama Restauracji Mariaszek, dlatego tak napisałem :)
Również na stronie projektanta, jest budynek, który łudząco przypomina ten co stawiają w Orłowie (bardzo charakterystyczny)

http://www.apaja.pl/?page_id=512

Co oczywiście nie zmienia faktu, że może 'Burger mieć gdzieś w Orłowie wykupioną ziemie :D
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:pojawiła się oferta pracy w Redzkim Burger Kingu, więc może i ruszy budowa :) http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-z ... 83154.html

Ja jeszcze coś apropos ogłoszenia.
To tyle już mówiliśmy o nie odpowiadaniu na ogłoszenia gdzie nie ma firmowego maila ( zdjęcie czy firmową ikonke to sobie w sumie każdy może wstawić). a tu proszę, kolejny przykład gdzie każą wysyłać cv na maila z gmail. Czyżby BK nie miał firmowego maila? Fakt. Jak się wejdzie na stronę nie sposób znaleźć nigdzie firmowego maila. Ale nie znalazłam też póki co ogłoszenia z Redy
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A tak.. jest.. Teraz znalazłam. Dzięki. Wcześniej spojrzałam tylko na formularz.
No.. ale nie jest to mail z ogłoszenia
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

chyba coś im słabo rekrutacja idzie, bo dziś znowu pojawiło się ich ogłoszenie
ODPOWIEDZ