Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Burger King w Redzie - budowa

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Znalazłam dziś takie ogłoszenie:

http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zm ... ta,2057675


Ma byc Burger King w Redzie? Pamiętam, że ktoś wspominał, że ma by MC Donalds. A może to jednak będzie Burger King i ciekawe gdzie?
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Fajnie by bylo gdyby powstał na przykład w miejscu rozsypujących się szklarni na skrzyżowaniu krajowej "6" z drogą na puck. Słyszałem ostatnio plotkę, że mają wybudować Mc Donalda w Wejherowie.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

ŚWIETNIE! Niech robią. Tylko ciekawe czemu poszukują tylko kierownika zmiany, a szeregowych już nie. Bo zatrudniłbym się.

No, ale musiałyby już jakieś fundamenty stać, żeby zdążyli na sezon :(
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Super ale mogli by bliżej otworzyć np. green way;-)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Aga85 lepszy BioWay tańszy i bardziej świeże, jedzenie. Mnie tylko mocno zastanawia lokalizacja? Pierwszy BK w Trójmieście w Redzie;) Fajnie;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

o tyle fajnie, że takie miejsca są sposobem na pracę, także dla ludzi młodych, przez mc donald w rumi przewija się w ciągu sezonu ponad 100 osób (jednocześnie przy kasach potrafi pracować 8ka x 2 zmiany = 16).

Od fajnie, że będą miejsca pracy i wpływy z podatków. Nigdy z tej sieci nie korzystałem, choć znam ich tylko zza granicy, no, ale zdrowo pewnie nie jest więc i lepiej, że mnie tam nie było
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Poczekał bym z hura optymizmem :) Nie zdziwiłbym się jakby ten Burger King miał powstać w Porcie Handlowym Rumia, a jako lokalizacja podali Reda... bo PH Rumia to w zasadzie granica...

ale z chęcią poczekam na szczegóły :)
Czy to w Redzie, czy w PH Rumia dobrze, że powstaje...
1) miejsca pracy
2) taki sieciowy fast food fajna sprawa, szczególnie jak ktoś chce coś małego przekąsić
3) fajna sprawa, że pierwszy Burger King od Pruszcza po Wejherowo powstanie w "Małym Trójmieście Kaszubskim"... a nie w Gdańsku,Sopocie czy Gdyni
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Na oficjalnej stronie BK też podaje, że szuka w Redzie Kierownika Zmiany. Pienio nic straconego, w tej firmie zawsze najpierw szukają kadry kierowniczej, potem dopiero zwykłych pracowników.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

No tak, ale do IV kwartału to się wyprowadzam niestety, jak dobrze pójdzie.

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Burger Kingiem w Polsce zajmuje się AmRest. AmRest zajmuje się również KFC. Ostatnio ktoś pisał na forum, że AmRest otwiera niedługo nową restaurację w Porcie Rumia. I teraz skoro KFC już jedno w Rumi stoi to nie wiem czy przypadkiem nie pomylili się z lokalizacją i nie otworzą Burger Kinga w Rumi ;/

Chociaż z drugiej strony byłaby to zbyt wielka pomyłka - Port Rumia w Redzie?

Jakby ktoś wiedział coś więcej na ten temat to będę wdzięczny za informacje.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Powiem Ci tak, z doświadczenia znając już odrobinę AmRest, Twoje przypuszczenia są całkiem zasadne oni często mają takie pomyłki, że może to być w CH Port Rumia, aczkolwiek z drugiej strony - zastanawia mnie fakt, czy jak większość restauracji chcą zrobić samą restaurację czy też z obiektem drive thru?
Pewnym jest, że KFC otwiera się w CH Port Rumia, jednak nie mam informacji, że w sezonie, a poza nim ale mogę się mylić bo tu nigdy nic nie wiadomo;) Jak będę miał jakieś info sprawdzone dam na pewno znać;)
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Skoro jest pewne, że KFC to chyba ok.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

hmm na profilu Burger King na facebook'u zauważyłem 1 wpis w którym burzą się że ów Burger king powstanie w Redzie , zapytałem się tam również czy wiedzą gdzie powstaną i kiedy ( bo IV kwartał mi dużo nie mówi) ale jak na razie czekam na odpowiedź
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

a dlaczego burzą się że powstanie w Redzie?
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Aga85 oj mi też brakuje jakieś knajpki wegetariańskiej w Redzie. Burger King w Redzie to dla mnie osobiście zbędne miejsce.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Dorma woleliby aby BK powstał w Gdańsku albo w Gdyni
ODPOWIEDZ